Doporučení gynekologové s Oborová zdravotní pojišťovna Kolín

• „Báječný a milý lékař, kterého bych neměnila. Vždy vše podrobně vysvětlí a zodpoví mé dotazy. Sestřička milá, ordinace moderně zařízená. Mohu jen doporučit. Více takových doktorů. Více

Poliklinika Kolín, Smetanova 764, Kolín Mapa

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

• „Velmi pečlivý doktor a supr človek. muzu se snim poradit o všem a necitim se blbe .Vic by takovych doktoru doporučuji... Více

Zámecká 80, Kolín Mapa

Kolín

• „Paní doktorka je skvělá. Jsem moc ráda že jsem našla tak vstřícnou, pečlivou a hlavně příjemnou lékařku.Musím také pochválit sestřičku obě se skvěle doplňují jejich péče je perfektní. Více

Poliklinika Kolín, Smetanova 764, Kolín Mapa

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

• „Velmi profesionální a lidský přístup k pacientovi. Paní dokrorka je velice milá a vstřícná, oceňuji u ní velkou snahu pomoci. Více

B. Smetany 1032, Čáslav Mapa

• „Sice nejsem příznivkyní internetových příspěvků, ale nelze se nepodělit s mou zkušeností s výjimečným přístupem v péči MUDr. Dvořáka. Pan doktor Dvořák je odborník na svém místě. Milý, empatický, vstřícný, umí vždy poradit a podpořit. Zdraví a obětavá péče o pacientky je pro tohoto pana doktora na prvním místě. Pan doktor mě neskutečně podržel v neveselém období, vždy pomohl, dodal naději a poskytl erudované řešení, celá jeho péče byla mimořádná. A navíc vše odlehčí sympatickým nadhledem a humorem. Moc Vám pane doktore děkuji ! Vděčíme panu doktoru Dvořákovi a velmi šikovné a milé sestřičce díky jejich výjimečné a všestranné péči během celého těhotenství za obrovský zázrak v podobě narození našeho zdravého syna. Pan doktor vždy vše pečlivě hlídal, zaléčil a kontroloval, preventivními opatřeními předcházel možným komplikacím. Tento vynikající lékař pokaždé ve své ordinaci poskytoval vysoce nadstandardní péči a přesně cílenou léčbu, v případě potřeby doporučil k dalším vyšetřením a následné péči ve specializovaných pracovištích. Všechna vyšetření byla prováděna velmi citlivě a šetrně, se zkušeným rozpoznáním rizikových situací a poskytnutím vysoce odborného řešení, včasným a rychlým jednáním. Veškeré úkony byly doprovázeny velice přátelskou a vstřícnou atmosférou, která díky MUDr. Dvořákovi a sestřičce panuje na tomto pracovišti neustále :-), s respektováním potřeb pacientky. Tento špičkový lékař je svým konáním a skvělým přístupem profesně i lidsky nejlepší z nejlepších ve svém oboru a patřit mezi jeho pacientky je obrovské štěstí, za které jsem velmi vděčná. Markéta Hálová. Více

Smetanova 764, Kolín Mapa

• Gynekolog, Internista

„Jsem u paní doktorky již 16let a za tu dobu jsem velice spokojená. Měla jsem problémy v prvním těhotenství a paní doktorka pomohla a nyní mám krásné dvě děti. Upřímě je taky jen člověk, ale za mě jsem spokojená a neměnila bych. Čekání je unávné, ale k lékařům obecně patří, takže s tim se počítá. A sestřička, to opravdu je bez komentáře, znám i jiné fajn sestřičky, ale tohle je opravdu unikát skvělé ženské na správném místě. Více

Škodova 227, Kolín Mapa

Gynekologická ambulance

• „Pan doktor je velice dobry ackoliv par vyhrad bych asi mnela jinak je opravdu vynikajici muzu doporucit

