Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Jiný

Děkuji panu Dr.Holému za jeho přístup a provedený zákrok. Objednací termín na první kontrolu byl krátký, když jsem zdůraznil, že mě místo již delší dobu bolí. Kontrola proběhla přesně na čas - stručná, věcná, na všechny otázky jsem dostal odpověď a odcházel jsem s termínem chir. zákroku na příští týden. Vše proběhlo podle mých představ. Za mě naprosto v pořádku, pan doktor je profesionál. Děkuji

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Jiný

Velmi dobrá zkušenost s panem doktorem - vstřícný, milý, ohleduplný a pozorný. Také velmi dobrá organizace, aby čekací doba nebyla dlouhá.

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Jiný

U pana doktora jsem byla po špatně provedené parciální ablaci nehtu. Tu mi pan doktor provedl znovu,zavedl drén a dochazela jsem ještě na dvě kontroly. Co se tyče ošetření tak maximální spokojenost, velmi pečlivě a radne provedeny vykon.

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Jiný

Tohoto pána nedoporučuji. Absolutní nezájem o pacienta a následná péče otřesná. Pokud ho jeho práce již nenaplňuje měl by se poohlédnout po jiném pracovním místě. Jistě by ulevil sobě i pacientům.Popis návštěvy asi tento: po vstupu do ordinace si mě pár min.nevšímal, posléze se zeptal s čím přicházím a po mém sdělení mi řekl ,, a co Vám na tom vadí" . Dle mého názoru mě pak velmi nešetrně ošetřil , sestra mi dala mastičku. Se slovy ,,a v pondělí si s tím jděte tam kde Vám to dělali " mě vypoklonkoval z ordinace. Po mé otázce zda dostanu nějakou zprávu mi řekl , že ne.

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Jiný

Profesionální práce. Pan doktor a stejně tak sestřička neopomenuli každý úkon srozumitelně vysvětlit, takže jsem měl celou dobu velmi přesnou představu o tom jak zákrok probíhá. Můžu doporučit.

Byl jsem u pana doktora na pohotovosti, vše proběhlo v pořádku, až na to, že jsem měl pocit, že ho obtěžuji. Na dotazy odpovídal velice neochotně a zapomněl mi dát něco na bolest, celou noc jsem pak trpěl jako zvíře.
Na pohotovost dobrý, ale normálně bych se k němu neobjednal.

Mě výborně pomohl s palcem u nohy nevím co bych si bez něho počal. Doporučuji :)

Rozhodně nikomu nedoporučuji, sám pan doktor mne telefonicky objednal na 15:30, na řadu jsem se dostal až 16:00 poté mi ruku prohmatal, odeslal na rentgen kde jsem byl během 5-ti minut hotový po dalších 40-ti minutách v čekárně jsem se zeptal sestry vycházející z předsíňky ordinace zda by mi pan doktor mohl vyhodnotit rentgenové snímky protože na to nemám celý den, načež na mne pan doktor začal hulákat přes dvě místnosti že mi rozhodně nebude dělat žádné ústupky a ať čekám dál (přitom šlo maximálně o 5 minut). Sečteno podtrženo: i když jsem byl předem objednám jsem po hodině a půl opouštěl čekárnu aniž bych se cokoliv dozvěděl.