Křenová 40, Brno-Žabovřesky, Brno

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

KukuDent s.r.o. - Centrum rodinného zubního lékařství

Lékařskou fakultu Masarykovy university v Brně jsem absolvovala v roce 2009 a začala jsem sbírat praktické zkušenosti v zubních ordinacích v Brně, Pra...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: KukuDent s.r.o. - Centrum rodinného zubního lékařství ošetření zubního kazu

Tak jak se tu všude píše, přístup a chování nepříjemné, pokud se nemůžete dostavit na termín z jakéhokoliv důvodu, nehoda, nemoc, tak to chce doktorka zaplatit. Ceny nejsou nízké. Prej rodinné, u druhého dítěte mě tahala za nos vic než půl roku, kdy nakonec se vší arogancí řekla, že si bude muset ještě rozmyslet jestli vůbec chce přijmout moje další dítě. Celou rodinu jsem vzal jinam a neuvěřitelné, jak může být u zubaře dobře, ale ne u KukuDent.

To, že je doktorka Kukačková někdy arogantní, bych ještě přešla. Nepříjemné je, že nutí pacienty absolvovat zubní hygienu v jejím zařízení. Ještě horší je, že dělá na pacienty nátlak, aby si nechali vytrhnout zcela zdravé bezproblémové osmičky a zákrok si nechá dobře zaplatit. K paní doktorce jsme chodili celá rodina a všichni jsme po různých osobních negativních zkušenostech odešli jinam. Poslední kapka pro mě byla, když mi jedna z jejích podřízených doktorek našla v zubu obrovský kaz, což mě velmi překvapilo, protože chodím každoročně na prohlídky. Dotyčná mi ukázala stejný, ale vždy o něco menší kaz na dvou snímcích z předchozích let, kdy mi prohlídku dělala právě doktorka Kukačková. K paní doktorce jsem ztratila důvěru a šla si najít nějakého seriózního zubaře.

Nebyli jsme spokojeni. Velmi neprofesionální chování, vysoké ceny, nespokojenost s opravou zubu. Změnili jsme zubaře, je to to nejlepsi, co jsme mohli udělat.

Umístění: KukuDent s.r.o. - Centrum rodinného zubního lékařství endodontické konzultace

Bohužel moje zkušenost je také negativní. Před třetí návštěvou během tří měsíců jsem musela podstoupit třetí dentální hygienu. Tu jsem musela přesunout z osobních důvodů na později, termín u MDDr. Kukačkové mi zůstal. Když jsem se prosadila na křeslo musela jsem si vyslechnout milion výčitek, jak mi teď plánovaný výkon nemůže provést. OK. Přistoupila tedy k extrakci jiného zubu, která byla také plánovaná. Trvalo to více jak hodinu a půl. Jaké bylo mé překvapení, když slečna recepční chtěla mimo provedené zákroky zaplatit také vysokou částku za promarněný čas, který vlastně promarněný nebyl. Byla jsem natolik zaskočená, že jsem zaplatila. Až po poradě s právníkem jsem zjistila, jakou chybu jsem udělala a že na to lékařka nemá právo. Musím ale uznat, že jeden zub mám krásně opravený.

Umístění: KukuDent s.r.o. - Centrum rodinného zubního lékařství dětská stomatologie

Bohužel musím konstatovat, co už bylo řečeno. Zubům asi rozumí, ale jinak velice arogantni a neempatická paní doktorka, které jde opravdu o jediné. Než se vůbec dostanete k vyvrtání zubu za nehoráznou částku, jste nuceni dojít si na ne jednu, ale hned 3 hygieny za další nehorázné částky. Empatie chyběla i při vyšetření dětského pacienta, který se paní doktorce evidentně nevyplatí ošetřovat. Nedoporučuji.

Umístění: KukuDent s.r.o. - Centrum rodinného zubního lékařství Jiný

Paní zubařka, co se týče zubů, je profesionál,ví co dělá a chce pomoci.Ale její chování k pacientům profesionální určitě není, obzvláště k dětem, chybí trpělivost,je to škoda,dobrých zubařů je velmi málo!

Umístění: KukuDent s.r.o. - Centrum rodinného zubního lékařství preventivní prohlídky