Zahradní 49, Kolín Mapa

Gynekologická ambulance

• „Pan doktor je nejlepší. Chodím k němu už třicet let a jsem naprosto spokojená. Doporučuji ho všem ženám. Chodí k němu i mé tři dcery. Více

Okružní 2160, Nymburk Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

• „Znám pana doktora 24 let, po profesionální i lidské stránce je to bezvadný lékař a človíček. Nikdy jsem ho nezažila neochotného nebo nepříjemného, vždy dokázal vše vysvětlit a pomoci. Nyní k němu jezdí i dvě mé dcery. Takže Vráťo: máme Tě rádi a děkujeme Zuzana, Andrea a Barbora. Více

Okružní 2160, Nymburk Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

• „Milý pan doktor s výborným přístupem k pacientkám. Dokonce na vyšetření dojíždím z Prahy do Čáslavi, protože se mi nechce lékař měnit. Děkuji mu za důkladnou péči. Více

Jeníkovská 348, Čáslav Mapa

Městská nemocnice Čáslav

• „S panem doktorem jsem velmi spokojená, co nemusí nad rámec neříká, vyšetření je v pořádku bezbolestné a návštěva trvá max 10-15minut, sestřička milá, empatická nic není problém :) Určitě vřele doporučuji všem, co chtějí trošku i alternativní a vřelý přístup během těhotenství a nebo pouze na prohlídky :) Více

Lázeňská 363/5, Poděbrady Mapa

• „Jeden z mála lidí, u kterých jsem hrdá na to, že je mohu oslovovat Pan Doktor. Člověk skutečně na svém místě. Vždy usměvavý, pohodový, klidný, avšak nikdy nic nezanedbá. V těhotenství skvělá péče. Nebojte se odmítat vyšetření, vždy vyjde vstříc. Lidský a zároveň informovaný přístup. Nikdy bych neměnila a všem doporučuji!! :) Více

U stadionu 239, Chvaletice Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Dostat se do péče paní doktorky Radky pro mě bylo velké štěstí a moc jí děkuji. Bohužel jsem před pár lety byla odeslána na zákrok a letos řešila podobný problém, vždy když jsem psychicky na dně a mám strach, ona mi dodá sílu. Vždy se mi snažila maximálně pomoci a hlavně je k vám upřímná. Na sestřicku také nedám dopustit, protože jsem za ty roky nezažila, aby byla někdy protivná, jsou obě zkrátka skvělé. Více

Riegrovo nám.178/III, Poděbrady Mapa

Soukromá gynekologická praxe

• „Při pročítání recenzí mi to nedá sem nenapsat. K paní doktorce chodím již několik let. Jsem s ní nadmíru spokojená. Měla jsem časté problémy a vždy si věděla rady, pokaždé mi pomohla od bolestí i nepříjemných pocitů. Není problém se na něco zeptat nebo chtít radu. Nyní v těhotenství si ji nemohu vynachválit ještě více. Kromě příjemného vystupování a téměř mateřského citu mi také všechna vyšetření dělá včas, pořádně a reaguje přesně tak, jak má. Sestřička vůbec není tak arogantní dáma, jak se tu píše, alespoň ke mně a k lidem z mého okolí, které k ní také chodí. Stačí být příjemný na ni a ona Vám to vrátí. Je ochotná, vstřícná a řekla bych až familiární. Jakmile mám potíž, stačí jí zavolat a ona poradí nebo uklidní (to obzvlášť v těhotenství každá maminka ocení), nebo mě ihned pozve na kontrolu, kde jsem paní doktorkou přijata téměř okamžitě. Nemohu si vynachválit přístup obou dam. Po zkušenostech s jiným kolegou-gynekologem je tohle naprostá lahoda. :-))) Hodně štěstí. M. Více

