MUDr.

Eva Jerhotová

Oční lékař

9 názorů

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • Paní doktorku i ostaní zdravotnický personál mohu jen a jen DOPORUČIT:Jsem ráda,že jsme se rozhodli pro vyšetření právě tady.Za rok se sem se synem na kontrolu rádi vrátíme.Kovárnová M.

 • Zkušenosti a dovednosti

  about-me-iconCreated with Sketch. O mně

  •   Vyberte si, kdy Vás mohou kontaktovat recepční naší kliniky a najít s Vámi vhodný termín pro Vaše vyšetření.  

   V Oční klinice DuoVize působí od dubna 2010. V roce 2007 podstoupila laserovou operaci krátkozrakosti, kterou provedl MUDr. Josef Hycl, CSc.

   MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D. vystudovala 1. lékařskou fakultu UK v Praze, obor všeobecné lékařství. Již za studií se zúčastnila 6ti týdenního studijního pobytu na očním oddělení nemocnice Basset Healthcare v USA.

   Po promoci v roce 1996 se stala doktorantkou postgraduálního studia biomediciny při lékařské a přírodovědecké fakultě UK pod vedením školitelů doc. MUDr. Otakara Kleina, CSc., a doc. MUDr. Šárky Pitrové, CSc. Zároveň pracovala na I. oční klinice VFN Praha, kde se věnovala především před- a pooperační péči o pacienty s šedým a zeleným zákalem.

   Od roku 1998 pracovala na privátní oční klinice JL v Nových Butovicích. Ve spolupráci s prof. MUDr. Ivanem Karlem, DrSc. se zde zabývala problematikou chorob zadního segmentu oka, především pacienty s věkem podmíněnou makulární degenerací a diabetickou retinopatií, včetně léčby těchto onemocnění laserovou fotokoagulací sítnice. Na tomto pracovišti prováděla jako první v České republice vyšetřování sítnice pomocí OCT (optické koherentní tomografie). Od roku 2006 pracovala také v privátních očních ambulancích v Praze.

   V roce 1999 úspěšně složila atestaci 1. stupně z oftalmologie. V roce 2000 obhájila doktorskou disertační práci a získala akademický titul Ph.D.

   Dr. Jerhotová je spoluautorkou více odborných přednášek a článků. Je členkou České oftalmologické společnosti a České lékařské komory. Pravidelně se účastní odborných oftalmologických kongresů a seminářů.

   V Oční klinice DuoVize se dr. Jerhotová věnuje především léčbě chorob sítnice a glaukomu, vyšetřování pomocí OCT, léčbě refrakčních vad, dětské oftalmologii, léčbě šilhání a všeobecné oční problematice.

  Specializace

  • oftalmologie

  Nemoci

  • Zelený zákal - galukom
  • Krátkozrakost
  • Dalekozrakost

  Services

  pin-iconCreated with Sketch.

  Oční klinika DuoVize - Praha

  Sokolská 35/1662, 120 00 Praha, hl. město Praha

  Vyšetření před laserovou operací
  Vyšetřování pomocí oct
  Léčba chorob sítnice a glaukomu
  Léčba refrakčních vad
  Vyšetření před nitrooční operací
  Vyšetření před operací šedého zákalu

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

  Hodnocení pacientů

  Přidejte vlastní názor
  5

  Obecné skóre
  9 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • Paní doktorku i ostaní zdravotnický personál mohu jen a jen DOPORUČIT:Jsem ráda,že jsme se rozhodli pro vyšetření právě tady.Za rok se sem se synem na kontrolu rádi vrátíme.Kovárnová M.

  • A

   Paní doktorka je velmi milá a usměvavá. Má profesionální a lidský přístup k pacientům. Mohu jen doporučit.

  • Paní Dr. Jerhotová je profesionální, laskavá, klidná v komunikaci a vstřícná k dotazům. Považuji za štěstí, že já osobně i můj syn jsme jejími pacienty.

  • S paní doktorkou jsem se setkala na oční klinice Duovize.Je velmi milá,příjemná,sympatická s naprosto profesionálním. přístupem, chováním a jednáním vůči pacientovi,vše vysvětlí atd. Paní doktorku mohu doporučit.Samotné pracoviště je na vysoké úrovni.A nemůžu opomenout i ochotný personál co vás uvítá hned ve dveřích.Jsem moc spokojena.
   Zahálková Natálie,Jablonec nad Nisou.

  • Skvělý profesionální přístup a samotné pracoviště je na vysoké úrovni. Pracoviště a paní doktorku budu doporučovat dále.

  • mohu se jen přidat ke všem těm to hodnocení i já jsem z chomutovska vážila cestu do Prahy k paní doktorce se svou 3 letou dcerou a vše probíhalo a ještě probíhá nad mé očekávání s tím to ochotným a milým přístupem si oblíbila paní doktorku i má nedůvěřivá dcera. A nemůžu opomenout i ochotný personál co vás uvítá hned ve dveřích.

  • Velmi příjemná,milá a ochotná paní doktorka.
   Všem mohu jen doporučit. :-)

  • Vážili jsme cestu do Prahy až ze štýrského Zeltwegu a zato jsme u paní doktorky setkali s empatií, vstřícností a v neposlední řadě s vysokou profesní odborností a to nejen u paní Dr. Jerhotové, ale i u všech členů týmu kliniky Duovize, zejména paní Mag. Vaňharové. Za naší rodinu a zejména dceru mohu jen doporučit

  • Paní doktorka je velmi milá, ochotná a ten skvělý přístup k dětem říká za vše (umí si je získat a vyšetření pro ně je pohoda). S takovou péčí, odborností a pečlivostí jsem se ještě nesetkala.