Zobrazit lékaře

286 01 , Čáslav , středočeský

• Helena Nosilová

Pediatr, MUDr.

• J

Skvělá doktorka, výborný přístup k dětem, ochota pomoct kdykoliv... Vřele doporučuji. Mám u ní 2 děti ( sama jsem k ní chodila od malinka) opravdu skvělá paní. Má 3letá dcera ji má strašně moc ráda, ta malinká je ještě nechodící, takže zatím tomu nerozumí, ale jsem si jistá, že ji také bude mít ráda.

• A

zdravím všechny.chodila jsem k paní doktorce,celou dobu,než mi bylo 18 let a paní doktorku nemůžu vynachválit.je opravdu moc hodná,pečlivá a dobře spolupracuje s nemocným.když se mi narodil syn,tak jsem k ní chtěla syna přihlásit,ale bohužel je to dost daleko od našeho bydliště.našla jsem si paní doktorku v místě bydliště a lituji toho.přemýšlím často,že nakonec nebudu koukat na vzdálenost a syna zde přihlásím.s pozdravem

• Stanislava Švehlíková

Praktický Lékař, Pediatr, MUDr.

• Po předchozích zkušenostech s jiným pediatrem je tahle dr zlatá!! Jako obvoďačku nemůžu soudit, ale jako člověka - párkrát jsem s ní mluvila i mimo ordinaci a byla moc ochotná a milá, což není u dr vždy automat. vlastnost (škoda). Trvá to u ní také dlouho, protože má hafo pacientů.

• Paní doktorku nedoporučuji! Opravdu si říká o poplatek i za kontrolu, chodí k ní pacienti zadními dveřmi a vždy se vybavuje....Je tam strašná doba, kdy na vás přijde řada. A když příjde, tak si skoro říkám co mi má předepsat!!!!!!
      Otřesná MuDr.!!!

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Jaroslav Brandejs

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

• znám dr.Brandejse kdy pracoval jako závodní lékař ve VCHZ v Pardubicích.Velmi dobrý diagnostik a skvělý člověk.

• H

No po přečtení nejhoršího hodnocení je možná sestra doktorem,ale ne je to sranda a pan doktor má jen občas špatný zlozvyk,dnes už plentu nemá,takže v pohodě,věnuje se pacientům s největším zájmem,mohu doporučit.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Jaroslav Kuchař

Zubař, MUDr.

• Při žádosti o pomoc a ošetření se sestra chová arogantně a povýšeně. Pan "profesor" prý nemá, jak mi mezi dveřmi sdělila, na tyto věci čas. Podotýkám, že se jednalo o 3 minuté ošetření, výplach po vytržení zubu (Naše stomatoložka měla v té době dovolenou). Dotyčné osobě přeji, až bude mít nějaký bolestivý zdravotní problém a bude potřebovat nutné lékařské ošetření, aby našla u lékaře stejné pochopení a vstřícnost jaké jsem se dočkal já.

• Nejlepší zubař na okrese jak v přístupu k pacientovi (vše vysvětlí a nabidne nejoptimálnější řešení) tak v odbornosti.Co se týká protetiky ta nejlepší reference.

• Milena Volencová

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

• V

Paní doktorka se starala již o naší maminkui až do jejích 93 let. Dosud jsem kromě paní doktorky Kunáškové nepoznala obětavějšího lékaře. Přišla ke stařence kdykoli na zavolání bez ohledu na své osobní volno. Dokázala jí uklidnit, dělat jí společnost do odeznění problému. Nikdy jsme nevycítili jakoukoli aroganci nebo neochotu naopak, přinesla i léky, aby nemusela zajišťovat přes Animu donášku z lékárny. Nyní jsme v Čáslavi a tak jsme také přešli do její péče a jsme oba velmi spokojeni. Obdobně docházela paní doktorka i k paní Boženě Veselé, paní Ludmile Evanové, čehož jsem byla osobně svědkem, zejména jejího vstřícného chování s těmto stařenkám. Děkuji

