Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Léčba chorob sítnice a glaukomu

Léčba refrakčních vad

Vyšetření před laserovou operací +3 Více

Vyšetření před nitrooční operací

Vyšetření před operací šedého zákalu

Vyšetřování pomocí OCT

Vyberte si, kdy Vás mohou kontaktovat recepční naší kliniky a najít s Vámi vhodný termín pro Vaše vyšetření.   V Oční...

• Zelený zákal - galukom

Vyšetření před nitrooční operací

Vyšetření před operací šedého zákalu

Vyšetřování pomocí OCT

Oční klinika DuoVize - Praha

Paní doktorku i ostaní zdravotnický personál mohu jen a jen DOPORUČIT:Jsem ráda,že jsme se rozhodli pro vyšetření právě tady.Za rok se sem se synem na kontrolu rádi vrátíme.Kovárnová M.

Paní doktorka je velmi milá a usměvavá. Má profesionální a lidský přístup k pacientům. Mohu jen doporučit.

Paní Dr. Jerhotová je profesionální, laskavá, klidná v komunikaci a vstřícná k dotazům. Považuji za štěstí, že já osobně i můj syn jsme jejími pacienty.

S paní doktorkou jsem se setkala na oční klinice Duovize.Je velmi milá,příjemná,sympatická s naprosto profesionálním. přístupem, chováním a jednáním vůči pacientovi,vše vysvětlí atd. Paní doktorku mohu doporučit.Samotné pracoviště je na vysoké úrovni.A nemůžu opomenout i ochotný personál co vás uvítá hned ve dveřích.Jsem moc spokojena.
Zahálková Natálie,Jablonec nad Nisou.

Skvělý profesionální přístup a samotné pracoviště je na vysoké úrovni. Pracoviště a paní doktorku budu doporučovat dále.

mohu se jen přidat ke všem těm to hodnocení i já jsem z chomutovska vážila cestu do Prahy k paní doktorce se svou 3 letou dcerou a vše probíhalo a ještě probíhá nad mé očekávání s tím to ochotným a milým přístupem si oblíbila paní doktorku i má nedůvěřivá dcera. A nemůžu opomenout i ochotný personál co vás uvítá hned ve dveřích.

Velmi příjemná,milá a ochotná paní doktorka.
Všem mohu jen doporučit. :-)

Vážili jsme cestu do Prahy až ze štýrského Zeltwegu a zato jsme u paní doktorky setkali s empatií, vstřícností a v neposlední řadě s vysokou profesní odborností a to nejen u paní Dr. Jerhotové, ale i u všech členů týmu kliniky Duovize, zejména paní Mag. Vaňharové. Za naší rodinu a zejména dceru mohu jen doporučit

F

Paní doktorka je velmi milá, ochotná a ten skvělý přístup k dětem říká za vše (umí si je získat a vyšetření pro ně je pohoda). S takovou péčí, odborností a pečlivostí jsem se ještě nesetkala.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Vážená paní doktorko,
    chtěla bych se zeptat, zda máte uzavřenou smlouvu s pojišťovnou VOZP (201)? Pokud ano, byla by možná přeregistrace k Vám a kolik by stálo vstupní vyšetření? Mnohokrát Vám děkuji za odpověď a přeji hezký den, Gabriela

Dobry den, ano, smlouvu s touto pojistovnou nase klinika ma, soucasti vstupniho vysetreni je vzdy OCT, za ktere se doplaci 800 Kc k vylouceni zeleneho zakalu, ale i jinych patologii.Vstupni detske vysetreni je zdarma.
    S pozdravem
    EJerhotova

MUDr. Eva Jerhotová

• glaucom,myopia gravis
    Dobry den,v sobotnim vysilani rozhlasu probehl rozhovor s Mudr Nemcem,ktery hovoril o operacich sitnice.Chci se proto zeptat,jestli je mozna operace sitnice pri glaucomu a tezke myopii gravis.
    Na glaucom aplikuji Simbrinzu a Xalacom.Dekuji za odpoved

Dobrý den,
    záleželo by na cíli operace, oba problémy - glaukom i degenerativní změny sítnice, zvyšují rizika operace, ale pokud by se jednalo o skutečně závažný důvod k operaci, tak to není nemožné.

MUDr. Eva Jerhotová

• Zelený zákal - galukom