MUDr.

Eva Jerhotová verifiedCreated with Sketch.

Oční lékař

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • Paní doktorku i ostaní zdravotnický personál mohu jen a jen DOPORUČIT:Jsem ráda,že jsme se rozhodli pro vyšetření právě tady.Za rok se sem se synem na kontrolu rádi vrátíme.Kovárnová M.

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Helena Hrdinová
  Helena Hrdinová
  Oční lékař
  Sokolská 37, Praha
  Velmi milá,pečlivá a starostlivá paní doktorka.Sestřička také velice milá Více

  Radmila Čermáková
  Radmila Čermáková
  Oční lékař
  Kateřinská 1476/34, Praha
  Děkuji p.doktorce za její úžasnou péči a zájem o pacienta.Je to výborná lékařka ,která své práci vážně rozumí.Chodím… Více

  Jindřich Plesník
  Jindřich Plesník
  Oční lékař
  Legerova 389/56, Praha
  Skvělý lékař a odborník, lidský přístup k pacientům. Více

  Gabriela Pilková
  Gabriela Pilková
  Oční lékař
  Krakovská 1392/7, Praha
  Dcera i já jsme byly spokojené s doktorkou, ostatním personálem i prostředím. Akorát trochu dál od MHD, což ale… Více

  Filip Brázda
  Filip Brázda
  Oční lékař
  Plaňanská 573/1, Praha
  Úplná spokojenost, v ordinaci jsem byla přijata přesně v čase objednání, sestřička provedla standardní vstupní… Více

  Zkušenosti a dovednosti

  O mně

  •   Vyberte si, kdy Vás mohou kontaktovat recepční naší kliniky a najít s Vámi vhodný termín pro Vaše vyšetření.  

   V Oční klinice DuoVize působí od dubna 2010. V roce 2007 podstoupila laserovou operaci krátkozrakosti, kterou provedl MUDr. Josef Hycl, CSc.

   MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D. vystudovala 1. lékařskou fakultu UK v Praze, obor všeobecné lékařství. Již za studií se zúčastnila 6ti týdenního studijního pobytu na očním oddělení nemocnice Basset Healthcare v USA.

   Po promoci v roce 1996 se stala doktorantkou postgraduálního studia biomediciny při lékařské a přírodovědecké fakultě UK pod vedením školitelů doc. MUDr. Otakara Kleina, CSc., a doc. MUDr. Šárky Pitrové, CSc. Zároveň pracovala na I. oční klinice VFN Praha, kde se věnovala především před- a pooperační péči o pacienty s šedým a zeleným zákalem.

   Od roku 1998 pracovala na privátní oční klinice JL v Nových Butovicích. Ve spolupráci s prof. MUDr. Ivanem Karlem, DrSc. se zde zabývala problematikou chorob zadního segmentu oka, především pacienty s věkem podmíněnou makulární degenerací a diabetickou retinopatií, včetně léčby těchto onemocnění laserovou fotokoagulací sítnice. Na tomto pracovišti prováděla jako první v České republice vyšetřování sítnice pomocí OCT (optické koherentní tomografie). Od roku 2006 pracovala také v privátních očních ambulancích v Praze.

   V roce 1999 úspěšně složila atestaci 1. stupně z oftalmologie. V roce 2000 obhájila doktorskou disertační práci a získala akademický titul Ph.D.

   Dr. Jerhotová je spoluautorkou více odborných přednášek a článků. Je členkou České oftalmologické společnosti a České lékařské komory. Pravidelně se účastní odborných oftalmologických kongresů a seminářů.

   V Oční klinice DuoVize se dr. Jerhotová věnuje především léčbě chorob sítnice a glaukomu, vyšetřování pomocí OCT, léčbě refrakčních vad, dětské oftalmologii, léčbě šilhání a všeobecné oční problematice.

  Specializace

  • oftalmologie

  Nemoci

  • Zelený zákal - galukom
  • Krátkozrakost
  • Dalekozrakost

  Služby

  Oční klinika DuoVize - Praha

  Sokolská 35/1662, 120 00 Praha, hl. město Praha

  Vyšetření před laserovou operací
  Vyšetřování pomocí oct
  Léčba chorob sítnice a glaukomu
  Léčba refrakčních vad
  Vyšetření před nitrooční operací
  Vyšetření před operací šedého zákalu

  Otázky pacientů

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů
  Eva Jerhotová
  Eva Jerhotová
  Oční lékař
  Praha
  Dobrý den,
  záleželo by na cíli operace, oba problémy - glaukom i degenerativní změny sítnice, zvyšují rizika operace, ale pokud by se jednalo o skutečně závažný důvod k operaci, tak to není nemožné. Více

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  9 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • Paní doktorku i ostaní zdravotnický personál mohu jen a jen DOPORUČIT:Jsem ráda,že jsme se rozhodli pro vyšetření právě tady.Za rok se sem se synem na kontrolu rádi vrátíme.Kovárnová M.

  • A

   Paní doktorka je velmi milá a usměvavá. Má profesionální a lidský přístup k pacientům. Mohu jen doporučit.

  • Paní Dr. Jerhotová je profesionální, laskavá, klidná v komunikaci a vstřícná k dotazům. Považuji za štěstí, že já osobně i můj syn jsme jejími pacienty.

  • N

   S paní doktorkou jsem se setkala na oční klinice Duovize.Je velmi milá,příjemná,sympatická s naprosto profesionálním. přístupem, chováním a jednáním vůči pacientovi,vše vysvětlí atd. Paní doktorku mohu doporučit.Samotné pracoviště je na vysoké úrovni.A nemůžu opomenout i ochotný personál co vás uvítá hned ve dveřích.Jsem moc spokojena.
   Zahálková Natálie,Jablonec nad Nisou.

  • V

   Skvělý profesionální přístup a samotné pracoviště je na vysoké úrovni. Pracoviště a paní doktorku budu doporučovat dále.

  • A

   mohu se jen přidat ke všem těm to hodnocení i já jsem z chomutovska vážila cestu do Prahy k paní doktorce se svou 3 letou dcerou a vše probíhalo a ještě probíhá nad mé očekávání s tím to ochotným a milým přístupem si oblíbila paní doktorku i má nedůvěřivá dcera. A nemůžu opomenout i ochotný personál co vás uvítá hned ve dveřích.

  • Velmi příjemná,milá a ochotná paní doktorka.
   Všem mohu jen doporučit. :-)

  • Vážili jsme cestu do Prahy až ze štýrského Zeltwegu a zato jsme u paní doktorky setkali s empatií, vstřícností a v neposlední řadě s vysokou profesní odborností a to nejen u paní Dr. Jerhotové, ale i u všech členů týmu kliniky Duovize, zejména paní Mag. Vaňharové. Za naší rodinu a zejména dceru mohu jen doporučit

  • F

   Paní doktorka je velmi milá, ochotná a ten skvělý přístup k dětem říká za vše (umí si je získat a vyšetření pro ně je pohoda). S takovou péčí, odborností a pečlivostí jsem se ještě nesetkala.