Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Poliklinika Čáslav
Husova 128/2, Čáslav 286 01
Poliklinika Čáslav logo
Pojištění
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (6)

Obecné skóre

  A
  MUDr. Vladimír Vacik Jiný

  Pan doktor se zkrátka neumí chovat, no. Místo konzultace k věci pacienty (a nejspíš zejména pacientky) nemístně uráží. Je přesvědčen o své pravdě, i když ji nemá. Trochu se divím, že mu takové chování projde, nicméně při nedostatku lékařů všech oborů je to asi pochopitelné. Jděte raději jinam.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  MUDr. Vladimír Vacik Jiný

  Klobouk dolu před panem doktorem Vacikem Tolik empatie jsem nezažila Jsem po kovidu dočasně imobilni Pan doktor ochotně přišel k zaparkovanemu autu a zhodnotil muj stav a napsal leky a to se fakt stalo dnes v Časlavi....... sestra je taky super

  O
  MUDr. Vladimír Vacik Jiný

  Dcerka měla otlak na plosce chodidla, nejdřív se snažil vystříhout, pak vzal dusík a jal se sněžit.. pětiletému děvčátku dusíkem popálit nožku? Kvůli otlaku? Nakonec jsme pár dní po kontrole "puchýře" u pana dr.Vacika skončili na chirurgii se zánětem v noze.”Chirurgický zákrok” trval 60 vteřin, dcerka skoro ani nebrekla a po aplikaci antibiotik za 4 dny běhala po venku.. bohužel pana doktora Vacika jen pro otrlé nátury!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  D
  Ověřený profil
  MUDr. Ladislava Štefanová

  K paní doktorce chodím již několik let. Je velice příjemná a vše dobře vysvětlí. Díky ní mám dvouletou zdravou dceru. Vřele doporučují.

  Z
  Ověřený profil
  MUDr. Ladislava Štefanová cysty na vaječníku

  Nedoporučuji paní doktorku. Za necelý dva roky mi nedokázala pomoc s problémem. Z důvodu stěhování jsem k ní přešla s tím, že mám cysty a brala jsem antikoncepci po porodu. Paní doktorka mi vždy řekla, že to bude chtít laparoskopii a počkáme 3 měsíce. Za 3 měsíce jsem stále měla cysty a paní doktorka zase, že když nezmizí za další 3 měs tak laparoskopie. Tohle se dělo necelé 2 roky a na žádný zákrok mě neposlala. Dala mi na to léky abych měla pravidelnou ms. Ale podle lékařky v Praze to byla špatná léčba jelikož ty léky nejsou na cysty. Pak jsem se stěhovala zpět do Prahy a přešla ke své původní gynekoložce kde jsem byla spokojená a hned na první návštěvě mi udělala testy a poslala i na krev a do porodnice na lepší UZ kvůli cystám. Tam mi zjistili, že se možná jedná o endometriozu ještě se čeká na výsledky krve zda se potvrdí ale podle příznaků a bolestí pánve to tak nejspíš bude. Paní doktorka Štefanová mě ani jednou na testy neposlala a to věděla, že se snažíme o miminko a přesto mě nikam neposlala a na to, že mám bolesti mi odpověděla, že je to normální kvůli cystám a v Praze mi řekli, že to normální není a proto bych měla jít na laparoskopii ale ještě musím počkat na ty výsledky zda není problém s hormonama jelikož se mi dělají cysty nové. Paní doktorka Štefanová je sice milá paní, která vždy na vše odpoví ale jinak dobře léčit neumí.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  R
  Ověřený profil
  MUDr. Ladislava Štefanová prevence

  K paní doktorce jsme s dcerou začali chodit před dvěma lety, vše dobře vysvětlí. S paní doktorkou jsem spokojena. Doporučuji

  Došlo k chybě, zkuste to znovu