Praha 6, Žukovského 888/2, centrum Delta A, 5.patro, Praha 5, Praha

Všeobecná zdravotní pojišťovna

V roce 2002 jsem absolvovala lékařskou universitu ve městě Lviv na Ukrajině. Po příjezdu do ČR jsem v roce 2005 úspěšně složila aprobační zkoušky na ...

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství
  • Patologie těhotenství

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Čeština, Ruština, Ukrajinština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta A gynekologické vyšetření

Velmi příjemná a profesionální lékařka, milá sestřička , příjemně řešená ordinace, nemm co vytknout, Návštěvu doporučuji.

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin gynekologické vyšetření

Paní doktorku jsem vybrala na základě recenzí - byly velmi dobré. Ale bohužel já jsem tak dobrou zkušenost neměla. Paní doktorka je velmi náladová. Když se vám poštěstí, bude příjemná, ale když zrovna náladu nemá, nic vám nevysvětlí, moc nekomunikuje a když se ji na něco zeptáte, odpoví otráveně a nepříjemně. Po prvním vyšetření mi řekla, že mám nějaký menší problém, ale na moje dodatečné otázky, v čem ten problém spočívá, mi nic moc nevysvětlila. Při vyšetření se chovala nepříjemně, bolelo mě to a trochu jsem poté i krvácela. Byla jsem za paní doktorkou ještě třikrát, nic se neměnilo, pořád byla nepříjemná a ne moc opatrná při vyšetření. Bohužel jsem musela doktorku změnit a teď jsem se svoji spokojená.
Z pozitivních stránek - má hezkou ordinaci. To je bohužel všechno…

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin Jiný

Ráda bych vyjádřila svou maximální spokojenost s paní doktorkou Halynou Markin.
Mudr Halyna Markin je velmi milá a příjemná lékařka, ke které jsem získala skutečnou důvěru a úctu. Oceňuji její profesionální, pozorný a osobní přístup, a ochotu zodpovídat mé dotazy na otázky ohledně diagnostiky, léčby, i dalších poskytovaných zdravotních zákroků a služeb. Při komunikaci oceňuji přísun nových informací a podrobných instrukcí.
I ostatní personál kliniky je milý, profesionální a snaží se maximálně vycházet vstříc. Bezproblémová komunikace ohledně objednání přes email, telefon, a ohledně zasílání e-receptu.
Také velmi oceňuji moderní vybavení, moc pěkné prostředí, i čistotu kliniky, která je zde neustále udržována.
Nikdy paní doktorce a celému personálu nechybí úsměv a vlídné slovo, což je v dnešní době vzácný úkaz. Děkuji všem z kliniky Markin za perfektně odvedenou práci, a vřele ostatním doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta A nitroděložní tělísko

Paní doktorku bych nikdy neměnila. Velice moc hodná a sympatická paní. Vždy mi pomohla. Všechno vždy hezky vysvětlí. Vždy udělá maximum. Jen škoda, že takových doktorů jako je ona, moc není...

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin Jiný

Už chodím k paní doktorce kolem 8 let a úplně spokojena se všem. Dobra nová klinika, čisté prostředí, dobra komunikace a příjemná paní doktorka. Doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta A Běžný termín

K paní doktorce už chodím několik let, je velmi sympatická, příjemná. V její ordinaci se cítím velmi dobře. Neměla jsem zatím žádné zdravotní problémy, ale věřím, že kdyby nastaly, budu v dobrých rukou.

nejmilejší gynekoložka, co jsem poznala, pečlivé vyšetření, krásné nové prostředí, vřele doporučuji!

С
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta A preventivní prohlídky

Найкраща пані лікарка, яку я знаю. Приємна, вислухає і відповість на всі питання. Обстежуюсь не один рік і рекомендую!

I’ve been visiting this doctor for years. Nice and professional lady. The place is clean, modern and pretty.

Profesionální přístup, příjemná paní doktorka. Vyšetření proběhlo rychle a bez stresu. Ordinaci vřele doporučuji

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství
  • Patologie těhotenství

• gynekologie a porodnictví

Stáže

• V roce 2008 jsem získala certifikát laktačního poradce od Laktační ligy.
  • V r. 2010 a 2011 jsem absolvovala odbornou stáž v dětské gynekologii pod vedením Prof. MUDr. Jana Hořejšího, DrSc. v Motole

Znalost jazyků

Čeština, Ruština, Ukrajinština