Praktická zubní lékařka
Holásecká 31, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

S paní doktorkou jsem velmi spojena! Je profesionální i milá, při každém úkonu (ať už prohlídce či nějakém zákroku) je vždy velmi důkladná. Dá se s ní dobře domluvit. Jen se u p. doktorky nedá platit kartou a většinou si počkáte v čekárně, což je ale u doktorů naprosto pochopitelné. Jsem velmi vděčná za takovou zubařku.

Jsem u této paní zubařky od odchodu bývalého lékaře do důchodu. Pro zatím nemám jasný názor na tuto zubařku. Přístup paní zubařky je ucházející ale mám mírné obavy o její profesionalitu. Mám vrostlou sedmičku v dásni a bylo mi řečeno od dvou interních zubařů, že se ten zub musí vyoperovat s tím, že pokud se začne zub hýbat budou se křivit zbylé narostlé zuby. Paní doktorka trvala na opaku s tím, že pokud zub nebolí a nijak se nehýbe není třeba s ním nic dělat. Více méně souhlasím i s paní doktorkou i s internisty ale vzhledem k prevenci bych zub vyoperovala. Další sporná situace se stala v těhotenství, kdy mě byly zjištěny 2 kazy. Jeden paní doktorka vyvrtala hned a tím druhým si nebyla jistá jestli to vůbec je kaz. Na další vyšetření jsem byla objednána cca za 3-4 měsíce. Bohužel zubní kaz byl už tak veliký, že vrtání bylo velmi nepříjemné a zdlouhavé. Ted s odstupem času si říkám, že to paní doktorka neměla tak odkládat. Pomalu ale jistě začínám přemýšlet o výměně zubaře.

U této zubařky jsem zaregistrovaná od chvíle, kdy bývalý zubař odešel do důchodu, takže od jejího začátku v Tuřanech. To, že vás objedná na dvanáctou, vezme ve 12,50 v den, kdy ordinuje od jedenácti se dá přežít, to že na kontrolu čekáte dva měsíce také, ale to, že se na vás dívá jako na dementního jedince, se kterým nebude ztrácet čas a jen tak zběžně ho prohlídne a udělá jen zákroky, které jí uhradí pojišťovna, to už moc ne. Přiznám se, dva roky jsem u ní předtím nebyla, protože mi při jejích lhůtách do termínu vždy vlezla škola, důležitá schůzka, nebo nemoc. Paní doktorka mě pravděpodobně po této informaci začala považovat za ten nejnižší póvl, s jakým se mohla setkat, o sestře v její ordinaci nemluvě. Po těch dvou letech, co jsem tam nebyla mi nenašla jediný kaz, což není zrovna důkazem mého nezájmu o chrup. V rámci prevence jejich budoucích výdělků mi nešekrábala zubní kámen a jen konstatovala, že mi předělá dvě plomby, které asi neprodleně potřebují kompletní rekonstrukci, načež mě objednala až za půl roku. Dále mě informovala, že si mám rostoucí osmičku vpravo nahoře více čistit, že je na ní plak- do té doby jsem ani netušila, že mi tam nějaká roste. Potom objevila moji ulomenou špičku zubu, kterou jsem si ulomila při jídle vidličkou- čemuž nevěřila, protože "vidličkou se něco takového stát nemůže," řekla, že s tím teď nic dělat nebude a nechala ten zub tak, jak byl a ani ho nezabrousila. Dále šla dělat rtg snímky (také za budoucí proplacení od pojišťovny), narvala mi do pusy takovou destičku a řekla, ať skousnu, skousla jsem a destička se mi zaryla, jak do patra, tak do měkké tkáně pod jazykem, takže jsem si ji zase vyndala a řekla, že to bolí. Jak jsem byla bláhová, když jsem si myslela, že se ji tam na druhý pokus pokusí strčit lépe, aby to méně bolelo... Paní doktorka mě sjela pohledem, řekla, že s takovou tam můžeme být do večera, a že to mám vydržet. Po snímkování jsme šli (šly) zpátky do ordinace, kde mi už jen sestra dala kartičku, kdy mám dojít příště na revizi plomb. Vzhledem k tomu, že mi rostou osmičky, křiví mi dolní zuby a operací se nebojím, jsem se zeptala, jestli by ty osmičky nešly vytrhnout. Na to se doktorka otočila, podívala se na mě jako na toho nejdementnějšího člověka, jakého kdy viděla a zeptala se "A TO JAKO PROČ?!" Po vysvětlení, že se mi křiví dříve rovné zuby se na sebe se sestrou zatvářily a daly mi žádanku někam na rentgen.
Po této návštěvě a tomto komentáři se s touto zubařkou loučím a svým zubům vzkazuji, příště už vás bude prohlížet někdo jiný.

s paní doktorkou Chybovou jsem velice spokojena. Má velmi dobrý a odborný přístup k mým problémům se zuby,velmi si cením její práce i když má delší objednací dobu a občas zatvrdnu i v čekárně.

Lze se jenom podivovat nad některými hodnoceními "velmi slabý " či "nedoporučuji". Samozřejmě každý máme nárok na vyslovení názoru, navíc, je-li ještě krytý anonymitou. Pak tedy klienti mají možnost při volbě lékaře přihlásit se k jinému stomatologovi, kde nebudou muset dlouho čekat. Zrovna ve vedlejší ordinaci mívá p. doktorka docela volno. Potom by nemuseli dávat špatné vysvědčení lékařce a ordinaci, v níž se člověk nemusí obávat ani včeličky do úst, protože to mimo jiné panuje při ošetřování docela příjemná atmosféra. A to u zubaře rozhodně není zanedbatelné konstatování.

Prošel jsem už rukama mnoha zubních lékařů, také proto, že jsem býval na různých místech republiky. S takovým odborným, pečlivým a laskavým přístupem jsem se i při hlubším přemyšlení dosud nesetkal. Za tu trochu čekání to nepochybně stojí. Co máte z toho, když vás zubní lékař vezme včas, ale svou práci jako profesionál odbude.

Výborná práce, příjemná atmosféra

Nejlepší zubní lékařka, kterou jsem kdy poznal. Po traumatech s dětskou zubní lékařkou jsem se velmi bál, jaká bude MUDr. Chybová, ale chyba lávky - naprosto přirozená ženská, které odvádí velmi kvalitní práci. A to, že zákrok u ní trvá 15-20 minut? Panebože, ona to dělá pečlivě a ne, aby Vás vyhodila po 5 minutách.
Jedním slovem - svědomitost.
A asi dvakrát jsem u ní čekal o 15 minut déle než jsem byl původně objednaný, ale to se dá pochopit - o její kvalitě se ví. Doporučuji.

Nedoporučiji! Absolutně nedodržuje objednací doby, běžně si již beru kvůli prohlídce půl nebo i celý den dovolenou. Při první prohlídce u paní doktorky jsem měl pocit, že jsem objektem bádání "nějaké středoškolašky". Veškeré úkony jsou velmi zdlouhavé a o profesionalitě paní doktorky ani zdleka nejsem přesvědčen. Dlouhé objednací termíny bývají i u dobrých lékařů proto tuto skutečnost neberu v potaz. Jediné pozitivum spatřuji v tom, že je velmi příjemná, ale to je na dobrého lékaře opravdu málo.

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy mi vyjde vstříc, a je opravdu ve své práci pečlivá. Mohu jen doporučit. Menší mínus dávám za dlouhé čekací doby v ordinaci,