Oční ordinace
Lidická 1715, Vlašim

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Dnes pevně...strhujicí energie p. doktorky je nepřekonatelná!.. báječná,milá,trpělivá. Prostě každému doporučuji..(naše holky si snad ani neuvědomily že jsou u doktora ) . Sestřička..co dodat, snad jen nesoudit hned po otevření dveří. Po návštěvě p. doktorky,zapomenete i na trošku "drsnou" sestřičku. Více takových doktorů prosím. Machová

k mé matce i mě vždy profi přístup + dobrá sestra

velmi pečlivá , vstřícná a milá

profi, rychlé, příjemné

prijemna mila skromna no proste ta nejlepsi doporucuji

je to asi nejlepší lékařka se kterou jsem se kdy setkala. Příjemná milá, profesionální.

Maximální pomoc.

Paní doktorka mi nedávno ošetřovala 2 letého syna. Bezvadný, trpělivý přístup, s úsměvem i s trochou nadhledu. Maximálně spokojená. Až na tu sestřičku :o(

super schopna , skromna , ochotna a taky prisna

Má zkušenost je velice dobrá. Paní doktorka se mi vždy řádně věnovala a to i při ošetření mých dětí. Při ošetření mé 2měsíční dcery se chovala fantasticky - děkuji. Co se týká sestřičky, no.... na můj vkus docela drsná!!! a to nepřeháním. I když s těma důchodcema to opravdu občas jinak nejde.