Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

S dcerou jsme dvakrát byly u paní doktorky kvůli kyčlím u miminka. Na první a druhé kontrole udělala ultrazvuk, pak nás však poslala na rentgen ve třech měsících. Dcera měla všechno v pořádku, paní doktorka však standardně posílá na rentgen, jak mi vysvětlila sestřička. U dvou lékařů (pediatra i obvodní lékařky) jsem si však zjistila, že tento postup je zcela zastaralý a může navíc vést ke poškozování genetického materiálu (obzvlášť u holčiček). Rentgen se prý dělá pouze v případě dlouhodobě léčených dětí, a to pak ve věku jednoho roku či více. Pokud tedy nechcete, aby vás paní doktorka s miminkem taky poslala na rentgen úplně zbytečně, radši se objednejte jinam, kde dělají jenom sono.

Byla jsem zde s miminkem na kontrolách kvůli kyčlím. Vyšetření trvalo velmi dlouho a dcera dost brečela. Dr. i sestřička se tím bavily a sváděly to na to, že se jí nelíbí ta poloha. Když jsem následně doma malou rozbalila z plínky, měla na stehně obří modřinu a otok. Paní doktorka už zřejmě nemá takový cit a vzhledem k jejímu věku se není čemu divit, ale neměla by tedy pracovat s takto malými dětmi. Nálezy na obou kontrolách v pořádku, přesto nařízeno široké balení prý "pro jistotu". Nepoučeno, na to není čas. Sestřička nepříjemná. Na další kontrolu jsem si od pediatra nechala napsat nové doporučení a půjdeme jinam. Sem už nikdy.

Narodila jsem se s těžkou vrozenou vadou a díky umu paní doktorky dnes nejenže chodím, ale chodím bez jakéhokoliv omezení či náznaku, čím jsem si prošla. Stejně tak má dcera, kterou lékař hnal v jejích čtyřech letech pod kudlu, zavolala jsem paní doktorce a nožičky jsme pečlivým cvičením daly dohromady bez jakéhokoliv chirurgického zásahu.
Paní primářka (dnes již jen doktorka) je anděl mého života, za mnoho jí vděčím.

Proč si paní doktorka bere do ordinace 5 dětských "pacientů" najednou, jednoho vyšetří, řekne, že je vše ok a do zprávy napíše klinický nález na kyčlích, poučeni? Nechápu. Myslím, že by paní doktorka měla ukončit svojí kariéru.

Již dvakrát mi paní doktorka po pečlivém vyšetření stoprocentně vyléčila bolesti (na rozdíl od dvou jiných lékařů, u kterých jsem byl před tím), což je hlavní kriterium. Čekání před prohlídkou mi nevadí, protože vím, že stejně pozorně se věnuje ostatním pacientům .Přeji jí i nám, aby jí současná kondice ještě dlouho vydržela.

Paní doktorka je skvělá. Pomohla velmi mě, mým synům, i vnučce v okamžiku,když si mnoho"odborníků" nevědělo rady.Je to lékař na svém místě. Četl jsem, i negativní hodnocení, musím konstatovat,že jsem se setkal s různými ortopedy . Od Hradce Králové až po Liberec,ale pomoc jsem vždy našel u této paní doktorky.Jsem ji za to nesmírně vděčný.Její skromné vystupování, velké srdce,odbornost a přístup ke své profesi ,ji řadí,alespoň z mého hlediska,k nejlepšímu lékaři, s kterým jsem se kdy setkal.

Nemůžu si na přístup paní doktorky k 6-ti týdennímu synovi ani v nejmenším stěžovat, byla velmi příjemná a milá. Jediné, co mě mrzí a kvůli čemu jsme na další kontrolu šli jinam, je skutečnost, že pro kontrolu ve 3 měsících vyžaduje paní doktorka RTG snímek. Nikdo z mých známých s dětmi na RTG nebyl, vždy jen sono. Podotýkám, že syn měl vše v pořádku, RTG snímek je u paní doktorky standardní postup, jak mi vysvětlila sestřička. Neodvažuji se tvrdit, co je lepší. Mně jako mamince se myšlenka RTG u tak malého miminka nelíbila, takže jsme šli jinam. Píšu to jako informaci pro stejně zaměřené maminky.

Velmi dobrá doktorka, ke které chodím už několik let a pokaždé mě dala dokupy. Člověk si ale počká, i když se objedná. Pacientům se maximálně věnuje, nikdy se mi nestalo, že by někdo byl hotovej za méně než půl hodiny.

páni doktorka je velmi zlá kdyz jsem tam byla s malim jako s miminkem na kyčlich tak tam mela spoustu deti vysetrila me stim zpusobem ze polozila maliho na zada kontrolovala mu nozicky a kdyz malej plakal protoze mu to bylo neprijemny tak na neho zarvala at nerve ze mu nic nedela, dneska jsem tam byla po 3 letech na ploche nozicky opet neprijemna vyjela na me tak jsem se nedala a take jsem na ni zvysila hlas a v cekarne nikdo a u sousedniho doktora narvano s miminkama pro me je tato pani divna a nemela by delat doktorku nebo by si mela uvedomit ze je ona pro lidi a ze pride nikdo k ni do ordinace pro radu a ne ji obtezovat

K paní doktorce jsme docházeli kvůli plochým nožičkám, první návštěva proběhla naprosto v pořádku, byla jsem nadšená, ovšem další kontrola po půl roce byla otřesem. Paní dr měla asi špatnou náladu či co, dávala velice znatelně najevo, že ji naše kontrola obtěžuje a po té jsem byla osočena, jakto, že syn necvičí.Paní dr asi předpokládala, že mám lékařské vzdělání, nebo jsem minimálně fyzioterapeut a že vím jaké cviky máme cvičit, aniž by mi kdokoli co řekl. Byla jsem v takovém šoku, že mě ani nenapadlo se bránit. Od té doby jsme už k ní nešli. Jen musím pochválit sestřičku, ta je moc hodná a vstřícná.