Adresa

Oční ambulance s.r.o
Malé náměstí 1700, Benešov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Oční ambulance s.r.o Jiný

MUDr. Farionovou velmi nedoporucuji, sli jsme do ordinace s podezrenim, ze synek (2,5 roku) o neco hur vidi, protoze si daval nektere knizky, telefon blizko pred oci, ale postavy na fotkach poznal, drobecky na zemi videl... Po hodinovem cekani (kdy meli prednost i lidi, kteri prisli az po nas) jsme se dostali k pani doktorce, ktera zkonstatovala, ze muzou synkovi rozkapat oci a zase jsme hodinu cekali. Zjistila mu dalekozrakost a udajne 6 dioptrii, hned jsme dostali papir na bryle, ktere nam do druheho dne v optice udelali. Az pote jsme zjistili spatne zkusenosti s pani doktorkou u znamych a dalsich lidi, a protoze se nam tolik dioptrii nezdalo, navstivili jsme jeste kliniku v Praze s pani doktorkou zamerenou na deti, ktera zjistila max 2 dioptrie s tim, ze zatim bryle ani nepotrebuje a bude se vse postupne domerovat, a ze je sance, ze vekem oko doroste a nebude muset mit bryle vubec. Nebyt ji, nutime synkovi bryle (ktere muzeme vyhodit) a asi by si definitivne znicil oci!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřený profil
Umístění: Oční ambulance s.r.o

Navsteva u MUDr. Farionove s dcerou strasna. Sla jsem si k ni predepsat nove dioptrie, s tim jestli by mi nevysetrila dceru, jestli nahodou nema vadu po me(ikdyz jsem na ni nic nepozorovala) Pani doktorka pomalu nic nevysvetlila, napsala dceri dve dioptrie, at nasadime rano, vecer sundame a za 3mesice na kontrolu. Jedine co jsem v tom soku ze sebe vypustila, jestli vazne tolik dioptrii, kdyz jsme na ni vubec nic nepozorovali. Utrela me tim, ze ja mam taky vysoke dioptrie. A bylo hotovo.
Jeste, ze jsem nedala na rady pani doktorky a objednala se na detske ocni v Praze, kde dceru dukladne vysetrili, vse vysvetlili. Diky bohu ma ocicka v norme, jako kterekoliv skoro dvoulete dite, kteremu se zrak vyviji a zadne bryle nepotrebuje.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil
Umístění: Oční ambulance s.r.o

Souhlasím s názorem na MUDr. Farionovou, která v této ordinaci pracuje. Opakovaně s ní mám velice špatnou zkušenost, co se týče přístupu k dětem. Paní doktorka při jedné návštěvě řekne něco, co již při další neplatí. Jednání opravdu otřesné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřený profil
Umístění: Oční ambulance s.r.o vyšetření zraku

Musím říct, že s takovým neprofesionálním jednáním jako bylo s panem doktorem Dvořákem, jsem se ještě u žádného lékaře nesetkala. Pan doktor, poté co se dozvěděl, že si kontaktní čočky nekupuji u něho, ale jinde, mě odmítl vyšetřit a řekl mi, ať jdu jinam!!! Stejné jednání mi potvrdili i ostatní pacienti a známí, kteří k panu doktorovi také chodí. Z jeho chování usuzuji, že mu jde opravdu pouze o zisky z prodeje a ne o zdraví jeho pacientů. Okamžitě odcházím k jinému lékaři.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřený profil
Umístění: Oční ambulance s.r.o

Dobrý den, přidávám svůj názor týkající se vyšetření u Mudr. Farionové - zaměsnankyně Oční ordinace pana doktora Dvořáka, Beenšov u Prahy. Důrazně varuji všechny rodiče s dětmi, není to lékařka vhodná pro práci s touto věkovou skupinou. Chybí elementární znalosti dětské psychiky či vývojové psychologie, neschopnost navázat s malým pacientem kontakt a neochota vyšetření ve skutečnosti provést. Přístup k dospělým hodnotit nemohu, ale na komunikaci s dětmi se často odráží přístup k lidem obecně. Tolik stručné hodnocení. Děkuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřený profil

Do této ordinace se vždy ráda vracím. Milý kolektiv lékařů i sester,ochota pomoci.


X
Ověřený profil

Příjde mi, že lékař kouká spíš na business než na zdraví pacienta. Na vyšetření očí jsem k němu nechodila často, proto nevím jaký má nastavený systém, ale do jeho karty píše i jeho otec, který s jeho věkem by neměl už odrinovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


maximalni vstricnost,skvela pece


Velmi příjemný a odborný přístup k pacientům, milé prostředí. Mohu doporučit.


Chtěla bych zde pochválit přístup a profesionalitu pana doktora a jeho zdravotních sestřiček. Mohu jen porovnat s oční klinikou u nemocnice,kde jsem byla s miminkem a pani doktorka přišla z venku, vzala nás rovnou dovnitř a přesto že byla chřipková epidemie a ona sahala na několik klik u dveří, tak si ani neumyla ruce a miminku sahala do očíček.


Došlo k chybě, zkuste to znovu