Úvoz 55, Brno

Umístění: Ordinace Jiný

Je mně 72 let a celoživotní zkušenost posouvá MUDr. Plachetu na první místo v světovém řebříčku zubařů. Je absolutní profesionál, Umí
a hlavně CHCE POMÁHAT! Panu doktorovi děkuji a přeji krásný a úspěšný život, takový, jaký si za svou práci zaslouží!

Umístění: Ordinace Akutní bolest

Můžu jen doporučit. Velmi ochotný a šikovný pan zubař a sestřička. Ošetřil mně i když nejsem jeho pacientka. Vše bezbolesti a rychle. Moc děkuji :)

Umístění: Ordinace akutní bolest zubu

Pana doktora mi doporučil můj kamarád. Velká pochvala směřuje nejen mu za profesionální a milý přístup, ale také sestřičce, která byla tak hodná a přijala mě hned ten den na akutní ošetření. Dále mi ještě vyšla vstříc a přeobjednala mě na dřívější termín na ústní hygienu. Moc děkuji oběma.

Umístění: Ordinace

Před 3 týdny jsem byla u pana doktora Plachety na vstupní prohlídce. Upozornil me, ze mam dva zuby na vytrhnuti, ale ze zalezi na mem rozhodnuti. Ted tyden me jeden ten zub ( 6 dole) silene bolel, tak jsem tam dnes dobehla, ze to vytrhnem. Musim rict, ze pristup pana doktora i sestřičky je naprosto perfektní a hlavne BEZBOLESTNY, a to ho rval ven cca 45 minut!! Rekl mi co bude delat, jak to bude probíhat atd...po 30 letech jsem přestala mit strach ze zubare a celkem se “tesim” na dalsi navstevu :). Velmi doporučuji ordinaci Dentalia.:) OPRAVDU JSOU TAM VŠICHNI MILY A VSE JE HLAVNE BEZBOLESTNE!!:)

Sarka

Dnes jsem byla u pana doktora s 4 letým synem, pan doktor byl jako zástupce naší paní zubařky. Syn měl špatný zub, který potřeboval ven, pan doktor i paní sestřička byli moc příjemní a hlavně trpěliví s mým neošetřitelným synem, nakonec se podařilo a zub je venku, moc jim děkuji, spadl mi velký kámen ze srdce, protože jsem se bála, že ho budu muset nechat uspat.

Dobrý den, k panu doktorovi chodím od té doby, co převzal ordinaci po pí. doktorce, která odešla do důchodu. Nemohu si ho vynachválit - za tu dobu, co jsem u něj, se mi zcela podařilo odbourat strach ze zubaře, což jsem u jeho předchůdkyně nikdy nedokázala a návštěvy zubní ordinace pro mě byly dlouho nesnesitelnou noční můrou. Před jakýmkoliv zákrokem, který by mohl jen trochu bolet, mi vždy nabídne anestezii, takže ošetření je pak docela příjemné a já se za dlouhých cca 20 let konečně zbavila dojmu, že např. bolest při vrtání je nevyhnutelná. Pan doktor je milý, lidský, ochotný, přívětivý, dokáže se vcítit, má pochopení, když mám strach a vždy do detailu vysvětlí, co mě během zákroku čeká. Na rozdíl od jiných stomatologů provádí některé služby, např. prevenci nebo lokální anestezii, zcela zdarma. Platby za ostatní výkony jsou u něj ve srovnání s jinými zubními lékaři mnohem nižší a jako už asi jeden z mála stále nabízí amalgámové plomby na pojišťovnu. Navíc moderně vybavená ordinace, útulná čekárna, profesionální přístup - co dodat, mohu jen doporučit ;-)

pan doktor přebral ordinaci po paní doktorce, která odešla do důchodu a jsem u něj spokojený. U hygienistky (milá a příjemná přímo v ordinaci) mi vysvětlili jak si čistit zuby a opravdu je to poznat (žádný zubní kámen, žádné krvácející dásně). Ani se nedivím, že pan doktor bez toho odmítá léčit/vrtat zuby. Při první návštěvě mne poslal na zubní hygienu. Protože jsem vášnivý kuřák a piják kávy a tak aspoň chvíli mám zuby jak "z reklamy". Když jsem se ptal jaké jsou ceny za hygienu jinde (protože opravdu to není levné) tak je to zde levnější. Hlavně první návštěvy jsou chvíli za sebou a peníze jen "tečou" (aspoň u mne). Teď stačí jedenkrát za půl roku 1/2 hodiny. Jak výše někdo zmiňuje rychlost zákroku, je pravda že je pomalejší než u bývalé pí. doktorky, ale ta měla za svůj profes. život vyvrtaných zubů "mraky". Líbí se mi že vždy vysvětlí co bude dělat a proč. Nepotřebuji, aby se na mne smál a žoviálně tlachal (stručně, jasně, blbuvzdorně). S termínem jsem byl vždy spokojený, s průšvihem mne vzal vždy co nejdříve jak to bylo možné.

Pana doktora považuji za profesionála, je zkušený a perfektně odvádí svoji práci. Opravil mně zuby a vše vysvětlil, při zákroku pacienta uklidní a popřípadě, když to moc bolí, tak zuby (resp.dásně) umrtví. Poslal mě k paní dentistce, která mě naučila čistit si zuby, doteď jsem si je čistil špatně a málo. Za mě DOPORUČUJI !!!

K panu doktorovi chodím od té doby co převzal ordinaci po paní doktorce a musím říci, že jsem velice spokojena. Vždy mi vše srozumitelně vysvětlí, je pečlivý a vyšetření nebolí. Pomohl mi zbavit se problému krvácejících dásní, tím že mě správně naučil používat mezizubní kartáček a zubní nit. Má lidský přístup k pacientům a je trpělivý. Mohu jen doporučit.
B. Krejčí

Pana doktora mohu jen doporučit. Od předchozího pana doktora jsem i přes pravidelné prohlídky měl zuby v zanedbaném stavu, což odhalil až rentgenovy snímek od pana doktora. Nebýt jeho, měl bych dnes již několik korunek... Jeho přístup je profesionální a vždy mi vyšel vstříc. Vždy mě řekl o možných rizicích a dopředu řekl postup terapie. Jsem spokojeny.