Oční lékař Benešov

• „souhlasím,je výborná. Vadí mi pouze plná čekárna -hlavně když je jednou týdně otevřeno do 19 hod.Škoda že se nelze objednat nebo tento den vyhradit pro pracující.Nemám čas se tam vždy probíjet přes všudypřítomné důchodce... Více

Pražská 35, Jílové u Prahy Mapa

MUDr. Jana Kopřivová - Oční ordinace pro dospělé

• Oční lékař, Chirurg

„Mudr. Jan Tesar is very friendly and gives good advice during the consultation. He speaks perfect English. I feel supportive as a foreign patient for his approach, unlike some experiences I had with some doctors in medical care here. Wish him great success in his career :) Více

Karlovo náměstí 2097/10, Praha Mapa

Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.

Blefaroplastika

9 500 Kč

• „Ráda bych pochválila paní doktorku Mrázkovou za její profesionální přístup a za to jak je milá, příjemná jak k dospělým, tak k dětem. Naše děti se tak moc těší až půjdou na kontrolu...Což se nám běžně nestává. Takže za nás velká spokojenost! Více

Husova 800, Votice Mapa

Oční ordinace

• „Dnes pevně...strhujicí energie p. doktorky je nepřekonatelná!.. báječná,milá,trpělivá. Prostě každému doporučuji..(naše holky si snad ani neuvědomily že jsou u doktora ) . Sestřička..co dodat, snad jen nesoudit hned po otevření dveří. Po návštěvě p. doktorky,zapomenete i na trošku "drsnou" sestřičku. Více takových doktorů prosím. Machová Více

Lidická 1715, Vlašim Mapa

Oční ordinace

• „Dnes jsem byla u paní doktorky Burešové poprvé a jen lituji, že nemám několikery další oči, abych ji mohla navštěvovat znova a znova. Milá, příjemná, fundovaná, pečlivá. Sestřička také velmi milá. Připadala jsem si jak na soukromé klinice. Při odchodu jsem skoro čekala, že dostanu lízátko. :-D Tato návštěva mi proslunila celý den. Více

Sokolská 415, Říčany Mapa

• Oční lékař

„Výborný oční lékař s bezvadným přístupem k pacientovi. Seznámí pacienta s chorobou i s dalším postupem. Dokonce i na špičkovém pražském pracovišti jej ofttalmologové dobře hodnotili Více

Okružní 520, Týnec nad Sázavou Mapa

• Hroznětínská 350, Ostrov Mapa

SangLab - klinická laboratoř s.r.o.

• „V Sedlčanech určitě nejlepší oční lékařka, znalá věci, věcná, pečlivá,její léčebný zásah má vždy dobrý efekt, nevybrala bych si jinou a nemám otřebu jí změnit, třeba za Prahu. Doporučuji všem. Ječná Maiwaldová Více

Tyršova 160, Sedlčany Mapa

Ord. specialisty - oční

• „Do této ordinace se vždy ráda vracím. Milý kolektiv lékařů i sester,ochota pomoci.

Malé náměstí 1700, Benešov Mapa

Oční ambulance s.r.o