• M

Mou praktickou lékařkou je již 25 let. Za celé období, kdy ji navštěvuji já i moje rodina, nemohu se stěžovat na jakýkoliv náznak nepříjemného chování. Vždy se nám snažila vyjít vstříct,včetně své zdrav.sestry paní. Kolembářové. Obě se snaží pomoci nejen ve svých ordinačních hodinách, které často iprodlužují pro potřebu pacientů. I když jsem mnohokrát přišel po skončení ordinační doby, nikdy jsem nebyl odmítnut.Velice často potkávám paní doktorku pohybující se po městě při návštěvě svých pacientů u nich doma. Jsme s ní velice spokojeni a nyní k ní začali docházet i rodiče manželky, kteří se do našeho města přestěhovali.

• Josef Veselý

Gynekolog, MUDr.

• L

Já jsem u pana doktora už sedm let. Vždy se choval mile, občas s ním byla i legrace. Při vyšetření se hodně stydím a tak jsem trochu upjatá a sevřená, ale pan doktor mě vždy uklidňuje, že vše bude v pořádku a že se nemusím vůbec ničeho bát... a vyšetření probíhá bezproblémově. Nikdy jsem s ním neměla žádné konflikty ani jiné problémy.
      chodí k němu celá moje rodina - ženská část :-D a všechny jsme spokojené. Včetně mojí babičky.
      Ano, když zmiňuji i mou babičku, tak to si už musíte říkat, že už by si měl dát "voraz" od své profese a radši to přenechat někomu mladšímu. Ale pokud svou práci vykonává dobře a nic nezanedbává, tak ať to dělá dál, dokud ještě může.

• Působí mile, ale tím všechna pozitiva končí. Byla jsem u něj od 17 let a od 18 jsem brala antikoncepci, když jsem jí chtěla po dvou letech vysadit, málem mi vynadal. Při dotazu, zda existuje jiná antikoncepce než hormonální, popřípadě alternativa k pilulkám, mi pověděl: nesouložit (a to se zcela vážnou tváří). Za celou dobu, co jsem brala antikoncepci mi neprovedl vyšetření krve.

• Hana Glanzová

Otorinolaryngolog, MUDr.

• M

Za mě - nedoporučuji. Jediné, co paní doktorka zvládla při "léčení" opakovaných otitid mých dětí byla Vincentka a propichování uší, nepídila se po příčině, nepátrala, i když jsem jí o to často žádala. Šli jsme jinam a po měsíci bylo po problému - navždy. Takže za mě - ne!

• K

Paní doktorka je velmi příjemná, pečlivá, důsledná a vše mi ohledně léčby vysvětlila. Rovněž tak i sestřička je velmi příjemná a ochotná. Vřele doporučuji.

• Vlasta Jelínková

Zubař, MUDr.

• V

K této zubařce již nikdy! Mám díky ní neskutečné problémy. Nyní mne se zuby nikde nechtějí vzít, nevědí si s tím rady, musím jet až do Prahy. Myslím, že přes všechno to tlachání o všech možných lidech (kolik drbů já se dozveděla) ani nemohla svou práci udělat poctivě. Tato osoba neumí udělat ani plombu, nyní mám na odpis nejen zuby... Sestřička je příjemná, nic víc pochválit nemohu.

• S paní doktorkou jsem velice spokojená vždy je ochotná vstřícná a na každýho se usměje.

• Sylvie Štefánková

Gynekolog, MUDr.

• D

Paní doktorku mám strašně moc ráda, vždy vyslechne, provázela mě dvěma těhotenstvími a mám k ní velkou důvěru, nová sestřička je taky úžasná návštěva gynekologie pro mě není díky nim nepříjemností. Linda

• F

Velmi dobrá doktorka. Měla jsem vážný gynekologický problém a pomohla mi odborně i lidsky. Na paní doktorku Štefánkovou nedám dopustit.

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Petra Šmídová

Oční Lékař, MUDr.

• M

velice příjemná a profesionální lékařka, která se pacientům maximálně věnuje. V současné době žiju na Moravě a nemám dobré zkušenosti se svou bývalou lékařkou v Olomouci.

• Prijemna, ochotna, jen ty cekaci doby - ale za to pani doktorka nemuze, rozhodne se neflaka