Praktický zubní lékař
Rybkova 9, Brno

Umístění: jiné místo

Kontakt na zubnú ambulanciu MUDr. Tomáša Fridricha som dostala od iného implantológa, ktorý mi ho doporučil. Dostala som sa do správnych rúk a som rada, že som narazila na takého skvelého odborníka v zubnej implantológií. Môžem len doporučiť. Ďakujem za nadpriemerne profesionálny prístup.

Umístění: Praktický zubní lékař

Právě jsem se od pana doktora vrátila z řezání osmičky...tři měsíce jsem se klepala strachy z toho zákroku :-D a naprosto zbytečně...MUDr. Tomáš Fridrich je zubař, co Vás zbaví strachu ze zubaře! Naprostý profík, bezbolestné a neuvěřitelně rychlé zákroky. Ani jsem si nevšimla, že mi dal umrtvovací injekci...:-) Pan doktor je velmi příjemný a v celé ordinaci vládne příjemná přátelská atmosféra. Mockrát děkuji za takovéto zubaře co mají takto zlaté ruce!

Výborný zubař, doporučuji. Výkony probíhají rychle a bezbolestně. Chodíme k němu celá rodina a ani naše malé děti nemají strach z prohlídek.

k panu doktorvi Fridrichovi jsem presla z duvodu prestehovani do Brna a mohu rict, ze jsem si nemohla vybrat lepe. Jeho pristup, profesionalita a pece jsou nadstandartni. Je to velice prijemny clovek, ordinace se nachazi v prijemnem prostredi a cely personal je vzdy velice mily a ochotny. Je to doktor, kteremu verim !

K panu doktorovi jsem přešla teprve nedávno a můžu jen dodat, že jsem si opravdu nemohla lépe vybrat. Můj předchozí zubař měl na mě přesně 15 minut a níc ani ň. Podle toho také ty opravy vypadaly :-( Pan doktor Fridrich si na mě vyhradil hodinu, protože oprava zabrala více času, nedělal nic narychlo, pěkne s lokální anestezií - takže nic nebolelo. Velmi ho doporučuji! Vstřícnost a ochota - dvě věci, které u něj naleznete. Navíc jsem ráda, že jsem se po letech přestala bát návštěvy zubaře ;-) :-)

Absolutní spokojennost.Mohu jen opakovat co zde bylo již řečeno, tzn.profesionální přístup,bezbolestné ošetření,příjemné prostředí i personál, dodržování objednaných termínů. U pana doktora se člověk nebojí, ale naopak se těší na další návštěvu.Takže rozhodně doporučuji!

Maximální spokojenost. Jsem překvapený, že paní doktorka (Mudr. B......á), u které jsem byl dříve má veskrze pozitivní hodnocení - přisuzuju to proto nemožnosti srovnání hodnotících pacientů. Já srovnávat mohu, proto asi takto: péče, vybavení i přístup k pacientovy je zde o několik řádů výše. Nepřejít, tak mám už minmálně 2 korunky, které mohly řadu let počkat (zde se opravdu zuby léčí a dělá se vše pro to, aby měl člověk co nejdéle "svoje" zdravé zuby). Žádné nenávratné radikální zásahy...

Vše bez čekání (intervaly mezi pacienty jsou tedy vhodně volené). Hledání termínu i telefonicky není žádný problém (dá se domluvit i "uspíšení" a operační příchod při vypadnutí pacienta z pořadníku).

Pět "pecek" si tato ordinace vážně zaslouží...

milý přístup, příjemný, po odborné stránce skvělý, moje děti ho také mají rády a vůbec se k zubaři nebojí, Jsem velmi spokojená a vřele doporučuji!

Profesionalni pece, dodržování času objednání - bez cekani, presne vysvetleni jednotlivych ukonu, prijemne prostredi, pozitivni pristup, zcela bezbolestne provedeni, do ordinace chodi clovek rad a bez strachu a odchazi s krasnym usmevem. Doplatky sice jsou, ale zcela odpovidaji dane peci a kvalite pouzivanych materialu.

Pan doktor pracuje rychle, profesionálně a citlivě. Používá lepší materiály, za které se doplácí. Nejsou to ale vysoké částky a investuji to přece jen do sebe. U minulého zubaře jsem taky doplácela za každou plombu a nakonec to skončilo tak, že mi pan Fridrich musel všechny předělat. Panu doktorovi věřím a už se k zubaři nebojím.
Mám velkou kazivost zubů a proto jsem moc spokojena i s nadstandardní zubní hygienou, kterou si provádí sama sestřička, i když je placená. Člověk se pak začne na čištění zubů dívat jinýma očima.