Ordinace interní a revmatologická
Kouřimská 10, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

S paní doktorkou jsem dlouhodobě velmi spokojen je lepší než v revmatologického ústavu Na Slupi mám možnost srovnání je velice empatická a je znát že má psychologické vzdělání není problém i cokoliv vysvětlit a když ona má nějaké pochybnosti tak se také na přímo zeptá. Je to skvělá lékařka i člověk protože jako já vodák. Mohu jen doporučit vzdy odcházím s lepší náladou náladou a povzbuzen.

Umístění: Ordinace interní a revmatologická Dlouhodobé bolesti kloubů,které byly v minulosti(mojí perfektní lékařkou stanoveny,jako RA

Absolutně nevyhovující pracovní doba paní doktorky,pouze PO-ÚT dopoledne,zasílání receptů v obálce,které si samozřejmě musíte nadepsat,ofrankovat a zaslat ve velké obálce...tudíž cca..40Kč,-,za to,že potřebujete léky...moje léčba během 1 roku,měla kolísavý stav...tudíž hledám revmatologa,ktrý mi opravdu pomůže!!!

Já jsem se domnívala, že se na tomto portálu hodnotí lékař podle toho jak léčí a ne podle politických názorů. Narozdíl od ostatních pisatelů jsem dlouhá léta pacientkou Dr Peckové a mám s ní ty nejlepší zkušenosti.

Za to, co řekla v poslanecké sněmovně o důchodcích k této lékařce již nikdy nepůjdu. Ti, co zažili válku tak, aby si to pamatovali, to jsou starodůchodci (nad 80 let). Tito staří lidé mají od minulého režimu vcelku důstojné důchody ( málokdo má pod 8 tis.kč), ale ti novodobí a budoucí důchodci narozeni po válce, ti budou mít tak malé důchody, že sotva vystačí uhradit energie a případný nájem v bytě. O jídle a lécích ani nemluvím. A za to může již nový systém výpočtu důchodu, o což se nám zasloužili tito poslanci a naše vláda. Paní doktorka by si měla zkusit jak se takovým lidem žije. Až skončí jako poslankyně, měli by jí to pacienti vrátit a nechodit k ní. Ale je to každého věc.

Paní doktorka potřebuje poslaneckou imunitu, aby mohla popustit uzdu svým názorům o starší generaci. Je otázka jak asi vypadá léčba, když veřejně dokáže znemožnit sebe i TOP09.

To, co předvedla minulý týden mluví za vše. Okamžitě odejít a nejlépe zalézt do kanálu, kam ostatně patří.