Praha 6, Žukovského 888/2, centrum Delta A, 5.patro, Praha 5, Praha

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

V roce 2002 jsem absolvovala lékařskou universitu ve městě Lviv na Ukrajině. Po příjezdu do ČR jsem v roce 2005 úspěšně složila aprobační zkoušky na ...

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství
  • Patologie těhotenství

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Čeština, Ruština, Ukrajinština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin Jiný

Ráda bych vyjádřila svou maximální spokojenost s paní doktorkou Halynou Markin.
Mudr Halyna Markin je velmi milá a příjemná lékařka, ke které jsem získala skutečnou důvěru a úctu. Oceňuji její profesionální, pozorný a osobní přístup, a ochotu zodpovídat mé dotazy na otázky ohledně diagnostiky, léčby, i dalších poskytovaných zdravotních zákroků a služeb. Při komunikaci oceňuji přísun nových informací a podrobných instrukcí.
I ostatní personál kliniky je milý, profesionální a snaží se maximálně vycházet vstříc. Bezproblémová komunikace ohledně objednání přes email, telefon, a ohledně zasílání e-receptu.
Také velmi oceňuji moderní vybavení, moc pěkné prostředí, i čistotu kliniky, která je zde neustále udržována.
Nikdy paní doktorce a celému personálu nechybí úsměv a vlídné slovo, což je v dnešní době vzácný úkaz. Děkuji všem z kliniky Markin za perfektně odvedenou práci, a vřele ostatním doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta A nitroděložní tělísko

Paní doktorku bych nikdy neměnila. Velice moc hodná a sympatická paní. Vždy mi pomohla. Všechno vždy hezky vysvětlí. Vždy udělá maximum. Jen škoda, že takových doktorů jako je ona, moc není...

Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin Jiný

Už chodím k paní doktorce kolem 8 let a úplně spokojena se všem. Dobra nová klinika, čisté prostředí, dobra komunikace a příjemná paní doktorka. Doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta A Běžný termín

K paní doktorce už chodím několik let, je velmi sympatická, příjemná. V její ordinaci se cítím velmi dobře. Neměla jsem zatím žádné zdravotní problémy, ale věřím, že kdyby nastaly, budu v dobrých rukou.

nejmilejší gynekoložka, co jsem poznala, pečlivé vyšetření, krásné nové prostředí, vřele doporučuji!

С
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta A preventivní prohlídky

Найкраща пані лікарка, яку я знаю. Приємна, вислухає і відповість на всі питання. Обстежуюсь не один рік і рекомендую!

I’ve been visiting this doctor for years. Nice and professional lady. The place is clean, modern and pretty.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta A gynekologické vyšetření

Profesionální přístup, příjemná paní doktorka. Vyšetření proběhlo rychle a bez stresu. Ordinaci vřele doporučuji

K paní doktorce chodím mnoho let a jsem s ní maximálně spokojená - s její komunikací, pečlivostí a jemností. Ráda doporučuji. Pomohla mi i při potížích, kdy jsem měla i několik let problém po vysazení antikoncepce.

Nové prostory jsou krásné, upřímně z toho mám radost :) Jak se paní doktorce daří.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Medicinské a estetické centrum Markin Jiný

Naprosto úžasná, velmi vstřícná paní doktorka, problém vyřešen :-). Skvělé prostředí i personál. Děkuji.

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství
  • Patologie těhotenství

• gynekologie a porodnictví

Stáže

• V roce 2008 jsem získala certifikát laktačního poradce od Laktační ligy.
  • V r. 2010 a 2011 jsem absolvovala odbornou stáž v dětské gynekologii pod vedením Prof. MUDr. Jana Hořejšího, DrSc. v Motole

Znalost jazyků

Čeština, Ruština, Ukrajinština