MUDr.

Eva Jerhotová

Oční lékař

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

<b style="background: red; color: #FFF; padding: 5px 0px; line-height: 30px;">&nbsp;&nbsp;Vyberte si, kdy Vás mohou kontaktovat recepční naší kliniky a najít… Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

• Služby

Vyšetření před laserovou operací
    Léčba chorob sítnice a glaukomu
    Vyšetření před nitrooční operací
    Vyšetřování pomocí oct
    Léčba refrakčních vad
    Vyšetření před operací šedého zákalu

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

•   Vyberte si, kdy Vás mohou kontaktovat recepční naší kliniky a najít s Vámi vhodný termín pro Vaše vyšetření.

V Oční klinice DuoVize působí od dubna 2010. V roce 2007 podstoupila laserovou operaci krátkozrakosti, kterou provedl MUDr. Josef Hycl, CSc.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D. vystudovala 1. lékařskou fakultu UK v Praze, obor všeobecné lékařství. Již za studií se zúčastnila 6ti týdenního studijního pobytu na očním oddělení nemocnice Basset Healthcare v USA.

Po promoci v roce 1996 se stala doktorantkou postgraduálního studia biomediciny při lékařské a přírodovědecké fakultě UK pod vedením školitelů doc. MUDr. Otakara Kleina, CSc., a doc. MUDr. Šárky Pitrové, CSc. Zároveň pracovala na I. oční klinice VFN Praha, kde se věnovala především před- a pooperační péči o pacienty s šedým a zeleným zákalem.

Od roku 1998 pracovala na privátní oční klinice JL v Nových Butovicích. Ve spolupráci s prof. MUDr. Ivanem Karlem, DrSc. se zde zabývala problematikou chorob zadního segmentu oka, především pacienty s věkem podmíněnou makulární degenerací a diabetickou retinopatií, včetně léčby těchto onemocnění laserovou fotokoagulací sítnice. Na tomto pracovišti prováděla jako první v České republice vyšetřování sítnice pomocí OCT (optické koherentní tomografie). Od roku 2006 pracovala také v privátních očních ambulancích v Praze.

V roce 1999 úspěšně složila atestaci 1. stupně z oftalmologie. V roce 2000 obhájila doktorskou disertační práci a získala akademický titul Ph.D.

Dr. Jerhotová je spoluautorkou více odborných přednášek a článků. Je členkou České oftalmologické společnosti a České lékařské komory. Pravidelně se účastní odborných oftalmologických kongresů a seminářů.

V Oční klinice DuoVize se dr. Jerhotová věnuje především léčbě chorob sítnice a glaukomu, vyšetřování pomocí OCT, léčbě refrakčních vad, dětské oftalmologii, léčbě šilhání a všeobecné oční problematice.

• oftalmologie

Nemoci

• Zelený zákal - galukom
  • Krátkozrakost
  • Dalekozrakost

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Paní doktorku i ostaní zdravotnický personál mohu jen a jen DOPORUČIT:Jsem ráda,že jsme se rozhodli pro vyšetření právě tady.Za rok se sem se synem na kontrolu rádi vrátíme.Kovárnová M.

• A

Paní doktorka je velmi milá a usměvavá. Má profesionální a lidský přístup k pacientům. Mohu jen doporučit.

• Paní Dr. Jerhotová je profesionální, laskavá, klidná v komunikaci a vstřícná k dotazům. Považuji za štěstí, že já osobně i můj syn jsme jejími pacienty.

• S paní doktorkou jsem se setkala na oční klinice Duovize.Je velmi milá,příjemná,sympatická s naprosto profesionálním. přístupem, chováním a jednáním vůči pacientovi,vše vysvětlí atd. Paní doktorku mohu doporučit.Samotné pracoviště je na vysoké úrovni.A nemůžu opomenout i ochotný personál co vás uvítá hned ve dveřích.Jsem moc spokojena.
    Zahálková Natálie,Jablonec nad Nisou.

• Skvělý profesionální přístup a samotné pracoviště je na vysoké úrovni. Pracoviště a paní doktorku budu doporučovat dále.

• mohu se jen přidat ke všem těm to hodnocení i já jsem z chomutovska vážila cestu do Prahy k paní doktorce se svou 3 letou dcerou a vše probíhalo a ještě probíhá nad mé očekávání s tím to ochotným a milým přístupem si oblíbila paní doktorku i má nedůvěřivá dcera. A nemůžu opomenout i ochotný personál co vás uvítá hned ve dveřích.

• Velmi příjemná,milá a ochotná paní doktorka.
    Všem mohu jen doporučit. :-)

• Vážili jsme cestu do Prahy až ze štýrského Zeltwegu a zato jsme u paní doktorky setkali s empatií, vstřícností a v neposlední řadě s vysokou profesní odborností a to nejen u paní Dr. Jerhotové, ale i u všech členů týmu kliniky Duovize, zejména paní Mag. Vaňharové. Za naší rodinu a zejména dceru mohu jen doporučit

• Paní doktorka je velmi milá, ochotná a ten skvělý přístup k dětem říká za vše (umí si je získat a vyšetření pro ně je pohoda). S takovou péčí, odborností a pečlivostí jsem se ještě nesetkala.