Hornická 209, Kutná Hora Mapa

Ordinace PL gynekologa

• „K panu doktorovi chodím od roku 2004 a vždy jsem byla s jeho přístupem spokojená. Vyšetření probíhají jak mají i v souladu s legislativami, pan doktor je milý, vstřícný, ohleduplný a odborník na svém místě. Na mé dotazy vždy odpověděl, poradil. Žádný problém jsem s ním nikdy neřešila a jsem ochotná za ním dojíždět po přestěhování i z Hradce Králové. Čekací doba je podle mě důkazem spokojenosti mnoha pacientek. Na sestřičce je někdy znát únava spojená s touto prací a náporem pacientek, vždy mi však vyšla vstříc, je hodná. Více

Husova 90/II, Poděbrady Mapa

FEMINA - GYN - PRIVAT

• „s pani doktorkou mam jen velmi dobre zkusenosti. Byla jsem jeji pacientkou jiz v prubehu dvou tehotenstvi, nastesti bez jakychkoli komplikaci.Pri kontrolach a nasledne porodu se ke me pani doktorka chovala vzdy velmi mile a pritom profesionalne. Veskere me dotazy mi ochotne zodpovedela a po porodu bez nastrihu jsem mela druhy den pocit, ze mohu odjed na kole. Ve zdejsich hodnocenich jsem dost casto cetla silnou kritiku na tykani ze strany pani doktorky vuci pacientkam. I ja jsem se s tim setkala a osobne mi to vubec nevadi. Ba naopak. Take si myslim, ze v pripade tehotenstvi a nasledne porodu je tykani to posledni, co by mi vadilo ci me urazelo. Na prvnim miste je zdravi meho miminka a potazmo me a v tomto ohledu si myslim, ze pani doktorka Hlasova je naprosty profesional. Více

Jeníkovská 348, Čáslav Mapa

Ambulance porodnicko - gynekologického oddělení, Městská nemocnice Čáslav

• „Na pana doktora nedám dopustit. Postupně jsem vždy po několik let chodila k různým lékařům (včetně soukromých) a po stěhování jsem si vybrala zcela náhodně MUDr. Pospíchala. Byla to volba za všechny peníze, jelikož mi zachránil život. Přestože jsem totiž pravidelně chodila k soukromé lékařce, jejíž firmu v pozdějších letech propírali i v televizi, odmítla mi dát pro pana doktora kartu, a když jsem přišla na kontrolu k panu doktorovi, hned jsem jela do Motola !!! Tam jsem se na centru onkologocké prevence (péče?) dozvěděla, že nález se musel rozvíjet minimálně let, a že před porodem - kam jsem chodila ještě k této soukromé "lékařce" musel být vidět. Pan doktor to poznal ihned prvním pohledem. JE TO OBROVSKÝ PROFESIONÁL s LIDSKÝM PŘÍSTUPEM. Doporučuji a děkuji mu touto cestou. K Více

U Stadionu 239, Chvaletice Mapa

Gynekologická ambulance

• „Zrovna dnes jsme s dcerou byly obě u Dr.Trunečka a musím říct,že se nám opět potvrdilo,že je to machr a na něj nikdo z gynekologů nemá. Více

nám. T. G. Masaryka 796, Městec Králové Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

• „Je to ten nejlepší gynekolog jakého jsem doposud mnela,velice pečlivý a milý, lidský přístup..člověk na jedničku.Vdecim mu za hodně.Take sestra ,velice milá vstřícná a rozumná.Chvalim! Více

Bezručova 98, Týnec nad Labem Mapa

Gynekologická ambulance

• „Paní doktorka je skvělá profesionálka , je mi líto že už ordinuje jen pátky, vždy mi vše vysvětli a se vším pomůže, chodím k ní od 16, chvilku jsem chodila do Čáslavy, kvůli zaměstnání, ale raději si dojedu o něco dál, pani Havránková za to stojí ! a také nepatřím ke starším ročníkům jak zde bylo uvedeno a přesto jsem velmi spokojená .. Více

Zdravotnická 108, Uhlířské Janovice Mapa

Ordinace PL gynekologa