Hana Kočová, chirurg Praha

MUDr. Hana Kočová

Chirurg

9 názorů

Uložit


Adresa

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha
Poliklinika pod Marjánkou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
9 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Podkožní tuk na krku

Dobrý den, dnes jsem byl u paní doktorky (již podruhé) kvůli malému podkožnímu tuku na krku. První návštěvu vyřešila tak, ze mi na tuk nalepila eucalyptovy obvaz a řekla přijďte za dva dny. Obvaz se odlepil už v tramvaji cestou domu, nicméně doma jsem si opravil sám a pečlivěji. Dnes mi bylo sděleno, ze uděláme to samé. Takže jsem dostal zase náplast přes půl krku a mám se prý přijít ukazat za měsíc a nebo prý navštívit nějakou jinou polikliniku.
Nešlo si nevšimnout, jak se toho chce paní doktorka zbavit, protože jsem ji evidentně obtěžoval svými dotazy jaký tedy bude další postup a proč mi to proste jednoduše nevyřízne a říká, ať s tím jsem doma měsíc v klidovém režimu. Doktory nemám potřebu navštěvovat téměř vůbec, jsem zdravý. Chodím vždy jen se zraněními ze sportu nebo v případě jako tenhle. Když ale čtu ostatní recenze, už se nedivím. Přečíst si to dříve, rozhodně bych volil profesionálního chirurga. Nejvíc mě ale zarazí, ze je to poliklinika na Praze 6, žádná vesnička středisková.
Reakce paní doktorky mne spíše pobavila, než rozhořčila, není to otázka života a smrti. Ale říkám si, jak tento přístup paní doktorky musí působit na matky s dětmi, kteří ji navštěvují.
Jan Tománek


H
Ověřeny pacient

Nemohu si paní doktorku vynachválit, vždy perfektní diagnóza, výkon, péče. K paní doktorce chodí celá naše rodina, vždy s plnou důvěrou a nikdy jsme neměli žádné (ani komunikační) problémy


J
Ověřeny pacient

Už při telefonickém ohlášení mé návštěvy byla sestřička vstřícná. Paní doktorka byla příjemná, rychlá. Nemohu nic vytknout, byla jsem spokojená. Jelínková


D
Ověřeny pacient

Nějak se mi nechce věřit předchozím "recenzím". Paní doktorka i sestřička byly vždy moc milé. Kartičku jsem také zapomněl doma, a nestalo se vůbec nic. MUDr. Kočovou bych všem jen doporučil.


Jestli hledáte v podmínkách polikliniky lékaře - chirurga, který umí naprosto perfektně svou práci a ještě něco navíc, tak jste na správné adrese. Paní doktorka mi diagnostikovala ve spodním rtu malý nádor. Bez zbytečných úsměvů a řečí, prostě stručně a na rovinu. Doporučila operativní odstranění. Následně mi ho odstranila a sešila mi ret tak perfektně, že ani krátkou dobu po operaci nikdo nepozná, že mi byl prováděn chirurgický zákrok. Za takovýto zákrok by se nemusel stydět ani plastický chirurg. Vůbec mi nevadilo, že se u toho na mě neusmívala. Vzhledem k výše uvedeným kritickým příspěvkům chci nespokojeným pacientům řici jenom tolik, když potřebuji, aby se na mě někdo usmíval a v důsleku toho jsem měl dobrou náladu, jdu na komedii do divadla, když ale potřebuji dobrého chirurga, rozhodně půjdu za MUDr. Kočovou. Mimochodem v čekárně jsem se bavil s paní z Hostivice s malým chlapečkem se zlomeným prstem, která přišla na odstranění dlahy bez jakékoliv dokumentace a doporučení. Byla zde přijata v naprosté pohodě a sestřička se k ní chovala mile a slušně.


U této paní doktorky i sestřičky mi zaskočila nevstřícnost,odměřenost i neochota. Když jsem paní doktorku slušně požádala o vyplnění formuláře pro pojištovnu ohledně úrazové pojistky, kterou si platím, řekla mi nejdříve, že stejně nic nedostanu.Potom mi paní doktorka odmítla formulář pro lékaře vyplnit s tím, že chce vidět i další formulář, který dává pojištovna pro vyplnění pacientovi. Tento formulář po mě vyžadovala pojišťovna zaslat ihned na začátku úrazu a tak jsem ho nemohla paní doktorce dát. Šla jsem tedy znovu na pojištovnu, tam se velmi podivili s tím, že paní doktorky se formulář pro pacienty vůbec netýká a nemá s ním nic společného. Dali mi tedy formulář pro pacienty ještě jeden, abych ho paní doktorce dala společně s jejím formulářem a pak odeslala, jen ten jeden od lékaře, co potřebují. Pak jsem tedy opět nesla oba formuláře paní doktorce k vyplnění. Tam mi bylo při předávání řečeno, ať si zavolám, za týden jestli už měla paní doktorka čas to vyplnit. Sestřička mi řekla přímo, že to může být třeba za měsíc.
K tomuto lékaři už víckrát nepůjdu. Z jedné návštvy u lékaře se tak staly návštěvy tři dle mého názoru zbytečné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem si nechávala odstranit pihu.
V tomto příspěvku nehodnotím práci paní doktorky, zákrok probíhal v pořádku a výsledek práce budu vědět za pár dní, ale chování k pacientům.
Nechápu, jak může zaměstnávat sestřičku, která mi (a mám na to svědky) řekla, že ji seru a to z důvodu, že jsem nemohla najít malou objednávací kartičku. Tato kartička, kterou jsem po pár minutách našla a odevzdala, obsahovala pouze jméno a čas objednání. Takže si myslím, že i kdyby ji někdo zapomněl doma, nedá moc práce ji vypsat znova.
Před zákrokem jsem si měla odložit do spodního prádla. Myslela jsem si, že si můžu nechat podprsenku, protože by zákroku nevadila, jelikož pihu jsem měla na rameni. Nepřišlo mi moc profesionální od paní doktorky, aby si kvůli tomu klepala na čelo. Dá se to vysvětlit v klidu a lidským přístupem. Chápu, že pro ní je to každodenní rutina, ale já jsem byla na takovém zákroku poprvé.
Musím přiznat, že kdybych nemusela na převaz, tak už bych po této zkušenosti k tomuto lékaři nešla. Doufám, že budu mít větší štěstí jako pacienti z předchozích dvou recenzí a paní doktorka i sestřička se budou chovat mile :-))

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z

RŘÍJEMNÉ DOKTORKA I SESTRA RYCHLÁ A PEČLIVÁ


P

Příjemná doktorka i sestra, slušné vystupování a komunikace s pacientem.
Mohu jen vřele doporučit.

Názor níže (odmítnutí vyšetření) se mi nepotvrdil. Ačkoliv "papírově" patřím do jiné spádové oblasti, nebyla z její strany žádná neochota nebo problémy.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti