Doporučení gynekologové s Oborová zdravotní pojišťovna Ústí nad Orlicí

• „Paní doktorce moc děkuji za její přístup!!! Dříve jsem chodila k p. Tomešové, ale teď děkuji za tuto paní doktorku - řekla jsem to i jí - po 20 letech pravěku jsem přišla do ráje :-) Příjemná, milá, vyšetření není bolestivé jako jsem zažívala u bývalé doktorky, problémy, které jsem měla x let a kde mi p. Tomešová řekla, že se s tím musím naučit žít, nová paní doktorka vyřešila během jedné návštěvy. Nyní je na mateřské, zastupuje ji jiný p. doktor, ale je také velice příjemný. Moc díky za ni! Více

Náměstí Gen. Knopa 837, Žamberk Mapa

Poliklinika Žamberk

• „Jste nejlepší doktor, umíte velmi dobře poradit a mezi ženami jste velice obliben.

č.d. 383, Dolní Újezd Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Nejlepší doktorka, která může být. Její milý, laskavý, starostlivý a lidský přístup je neocenitelný. Musím říct, že na ní nemají i nejlepší doktoři v Hradecké nemocnici. Je super a přeji jí hodně zdraví a životní elán. Děkuji jí za veškerou péči, kterou mi věnovala. Více

U Dvora 815, Letohrad Mapa

Sam.ord. PL - gynekologa

• „Skvělý člověk, výborný lékař s lidským přístupem.....a vezmi čert všechny zločince, kteří zavřeli litomyšlskou porodnici, kterou pan doktor s láskou, péčí a pracovitostí vypiplal. Více

Trstěnická 911, Litomyšl Mapa

Ordinace gynekologa

• „Kéž by takových doktorů bylo víc!!!!nemá chybu:-)rodil mi prvního syna a i to největší DÍKY není dost velké....

Náměstí Gen. Knopa 837, Žamberk Mapa

Poliklinika Žamberk

• „Kéž by byli všichni lékaři jako je MUDr. Mach. Je to nejlepší gynekolog široko daleko. V době těhotenství věnuje ženám zvláštní péči. Mně konkrétně udělal vyšetření, že každý jiný lékař koukal. Dokonce mě dal doporučení na endokrinologii (nechtěl mi to napsat praktik), i když to není jeho práce a není za to placený. Za vše Vám, pane doktore. Doufám, že ještě dlouho vydržíte. Více

T. Novákové 79, Litomyšl Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Milé dámy, k Panu Ráčkovi jsem začala chodit od roku 2014 když jsem zjistila že jsem těhotná.. bohužel jsem o miminko přišla, ale přístup pana doktora byl naprosto profesionální!! napsal mi žádanky a zprávy do nemocnice a tam už to teda tak skvělé nebylo :/ kyretáž se nepovedla takže, jsem úpěla bolestmi a nakonec jsem šla na sál znovu... Od té doby navštěvuji pana doktora pravidelně nyní jsem ve 38. týdnu těhotenství a nemůžu si pana doktora vynachválit.. naprosto profesionální přístup !!! a že sestřička motá tyčinky na výtěry ručně? ... ano motá ale viděla jsem ji při tom a měla vydezinfikované ruce a stůl na kterém pracovala byl také vyčištěný.. !!! nehledě na to že ty tyčinky se dezinfikují ještě před předáním panu doktorovi :) Za celé své těhotenství jsem s panem Ráčkem naprosto spokojená :) se vším mi poradí a na všechno mi odpoví :)NEMĚNILA BYCH!!! Více

S. Čecha 43, Lanškroun Mapa

Ordinace gynkologa

• „Mám jen pozitivní zkušenost. Díky profesionálnímu vyhodnocení situace, mám dnes zdravého devítiletého syna. Myslím si, že jsem měla štěstí na gynekologa a pan doktor je nejen profesionál, ale i sympaťák a jeho vystupování bylo vždy perfektní. Díky. Di. Více

Potoční 267, Jablonné nad Orlicí Mapa

Sam.ord. PL - gynekologa

• „Chodím k Dr. Kaplanovi od svých 15 let a jsem nadmíru spokojená. Nikdy jsem s ním neměla neshody, problémy a vždy mi pomohl. Já sama za sebe mohu Mudr. Kaplana vřele doporučit. Více

