Gabriela Pecková, internista Praha

Gabriela Pecková

Internista, Revmatolog

5 názorů

Uložit


Adresa

Kouřimská 10, Praha
Ordinace interní a revmatologická

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
5 názorů

D
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace interní a revmatologická Dlouhodobé bolesti kloubů,které byly v minulosti(mojí perfektní lékařkou stanoveny,jako RA

Absolutně nevyhovující pracovní doba paní doktorky,pouze PO-ÚT dopoledne,zasílání receptů v obálce,které si samozřejmě musíte nadepsat,ofrankovat a zaslat ve velké obálce...tudíž cca..40Kč,-,za to,že potřebujete léky...moje léčba během 1 roku,měla kolísavý stav...tudíž hledám revmatologa,ktrý mi opravdu pomůže!!!


M
Ověřeny pacient

Já jsem se domnívala, že se na tomto portálu hodnotí lékař podle toho jak léčí a ne podle politických názorů. Narozdíl od ostatních pisatelů jsem dlouhá léta pacientkou Dr Peckové a mám s ní ty nejlepší zkušenosti.


M
Ověřeny pacient

Za to, co řekla v poslanecké sněmovně o důchodcích k této lékařce již nikdy nepůjdu. Ti, co zažili válku tak, aby si to pamatovali, to jsou starodůchodci (nad 80 let). Tito staří lidé mají od minulého režimu vcelku důstojné důchody ( málokdo má pod 8 tis.kč), ale ti novodobí a budoucí důchodci narozeni po válce, ti budou mít tak malé důchody, že sotva vystačí uhradit energie a případný nájem v bytě. O jídle a lécích ani nemluvím. A za to může již nový systém výpočtu důchodu, o což se nám zasloužili tito poslanci a naše vláda. Paní doktorka by si měla zkusit jak se takovým lidem žije. Až skončí jako poslankyně, měli by jí to pacienti vrátit a nechodit k ní. Ale je to každého věc.


F

Paní doktorka potřebuje poslaneckou imunitu, aby mohla popustit uzdu svým názorům o starší generaci. Je otázka jak asi vypadá léčba, když veřejně dokáže znemožnit sebe i TOP09.


D
Ověřeny pacient

To, co předvedla minulý týden mluví za vše. Okamžitě odejít a nejlépe zalézt do kanálu, kam ostatně patří.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti