Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Čáslav

Husova 128/2

286 01 , Čáslav , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ladislava Štefanová

  K paní doktorce chodím již několik let. Je velice příjemná a vše dobře vysvětlí. Díky ní mám dvouletou zdravou dceru. Vřele doporučují.

  Z
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ladislava Štefanová cysty na vaječníku

  Nedoporučuji paní doktorku. Za necelý dva roky mi nedokázala pomoc s problémem. Z důvodu stěhování jsem k ní přešla s tím, že mám cysty a brala jsem antikoncepci po porodu. Paní doktorka mi vždy řekla, že to bude chtít laparoskopii a počkáme 3 měsíce. Za 3 měsíce jsem stále měla cysty a paní doktorka zase, že když nezmizí za další 3 měs tak laparoskopie. Tohle se dělo necelé 2 roky a na žádný zákrok mě neposlala. Dala mi na to léky abych měla pravidelnou ms. Ale podle lékařky v Praze to byla špatná léčba jelikož ty léky nejsou na cysty. Pak jsem se stěhovala zpět do Prahy a přešla ke své původní gynekoložce kde jsem byla spokojená a hned na první návštěvě mi udělala testy a poslala i na krev a do porodnice na lepší UZ kvůli cystám. Tam mi zjistili, že se možná jedná o endometriozu ještě se čeká na výsledky krve zda se potvrdí ale podle příznaků a bolestí pánve to tak nejspíš bude. Paní doktorka Štefanová mě ani jednou na testy neposlala a to věděla, že se snažíme o miminko a přesto mě nikam neposlala a na to, že mám bolesti mi odpověděla, že je to normální kvůli cystám a v Praze mi řekli, že to normální není a proto bych měla jít na laparoskopii ale ještě musím počkat na ty výsledky zda není problém s hormonama jelikož se mi dělají cysty nové. Paní doktorka Štefanová je sice milá paní, která vždy na vše odpoví ale jinak dobře léčit neumí.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ladislava Štefanová prevence

  K paní doktorce jsme s dcerou začali chodit před dvěma lety, vše dobře vysvětlí. S paní doktorkou jsem spokojena. Doporučuji

  Došlo k chybě, zkuste to znovu