Nádražní 53, Žamberk Mapa

Sam.org. PL - gynekologa

• „Pan doktor je fajn i jako člověk,tak i jako doktor,ale ta jeho sestra,tak to je mazec!!!! Dovolat se tam,tak to nemáte šenci a když už tam zajdu se objednat,protože nevydržím to volání,tak vždy prodává ten svuj po-dě-la-nej oriflame,je to vážně děs!!Ale taky si myslím,že doktor tuto stránku ani nečte,protože kdyby jo,tak by s tím už dávno něco udělal a nebo je pravda to co se o nich říká-valo??Dnes u něho byla i moje matka a přišla po 3 hodinách tak na....ná a první co bylo,tak že chce taky odejít,ale komu to vadí,když to náš pan doktor zřejmě ani neví,no škoda ho,ale ta sestra je opravdu neochotná a nechápe pořadí klientů a já nechápu prodávání oriflamu v sesterně!!! Více

Čs. armády 284, Ústí nad Orlicí Mapa

Sam. ord. PL - gynekologa

• „Mudr. Čadílková je jedna z nejlepších lékařek, co znám. Milá, vstřícná se srdcem na pravém místě

Bří Šťastných 645, Litomyšl Mapa

• „Odborník na svém místě, s MUDr. jsem se setkala při porodu, zachránil nás. Úžasný přístup, nejlepsi, koho u porodu v Ústí můžete mít. Více

Čs. armády 1076, Ústí nad Orlicí Mapa

Orlickoústecká nemocnice

• „U pana doktora jsem byla v roce 2019 na prvotrimestrialnim screeningu a ted, v listopadu 2021. Vždy na mě působil velmi mile, vyšetření bylo podrobné, říkal mi co sleduje a proč, když jsem se na něco zeptala, odpověděl. Sestřička byla také velmi milá a pozitivně naladěná. Před návštěvou jsem měla trochu obavu z důvodu recenzí na pana doktora, ale jak v roce 2019, tak teď jsem odcházela spokojená. Více

Čs. armády 284, Ústí nad Orlicí Mapa

Sam.ord. PL - gynekologa

• „Výborný doktor, milý, naslouchá a snaží se pomoci. Nesnaží se banalizovat a nepodceňuje problémy. Mám velmi bolestivou menstruaci a narozdíl od předchozí gynekoložky neslyším věty typu... ostatní to taky zvládají tak vy musíte taky... tak jeho otázka je na projevy a snaha hledat příčinu a řešit jí :) Více

Litomyšl Mapa

• „Dámy nechte si vyčistit uši když neslyšíte.Je to vynikající lékař a odborník.Má citlivý přístup k pacientkám.

T. Novákové 79, Litomyšl Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Na pana doktora si nemůžu stěžovat.Chodím k němu už 16 let a teď ho navštěvuje i má dcera.Vždy mě pečlivě vyšetřil, byl ke mě slušný a ochotný.Má hodnou sestřičku a její přítomnost v ordinaci mi nevadí.Má dcera je stejně spokojená jako já.Naší léčbu nikdy nezanedbal.Chodíme k němu rádi. Více

U Dvora 815, Letohrad Mapa

Sam.ord. PL - gynekologa

• „Paní doktorka Doležalová je milá, vstřícná, vyšetření nebolestivé. Pokud se zeptáte, vše vysvětlí. V těhotenství bylo také vše v pořádku. Jediné mínus je čekání, přestože je pacient objednaný. Více

Smetanova 830, Choceň Mapa

POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

• „naprosto skvělý přístup i vyšetření, předání informací, vysvětlení mých dotazů absolutní spokojenost

Čs. armády 1076, Ústí nad Orlicí Mapa

Orlickoústecká nemocnice

• „supr pristup pana doktora. mohu jen z celeho srdce doporucit. pan doktor je hodny, vtipny, napomocny. neni se ceho bat. Více

Smetanova 830, Choceň Mapa

POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

• „Já jsem k doktorovi Kellerovi přestoupila od Dr. Mořkovského a jsem spokojená. Pan doktor je na mě vždy milý a příjemný. Vyšetření mě nijak nebolí, o všem s ním mohu hovořit. Teď jsem na začátku těhotenství, tak uvidím, jak se projeví dál. :-D Více

Purkyňova 115/I, Vysoké Mýto Mapa