Paní doktorka může být výborná stomatoložka, ale jinak je arogantní, neempatická a povýšená. K paní doktorce jsem se přihlásila jen proto, že jsem nemohla sehnat zubaře/ku pouze pro syna (1r). Aby byl zaregistrován do ordinace, byla potřeba i registrace alespoň jednoho z rodičů (běžná praxe, pojišťovny neproplácejí preventivní prohlídky u takto malých dětí). Podstoupila jsem návštěvy dvě. Při první návštěvě se mnou paní doktorka jednala velmi posměšně. Nemám (nikdy jsem neměla) u zubařů a ani na hygieně absolutně žádné problémy: paní doktorka mi řekla, že první krok bude rozhodně podstoupit hygienu u nich v ordinaci, mám počítat min. 2-3 návštěvy ze začátku (to mi přišlo trochu moc za jeden půlrok, ale dobře). Trvala na tom, že ročnímu dítěti mám zuby čistit i zubní nití. Nepřišlo mi, že někdy čistila tak malému dítěti zuby kartáčkem, natož zubní nití, protože jinak by jistě takové sci-fi nápady neměla. Nešlo o diskuzi, probrání problému / dítěte, ale o rozkaz. Ale dobře, na hygienu jsem se hned objednala. Syna jsem půl roku trápila ráno a večer - nesnášela to celá rodina, bylo to utrpení nad utrpení. Z jistých důvodů (zdravotních, covid omezení, atd.) jsem musela odložit hygienu, na kterou jsem si chtěla právě při druhé návštěvě domluvit náhradní termín (ano, je to půl roku, ale prostě jsem to nestihla). Na druhé plánované návštěvě (syn plánovaná kontrola 1,5 r) stála paní doktorka v ordinaci, vypadala, že jsem ji svým příchodem extrémně otrávila a naštvala již předem. Neřekla mi, abych se posadila, prakticky nepozdravila a akorát se velmi nepříjemně zeptala "co máme za problém?". Tak říkám, že nic, že jsme měli plánovanou prohlídku v 1,5 roce. Nic, hotovo, celá situace byla pouze o tom, proč jsem nešla na hygienu JÁ, že jsme měly nějakou dohodu, že to je tak s rodiči vždycky. Nedodržují dohody a chtějí, aby se starala o jejich děti. Ona tady není od toho, aby žehlila problémy s chrupem mého dítěte, když já si zuby sama čistit neumím a vrchol byl, když prohlásila, že "pokud nehodlám dodržovat to, na čem jsme se dohodly, tak ať už k nim nechodím a jdu jinam". Načež jsem byla připravena se zvednout, ano, ale v tu chvíli paní doktorka milostivě prohlásila, že se mi na dítě teda podívá a prohlédne ho.
Nejspíš má paní doktorka dost pacientů, pokud si může s někým dovolit mluvit tímto stylem. My s velkou úlevou a radostí, po těchto dvou traumatických a extrémně nepříjemných setkáních, dáme na doporučení této odbornice a odcházíme. Hlava mi nebere, jak se někdo může chovat takto neprofesionálně.

Paní doktorka je velmi příjemná, už je u ní registrované i naše miminko. Jsme u ní registrovaní již delší dobu a nikdy nebyl problém s domluvou, přesunutím termínu. Naopak právě pokud se jim uvolní místo, volají a snaží se návštěvu případně posunout na dřívější termín.

Poprve a naposledy. Pani doktorka je sice odborník, nicméně je nepříjemná a arogantní. Chybi ji lidsky pristup, ktery je v lekarstvi potreba. Zvlast, kdyz ma jednat s malymi detmi.

Umístění: KukuDent s.r.o. - Centrum rodinného zubního lékařství zubní vyšetření

Paní doktorka je velice milá a vstřícná, vždy se snaží najít řešení v rámci dané situace a zachránit co se dá, vždy se snaží najít nějaký postup, který by byl pro pacienta co nejméně komplikovaný za dané situace i s výhledem do budoucna, a i když jiný stomatologové při konzultaci, řekli: " problematické, nelze řešit, zub se musí vytrhnout", paní doktorka prozatím vždy vše nějakým způsobem vyřešila a problematické zuby prozatímně zachránila.
Také s ohledem na čekací lhůty, které jsou v současné situaci velmi problematické, se v případě akutního problému snaží, s ochotou a vstřícností vyjít vstříc, co nejbližším možným termínem a v případě pokud se jí někdo odhlásí, tak ihned sestřička volá a a bližší termín nabízí.
Paní doktorku mohu jen a jen doporučit.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,chtela bych se zeptat je mi 33let a mam 3deti,problem mam ze zubama moje nejhorsi stranka je ze od detsvy mam nocni muru ze zubaru a proto bych se chtela zeptat zda by bylo mozne me uspat a vysetrit a na kolik by mi to vyslo dekuji za odpoved

chápu, že se zubaře bojíte. Takové pacienty bohužel máme v ordinaci asi každý den. Řešit ale léčení zubů v celkové anestezii není úplně ideální. Za prvé je to dost zásadní zásah do organismu a za druhé se v celkové anestezii obvykle postupuje trošku radikálněji. Určitě by se dal Váš případ vyřešit, většinou vše zvládneme při klasickém místním znecitlivění v ordinaci, případně je možné řešit nějakou formou sedace. Zkuste se objednat k nějakému zubnímu lékaři, sdělte mu všechny svoje obavy. On Vás nejprve vyšetří a podle toho určitě vymyslíte, jak postupovat. Máte-li zájem, můžete se obrátit na naši ordinaci, rádi Vás uvidíme.
Držíme palce.
S pozdravem

MDDr. Hana Kukačková

Dobrý den,chci se zeptat kolik by stály 2-3 zubní náhrady?

ráda bych na Vaši otázku odpověděla, ale pod tímto termínem se může schovávat téměř jakákoli protetická práce. Pro bližší informace je určitě nutné navštívit zubního lékaře, který Vám jistě rád vymyslí, co bude možné ve Vašich ústech zhotovit a na kolik Vás tato rekonstrukce vyjde. Jste-li z Brna nebo okolí, můžete se objednat v naší ordinaci, rádi se na Vás podíváme.
S pozdravem