Brno

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je opravdový machr na vytrhávání zubů :-) Babička si ji několikrát moc pochvalovala...

Umístění: jiné místo

Zubařka, která se snaží jenom vytáhnout peníze. Přítel potřeboval akutně spravit zub. Bylo mu řečeno, že bez rentgenu s tím nemůže nic dělat. Místo toho mu spravila jiný zub bílou plombou za 1350 aniž by nám nabídla možnost amalganu. S původním zubem nakonec za dva dny šel k jiné zubařce, ktera mu zub spravila cementem okamžitě a zdarma. Mně u prohlídky řekla, že mam pod staryma plombama kazy a bude je muset vyvrtat a vyměnit opět za bílé. Po pečlivé prohlídce u jiné zubaŕky jsem zjistila, že žádné kazy nemám, ani pod amalganovýma plombama. Takže paní zubařka Jordová chce pouze vytáhnout peníze z lidí tím, že bezdůvodně vyměňuje staré plomby za nové bílé na naprosto zdravém zubu. S tím, že pacientovi řekne, že tam má kaz, ikdyž to není pravda. Takhke stejně vyměnila plomby člověku, který mě k ní poslal. Bohužel je jasné, že běžný člověk kaz z rentgenového snímku nepozná a proto se stane, že lidé často naletí.

Mám naprosto opačnou zkušenost, paní doktorka pracuje pečlivě a trpělivě. Zatím všechny zuby, které mi spravila, "drží" a nemám žádné potíže. Člověk se v ordinaci i dobře pobaví :-)

Tato mladá lékařka se chová velmi arogantně, v práci postupuje zbrkle a nedůsledně. Na další návštěvu nehodlám přijít.