Doporučení gynekologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Ústí nad Orlicí

• „Jste nejlepší doktor, umíte velmi dobře poradit a mezi ženami jste velice obliben.

č.d. 383, Dolní Újezd Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Nejlepší doktorka, která může být. Její milý, laskavý, starostlivý a lidský přístup je neocenitelný. Musím říct, že na ní nemají i nejlepší doktoři v Hradecké nemocnici. Je super a přeji jí hodně zdraví a životní elán. Děkuji jí za veškerou péči, kterou mi věnovala. Více

U Dvora 815, Letohrad Mapa

Sam.ord. PL - gynekologa

• „Skvělý člověk, výborný lékař s lidským přístupem.....a vezmi čert všechny zločince, kteří zavřeli litomyšlskou porodnici, kterou pan doktor s láskou, péčí a pracovitostí vypiplal. Více

Trstěnická 911, Litomyšl Mapa

Ordinace gynekologa

• „Kéž by takových doktorů bylo víc!!!!nemá chybu:-)rodil mi prvního syna a i to největší DÍKY není dost velké....

Náměstí Gen. Knopa 837, Žamberk Mapa

Poliklinika Žamberk

• „Kéž by byli všichni lékaři jako je MUDr. Mach. Je to nejlepší gynekolog široko daleko. V době těhotenství věnuje ženám zvláštní péči. Mně konkrétně udělal vyšetření, že každý jiný lékař koukal. Dokonce mě dal doporučení na endokrinologii (nechtěl mi to napsat praktik), i když to není jeho práce a není za to placený. Za vše Vám, pane doktore. Doufám, že ještě dlouho vydržíte. Více

T. Novákové 79, Litomyšl Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Mám jen pozitivní zkušenost. Díky profesionálnímu vyhodnocení situace, mám dnes zdravého devítiletého syna. Myslím si, že jsem měla štěstí na gynekologa a pan doktor je nejen profesionál, ale i sympaťák a jeho vystupování bylo vždy perfektní. Díky. Di. Více

Potoční 267, Jablonné nad Orlicí Mapa

Sam.ord. PL - gynekologa

• „Pan doktor je fajn i jako člověk,tak i jako doktor,ale ta jeho sestra,tak to je mazec!!!! Dovolat se tam,tak to nemáte šenci a když už tam zajdu se objednat,protože nevydržím to volání,tak vždy prodává ten svuj po-dě-la-nej oriflame,je to vážně děs!!Ale taky si myslím,že doktor tuto stránku ani nečte,protože kdyby jo,tak by s tím už dávno něco udělal a nebo je pravda to co se o nich říká-valo??Dnes u něho byla i moje matka a přišla po 3 hodinách tak na....ná a první co bylo,tak že chce taky odejít,ale komu to vadí,když to náš pan doktor zřejmě ani neví,no škoda ho,ale ta sestra je opravdu neochotná a nechápe pořadí klientů a já nechápu prodávání oriflamu v sesterně!!! Více

Čs. armády 284, Ústí nad Orlicí Mapa

Sam. ord. PL - gynekologa

• „Odborník na svém místě, s MUDr. jsem se setkala při porodu, zachránil nás. Úžasný přístup, nejlepsi, koho u porodu v Ústí můžete mít. Více

Čs. armády 1076, Ústí nad Orlicí Mapa

Orlickoústecká nemocnice

• „U pana doktora jsem byla v roce 2019 na prvotrimestrialnim screeningu a ted, v listopadu 2021. Vždy na mě působil velmi mile, vyšetření bylo podrobné, říkal mi co sleduje a proč, když jsem se na něco zeptala, odpověděl. Sestřička byla také velmi milá a pozitivně naladěná. Před návštěvou jsem měla trochu obavu z důvodu recenzí na pana doktora, ale jak v roce 2019, tak teď jsem odcházela spokojená. Více

Čs. armády 284, Ústí nad Orlicí Mapa

Sam.ord. PL - gynekologa

• „Chodím k němu 24 let a jsem moc spokojená. Nyní jsem potřetí těhotná a vše mi vždy ochotně vysvětlí. Vyšetření, která neprovádí např. Prvotrimestrální screening mi vždy vysvětlil a odkázal mě na jiná pracoviště. Jeho přístup je jemný. Sestřička je také velmi příjemná. Určitě bych neměnila. Více

Husova 166/IV, Vysoké Mýto Mapa

Sam.ord. PL - gynekologa

• „Paní doktorka Doležalová je milá, vstřícná, vyšetření nebolestivé. Pokud se zeptáte, vše vysvětlí. V těhotenství bylo také vše v pořádku. Jediné mínus je čekání, přestože je pacient objednaný. Více

Ordinace, Ústí nad Orlicí Mapa

POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

• „naprosto skvělý přístup i vyšetření, předání informací, vysvětlení mých dotazů absolutní spokojenost

Čs. armády 1076, Ústí nad Orlicí Mapa

Orlickoústecká nemocnice

• „supr pristup pana doktora. mohu jen z celeho srdce doporucit. pan doktor je hodny, vtipny, napomocny. neni se ceho bat. Více

POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

• „Já jsem k doktorovi Kellerovi přestoupila od Dr. Mořkovského a jsem spokojená. Pan doktor je na mě vždy milý a příjemný. Vyšetření mě nijak nebolí, o všem s ním mohu hovořit. Teď jsem na začátku těhotenství, tak uvidím, jak se projeví dál. :-D Více

Purkyňova 115/I, Vysoké Mýto Mapa

• Gynekolog