Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Žamberk

Náměstí Gen. Knopa 837, Žamberk 56401

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • A

    Pan Doktor a pani Doktorka jsou sympatické , mile, příjemné. Vždycky jsem s výsledkem a výkonem spokojena a vděčná za všechno .Mila pani sestřička.To se dnes moc nevidí … .Chodím k němu už par dobrých let .Porodila jsem 2 děti.Vážený pane Doktore pani Doktorko a sestřičko ,velké Díky za Vaši trpělivost ,za to že jste ,a pomáháte pacientům .

     • Poliklinika Žamberk Jiný  • 

  • Kéž by takových doktorů bylo víc!!!!nemá chybu:-)rodil mi prvního syna a i to největší DÍKY není dost velké....

     •  • 

  • Velmi ochotný a sympatický lékař.Odrodila jsem s ním první dítko a musím říct,že byl parádní.Jako prvorodička, jsem měla stach z porodu a on mě uklidnil.Je to opravdu odborník a umí to s lidmi a člověk se s ním i zasměje a to v jakékoliv situaci :-D Mohu jen doporučit :-)

     •  • 

  • Byl to můj první doktor, bohužel jen poprvé, neboť následně z nemocnice odešel. Opravdu doktor s velkým D! Mohu jen doporučit a uronit slzu, že už ho nemám. =o)

     •  • 

  • R

    Dne 16.12.2011 se mi za pomoci pana doktora Parmy narodil syn Honzík. Díky úžasnému lidskému a profesionálnímu přístupu pana doktora na porod i na celý pobyt v porodnici moc ráda vzpomínám. Pan doktor je velice ochotný, vše vysvětlí,pacientky plně respektuje a snaží se maximálně vyjít vstříc. Kdyby bylo v našich nemocnicích víc takových lékařů jako je PAN doktor, sna bych se do nemocnice i těšila :o) Moc Vám děkuji.

     •  • 

  • lékař na pravém místě. Neměnila bych.

     •  • 

  • Vše už bylo napsáno níže, mám jen jednu drobnou připomínku - je tak dobrý, že u něho v čekárně se fakt musí čekat, někdy víc než by člověk chtěl. Není to jen množstvím pacientek, ale i důkladným vyšetřením.

     •  • 

  • MUDr. Parma byl u porodu mé holčičky. Zažila jsem, že u porodu je možné se i zasmát. Je to odborník, profesionál, doktor na svém místě. DOPORUČUJI !!

     •  • 

  • Skvělé , jsem s panem doktorem maximálně spokojená !

     •  • 

  • Musím souhlasit se vším, co zde bylo již řečeno, a ikdyž jsem se s PANEM DOKTOREM setkala při velmi nepříjemné věci jako je potrat (18.tt), byla jsem díky němu schopná to ustát. Musela jsem porodi již mrtvé dítě a v této velmi těžké situaci mi moc pomohl, jak fyzicky, tak psychicky. Je to skvělý člověk a lékař. Velmi příjemný a profesionální. Moc děkuji za jeho pomoc



















     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu