Zobrazit lékaře

Husova 128/2

286 01 , Čáslav , středočeský

• D
    Lékař: MUDr. Ladislava Štefanová

K paní doktorce chodím již několik let. Je velice příjemná a vše dobře vysvětlí. Díky ní mám dvouletou zdravou dceru. Vřele doporučují.

• Z
    Lékař: MUDr. Ladislava Štefanová cysty na vaječníku

Nedoporučuji paní doktorku. Za necelý dva roky mi nedokázala pomoc s problémem. Z důvodu stěhování jsem k ní přešla s tím, že mám cysty a brala jsem antikoncepci po porodu. Paní doktorka mi vždy řekla, že to bude chtít laparoskopii a počkáme 3 měsíce. Za 3 měsíce jsem stále měla cysty a paní doktorka zase, že když nezmizí za další 3 měs tak laparoskopie. Tohle se dělo necelé 2 roky a na žádný zákrok mě neposlala. Dala mi na to léky abych měla pravidelnou ms. Ale podle lékařky v Praze to byla špatná léčba jelikož ty léky nejsou na cysty. Pak jsem se stěhovala zpět do Prahy a přešla ke své původní gynekoložce kde jsem byla spokojená a hned na první návštěvě mi udělala testy a poslala i na krev a do porodnice na lepší UZ kvůli cystám. Tam mi zjistili, že se možná jedná o endometriozu ještě se čeká na výsledky krve zda se potvrdí ale podle příznaků a bolestí pánve to tak nejspíš bude. Paní doktorka Štefanová mě ani jednou na testy neposlala a to věděla, že se snažíme o miminko a přesto mě nikam neposlala a na to, že mám bolesti mi odpověděla, že je to normální kvůli cystám a v Praze mi řekli, že to normální není a proto bych měla jít na laparoskopii ale ještě musím počkat na ty výsledky zda není problém s hormonama jelikož se mi dělají cysty nové. Paní doktorka Štefanová je sice milá paní, která vždy na vše odpoví ale jinak dobře léčit neumí.

• R
    Lékař: MUDr. Ladislava Štefanová prevence

K paní doktorce jsme s dcerou začali chodit před dvěma lety, vše dobře vysvětlí. S paní doktorkou jsem spokojena. Doporučuji

• Došlo k chybě, zkuste to znovu