Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Pavlína Doležalová
Ordinace

Ordinace, Ústí nad Orlicí

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

Smetanova 830, Choceň 56501

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Paní doktorka má velmi profesionální a lidský přístup. Gynekologické vyšetření je velmi citlivé. Paní doktorku mohu z osobní zkušenosti doporučit.

     • POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s. Jiný  • 

  • P

    Paní doktorka je velice příjemná, milá a ohleduplná. Dokáže pomoci i poradit, vše srozumitelně vysvětlí. Odborně je dle mého názoru na dost vysoké úrovni. Nebojím se jí svěřit se svými problémy. Paní doktorku mohu jen doporučit!

     • POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s. Jiný  • 

  • Z

    Velmi milá lékařka s profesionálním přístupem. Vysvětlí co je třeba a vždy pomůže. Chodím k ní ráda a k nikomu jinému bych nešla.

     • POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s. Jiný  • 

  • Paní doktorka je nekomunikativní, problémy moc neřeší a zda se mi, že bere věci na lehkou váhu.

     • POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s. Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • J

    Hrůza. Arogantní jednání. Paní doktorka byla bezdůvodně velice nepříjemná a žádné řešení problému nenavrhla.

     • POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s. Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • E

    Paní doktorka Doležalová je milá, vstřícná, vyšetření nebolestivé. Pokud se zeptáte, vše vysvětlí. V těhotenství bylo také vše v pořádku. Jediné mínus je čekání, přestože je pacient objednaný.

     • jiné místo Jiný  • 

  • Já tedy nemůžu napsat kladný názor. Byla jsem u paní doktorky pouze jednou, s tím, že jsem se rozhodla na základě recenzí zde, a to takových - že paní doktorka je milá. Nemohu posoudit odbornost vzhledem k jedné návštěvě, ale nemyslím si, že by se lékaři měli soudit pouze podle své odbornosti, a co mi opravdu velmi vadí jsou nelidští lékaři. Z komunikace paní doktorky jsem odcházela opravdu zděšená. Ale je možné, že tento přístup vadí pouze citlivějším jedincům.

     • Ordinace  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Paní doktorka ordinuje jenom 2 dny v týdnu a skoro pořád tam není. Když má někdo akutní problém má holt smůlu. Když chce člověk přijít neobjednany když je nějaký problém, nevezme ho a "vyšetřuje" po telefonu. Přecházím jinam!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Vždy jsem s ní byla spokojená, pomohla mi a utěšila, když jsem měla problém a jako mladá holka jsem k ní šla poprvé.

     • Ordinace Klasická prohlídka i akutní problém  • 

  • Velmi milá lékařka s profesionálním přístupem. Do ničeho nenutí, vysvětlí co je třeba. Chodím k ní ráda a doporučuji.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu