Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Léčba chorob sítnice a glaukomu

Léčba refrakčních vad

Vyšetření před laserovou operací +3 Více

Vyšetření před nitrooční operací

Vyšetření před operací šedého zákalu

Vyšetřování pomocí OCT

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Dětské oční centrum Kukátko

Oční klinika NeoVize - Praha

V Oční klinice NeoVize působí od dubna 2010. V roce 2007 podstoupila laserovou operaci krátkozrakosti, kterou provedl MUDr. Josef Hycl, CSc.
...

Léčené nemoci

• Zelený zákal - galukom
  • Krátkozrakost
  • Dalekozrakost

• oftalmologie

Umístění: Oční klinika NeoVize - Praha Vyšetření před laserovou operací

Naprosto arogantni pristup, znudeny vyraz, az ma clovek pocit, ze ji pacient obtezuje. Zrak se mi po dvou letech opet kazi. Je to jen trafika na penize. V Praze jsou mnohem dustojnejsi kliniky, rozhodne nedoporucuji!

Umístění: Oční klinika NeoVize - Praha Jiný

Paní doktorka je umělkyně. Jsem velmi spokojená a svoje případné oční problémy budu řešit už jen v DuoVizi.

Umístění: Oční klinika NeoVize - Praha Vyšetření před laserovou operací

Jsem vděčná paní MUDr.Jerhotové za vyřešení mého problému. Děkuji ji nejen za profesionální,ale i lidský přístup.

Paní doktorku i ostaní zdravotnický personál mohu jen a jen DOPORUČIT:Jsem ráda,že jsme se rozhodli pro vyšetření právě tady.Za rok se sem se synem na kontrolu rádi vrátíme.Kovárnová M.

Paní doktorka je velmi milá a usměvavá. Má profesionální a lidský přístup k pacientům. Mohu jen doporučit.

Paní Dr. Jerhotová je profesionální, laskavá, klidná v komunikaci a vstřícná k dotazům. Považuji za štěstí, že já osobně i můj syn jsme jejími pacienty.

S paní doktorkou jsem se setkala na oční klinice Duovize.Je velmi milá,příjemná,sympatická s naprosto profesionálním. přístupem, chováním a jednáním vůči pacientovi,vše vysvětlí atd. Paní doktorku mohu doporučit.Samotné pracoviště je na vysoké úrovni.A nemůžu opomenout i ochotný personál co vás uvítá hned ve dveřích.Jsem moc spokojena.
Zahálková Natálie,Jablonec nad Nisou.

Skvělý profesionální přístup a samotné pracoviště je na vysoké úrovni. Pracoviště a paní doktorku budu doporučovat dále.

mohu se jen přidat ke všem těm to hodnocení i já jsem z chomutovska vážila cestu do Prahy k paní doktorce se svou 3 letou dcerou a vše probíhalo a ještě probíhá nad mé očekávání s tím to ochotným a milým přístupem si oblíbila paní doktorku i má nedůvěřivá dcera. A nemůžu opomenout i ochotný personál co vás uvítá hned ve dveřích.

Velmi příjemná,milá a ochotná paní doktorka.
Všem mohu jen doporučit. :-)

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Vážená paní doktorko,
chtěla bych se zeptat, zda máte uzavřenou smlouvu s pojišťovnou VOZP (201)? Pokud ano, byla by možná přeregistrace k Vám a kolik by stálo vstupní vyšetření? Mnohokrát Vám děkuji za odpověď a přeji hezký den, Gabriela

Dobry den, ano, smlouvu s touto pojistovnou nase klinika ma, soucasti vstupniho vysetreni je vzdy OCT, za ktere se doplaci 800 Kc k vylouceni zeleneho zakalu, ale i jinych patologii.Vstupni detske vysetreni je zdarma.
S pozdravem
EJerhotova

MUDr. Eva Jerhotová

glaucom,myopia gravis
Dobry den,v sobotnim vysilani rozhlasu probehl rozhovor s Mudr Nemcem,ktery hovoril o operacich sitnice.Chci se proto zeptat,jestli je mozna operace sitnice pri glaucomu a tezke myopii gravis.
Na glaucom aplikuji Simbrinzu a Xalacom.Dekuji za odpoved

záleželo by na cíli operace, oba problémy - glaukom i degenerativní změny sítnice, zvyšují rizika operace, ale pokud by se jednalo o skutečně závažný důvod k operaci, tak to není nemožné.

MUDr. Eva Jerhotová