Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Jiný

Velmi dobrá zkušenost s panem doktorem - vstřícný, milý, ohleduplný a pozorný. Také velmi dobrá organizace, aby čekací doba nebyla dlouhá.

K
Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Jiný

U pana doktora jsem byla po špatně provedené parciální ablaci nehtu. Tu mi pan doktor provedl znovu,zavedl drén a dochazela jsem ještě na dvě kontroly. Co se tyče ošetření tak maximální spokojenost, velmi pečlivě a radne provedeny vykon.

I
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Jiný

Tohoto pána nedoporučuji. Absolutní nezájem o pacienta a následná péče otřesná. Pokud ho jeho práce již nenaplňuje měl by se poohlédnout po jiném pracovním místě. Jistě by ulevil sobě i pacientům.Popis návštěvy asi tento: po vstupu do ordinace si mě pár min.nevšímal, posléze se zeptal s čím přicházím a po mém sdělení mi řekl ,, a co Vám na tom vadí" . Dle mého názoru mě pak velmi nešetrně ošetřil , sestra mi dala mastičku. Se slovy ,,a v pondělí si s tím jděte tam kde Vám to dělali " mě vypoklonkoval z ordinace. Po mé otázce zda dostanu nějakou zprávu mi řekl , že ne.

V
Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Jiný

Profesionální práce. Pan doktor a stejně tak sestřička neopomenuli každý úkon srozumitelně vysvětlit, takže jsem měl celou dobu velmi přesnou představu o tom jak zákrok probíhá. Můžu doporučit.

A
Ověřený profil

Byl jsem u pana doktora na pohotovosti, vše proběhlo v pořádku, až na to, že jsem měl pocit, že ho obtěžuji. Na dotazy odpovídal velice neochotně a zapomněl mi dát něco na bolest, celou noc jsem pak trpěl jako zvíře.
Na pohotovost dobrý, ale normálně bych se k němu neobjednal.

S
Ověřený profil

Mě výborně pomohl s palcem u nohy nevím co bych si bez něho počal. Doporučuji :)

Ověřený profil

Rozhodně nikomu nedoporučuji, sám pan doktor mne telefonicky objednal na 15:30, na řadu jsem se dostal až 16:00 poté mi ruku prohmatal, odeslal na rentgen kde jsem byl během 5-ti minut hotový po dalších 40-ti minutách v čekárně jsem se zeptal sestry vycházející z předsíňky ordinace zda by mi pan doktor mohl vyhodnotit rentgenové snímky protože na to nemám celý den, načež na mne pan doktor začal hulákat přes dvě místnosti že mi rozhodně nebude dělat žádné ústupky a ať čekám dál (přitom šlo maximálně o 5 minut). Sečteno podtrženo: i když jsem byl předem objednám jsem po hodině a půl opouštěl čekárnu aniž bych se cokoliv dozvěděl.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti