Praktická zubní lékařka
Labská 27, Brno

Skvělá p. zubařka. Chodím k ní už od dětství a na návštěvy se vždy velmi těším, nikdy jsem nepoznala strach ze zubařů, což myslím svědčí o kvalitní práci i profesionálním přístupu:)

K paní doktorce chodím již od dětství a jsem s ní velmi spokojená. Je pečlivá a velmi milá. Její práce je velmi kvalitní (plomby mám již 14let). Atmosféra v ordinaci je velmi příjemná a na návštěvu se vždy těším.

K paní doktorce chodím už přes šest let a ať už mě nebo dceru ošetřovala ona nebo její dcera,nikdy jsem neměla pocit,že jsem u zubaře...nejen díky úžasnému přístupu všech v ordinaci,ale hlavně ani jednu z nás nikdy ošetření nebolelo...a když se mi ulomil zub,a měla jsem zánět,stačilo zavolat a říct,že je to akutní a sestřička mě objednala na nejbližší možný termín,což u mě bylo hned druhý den...Takže já paní DOKTORKU i její ordinaci musím jen doporučit...

No, tak z nouze si hodnocení napíše i lékař sám.... to je jasné, že se bude bránit. Nikdo a zvlášť NE OPAKOVANĚ péči nezanedbal. To že paní doktorka ODMÍTLA syna vzít s tím, že momentálně tam má ukázkové dny pro malé děti, aby si zvykaly a objednala ho za 3 týdny a pokud má bolesti, tak že máme jít na pohotovost JE HOLÝ FAKT !!! Nevím, kdo tady zanedbal péči !!!!

Opravdu pozoruhodná kritika lékaře od PM z 20.4.2012.Matka dítěte opakovaně zanedbala preventivní i léčebnou stomatologickou péči o svého syna . Organizační připomínka:Pacienti si své návštěvyu lékaře domlouvají telefonicky nebo osobně s kvalifikovanou stomatologickou sestrou,kteráje vždy řádně poučí o všech alternativách objednání i návštěv ordinace v případě akutních stavů.EM

Velmi slabý je ještě slabé !!!! Naprosto neprofesionální přístup. Syn byl akutní případ s bolestmi a paní ktorka ho v ordinační době nebyla ochotná přijmout s tím, že teď bere malé děti a ať si jdeme na pohotovost a objednala syna za 17 dní. Po 17 dnech nás steně poslala na kliniku a tam zjistili, že syn už má pod zubem obrovský zánět !!! Rozhodně paní doktorku NEDOPORUČUJI !!!!!! když nevezme akutního pacienta v ordinančí době a něco zanedbá u dítěte, které potom trpělo jako zvíře. !!!

Nejlepší na této zubařce je její sestřička. Každopádně paní Moravcová je moc milá, ikdyž tam byla její (pravděpodobně) dcera, tak jsem zjistila, že zubař může být i něžný. Byla jsem paní zubařkou na vyřezání osmiček poslána k nejmenovanému panu zubaři, díky kterému jsem do rány dostala zánět, nedostala jsem ani antibiotika. Neříkám, že je to chyba paní zubařky, ale je možné, že je to nějaký známý, protože všichni co znám, dostali doporučení na řezání osmiček a mohli si vybrat, kam půjdou, já bohužel ne. Jinak chodím k paní zubařce od základní školy a zatím jsem žádné větší potíže neměla.

K paní zubařce jsem chodila cca 5let. Za tu dobu ode mě vybrala spoustu nekřesťanských peněz a to i za amalgámovou plombu. Systém účtování mi není známý. Sestřička se pokaždé podívala z okna a řekla částku, kterou mám zaplatit. S jedním zubem jsem chodila měsíc co měsíc na další a další "léčení" a takhle to trvalo 3/4 roku. Myslím, že tato "oprava" mě přišla celkově na cca 2000,-Kč a to podotýkám, že ve finále byla výsledkem jen bílá plomba (dostavba zubu). Navíc paní doktorka má tendence své pacienty přenechávat dceři s kterou se v ordinaci střídá a to se mi taktéž nelíbí. Dcera paní doktorky je necitlivá. Nicméně musí se nechat, že paní doktorka Moravcová je zajisté odbornice a velmi citlivá.

Vřele doporučuji.K paní doktorce chodí celá naše rodina již několik let.Je pečlivá a profesionální.Jako bonus navíc je její velmi příjemná povaha.Sestřička je taky moc fajn.

VÁŽENÍ,VŘELE DOPORUČUJI.jE TO SKVĚLÁ LÉKEŘKA S LIDSKÝM A CITLIVÝM PŘÍSTUPEM,ALE TAKÉ ČLOVĚK S VELKÝM SRDCEM.Na této adrese chybu neuděláte.P.