Hana Kukačková, zubař Brno

Zubař Více

Křenová 40, Brno-Žabovřesky, Brno

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 5 Více

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Lékařskou fakultu Masarykovy university v Brně jsem absolvovala v roce 2009 a začala jsem sbírat praktické zkušenosti v zubních ordinacích v Brně, Pra...

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: KukuDent s.r.o. - Centrum rodinného zubního lékařství preventivní prohlídky

Paní doktorka může být výborná stomatoložka, ale jinak je arogantní, neempatická a povýšená. K paní doktorce jsem se přihlásila jen proto, že jsem nemohla sehnat zubaře/ku pouze pro syna (1r). Aby byl zaregistrován do ordinace, byla potřeba i registrace alespoň jednoho z rodičů (běžná praxe, pojišťovny neproplácejí preventivní prohlídky u takto malých dětí). Podstoupila jsem návštěvy dvě. Při první návštěvě se mnou paní doktorka jednala velmi posměšně. Nemám (nikdy jsem neměla) u zubařů a ani na hygieně absolutně žádné problémy: paní doktorka mi řekla, že první krok bude rozhodně podstoupit hygienu u nich v ordinaci, mám počítat min. 2-3 návštěvy ze začátku (to mi přišlo trochu moc za jeden půlrok, ale dobře). Trvala na tom, že ročnímu dítěti mám zuby čistit i zubní nití. Nepřišlo mi, že někdy čistila tak malému dítěti zuby kartáčkem, natož zubní nití, protože jinak by jistě takové sci-fi nápady neměla. Nešlo o diskuzi, probrání problému / dítěte, ale o rozkaz. Ale dobře, na hygienu jsem se hned objednala. Syna jsem půl roku trápila ráno a večer - nesnášela to celá rodina, bylo to utrpení nad utrpení. Z jistých důvodů (zdravotních, covid omezení, atd.) jsem musela odložit hygienu, na kterou jsem si chtěla právě při druhé návštěvě domluvit náhradní termín (ano, je to půl roku, ale prostě jsem to nestihla). Na druhé plánované návštěvě (syn plánovaná kontrola 1,5 r) stála paní doktorka v ordinaci, vypadala, že jsem ji svým příchodem extrémně otrávila a naštvala již předem. Neřekla mi, abych se posadila, prakticky nepozdravila a akorát se velmi nepříjemně zeptala "co máme za problém?". Tak říkám, že nic, že jsme měli plánovanou prohlídku v 1,5 roce. Nic, hotovo, celá situace byla pouze o tom, proč jsem nešla na hygienu JÁ, že jsme měly nějakou dohodu, že to je tak s rodiči vždycky. Nedodržují dohody a chtějí, aby se starala o jejich děti. Ona tady není od toho, aby žehlila problémy s chrupem mého dítěte, když já si zuby sama čistit neumím a vrchol byl, když prohlásila, že "pokud nehodlám dodržovat to, na čem jsme se dohodly, tak ať už k nim nechodím a jdu jinam". Načež jsem byla připravena se zvednout, ano, ale v tu chvíli paní doktorka milostivě prohlásila, že se mi na dítě teda podívá a prohlédne ho.
Nejspíš má paní doktorka dost pacientů, pokud si může s někým dovolit mluvit tímto stylem. My s velkou úlevou a radostí, po těchto dvou traumatických a extrémně nepříjemných setkáních, dáme na doporučení této odbornice a odcházíme. Hlava mi nebere, jak se někdo může chovat takto neprofesionálně.

Paní doktorka je velmi příjemná, už je u ní registrované i naše miminko. Jsme u ní registrovaní již delší dobu a nikdy nebyl problém s domluvou, přesunutím termínu. Naopak právě pokud se jim uvolní místo, volají a snaží se návštěvu případně posunout na dřívější termín.

Poprve a naposledy. Pani doktorka je sice odborník, nicméně je nepříjemná a arogantní. Chybi ji lidsky pristup, ktery je v lekarstvi potreba. Zvlast, kdyz ma jednat s malymi detmi.

Umístění: KukuDent s.r.o. - Centrum rodinného zubního lékařství zubní vyšetření

Paní doktorka je velice milá a vstřícná, vždy se snaží najít řešení v rámci dané situace a zachránit co se dá, vždy se snaží najít nějaký postup, který by byl pro pacienta co nejméně komplikovaný za dané situace i s výhledem do budoucna, a i když jiný stomatologové při konzultaci, řekli: " problematické, nelze řešit, zub se musí vytrhnout", paní doktorka prozatím vždy vše nějakým způsobem vyřešila a problematické zuby prozatímně zachránila.
Také s ohledem na čekací lhůty, které jsou v současné situaci velmi problematické, se v případě akutního problému snaží, s ochotou a vstřícností vyjít vstříc, co nejbližším možným termínem a v případě pokud se jí někdo odhlásí, tak ihned sestřička volá a a bližší termín nabízí.
Paní doktorku mohu jen a jen doporučit.

Nejpreciznější zubařka, co jsem kdy zažila, radost k ní chodit! Velmi moderní, příjemné prostředí, super vybavení (vč. OPG), dobrá dostupnost.

Umístění: KukuDent s.r.o. - Centrum rodinného zubního lékařství ošetření zubního kazu

Paní doktorka je velmi milá a ochotná mladá dáma, ve své praxi využívá moderní metody a je vysoce odborně zdatná.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,chtela bych se zeptat je mi 33let a mam 3deti,problem mam ze zubama moje nejhorsi stranka je ze od detsvy mam nocni muru ze zubaru a proto bych se chtela zeptat zda by bylo mozne me uspat a vysetrit a na kolik by mi to vyslo dekuji za odpoved

Dobrý den,
chápu, že se zubaře bojíte. Takové pacienty bohužel máme v ordinaci asi každý den. Řešit ale léčení zubů v celkové anestezii není úplně ideální. Za prvé je to dost zásadní zásah do organismu a za druhé se v celkové anestezii obvykle postupuje trošku radikálněji. Určitě by se dal Váš případ vyřešit, většinou vše zvládneme při klasickém místním znecitlivění v ordinaci, případně je možné řešit nějakou formou sedace. Zkuste se objednat k nějakému zubnímu lékaři, sdělte mu všechny svoje obavy. On Vás nejprve vyšetří a podle toho určitě vymyslíte, jak postupovat. Máte-li zájem, můžete se obrátit na naši ordinaci, rádi Vás uvidíme.
Držíme palce.
S pozdravem

MDDr. Hana Kukačková

Dobrý den,chci se zeptat kolik by stály 2-3 zubní náhrady?

Dobrý den,
ráda bych na Vaši otázku odpověděla, ale pod tímto termínem se může schovávat téměř jakákoli protetická práce. Pro bližší informace je určitě nutné navštívit zubního lékaře, který Vám jistě rád vymyslí, co bude možné ve Vašich ústech zhotovit a na kolik Vás tato rekonstrukce vyjde. Jste-li z Brna nebo okolí, můžete se objednat v naší ordinaci, rádi se na Vás podíváme.
S pozdravem

• zubní lékař - stomatolog