Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha
Poliklinika pod Marjánkou (mapa)

Byl jsem u pana doktora na pohotovosti, vše proběhlo v pořádku, až na to, že jsem měl pocit, že ho obtěžuji. Na dotazy odpovídal velice neochotně a zapomněl mi dát něco na bolest, celou noc jsem pak trpěl jako zvíře.
Na pohotovost dobrý, ale normálně bych se k němu neobjednal.

Mě výborně pomohl s palcem u nohy nevím co bych si bez něho počal. Doporučuji :)

Rozhodně nikomu nedoporučuji, sám pan doktor mne telefonicky objednal na 15:30, na řadu jsem se dostal až 16:00 poté mi ruku prohmatal, odeslal na rentgen kde jsem byl během 5-ti minut hotový po dalších 40-ti minutách v čekárně jsem se zeptal sestry vycházející z předsíňky ordinace zda by mi pan doktor mohl vyhodnotit rentgenové snímky protože na to nemám celý den, načež na mne pan doktor začal hulákat přes dvě místnosti že mi rozhodně nebude dělat žádné ústupky a ať čekám dál (přitom šlo maximálně o 5 minut). Sečteno podtrženo: i když jsem byl předem objednám jsem po hodině a půl opouštěl čekárnu aniž bych se cokoliv dozvěděl.