Oční klinika NeoVize - Praha

Oční klinika NeoVize - Praha

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Oční klinika NeoVize Praha poskytuje komplexní a vysoce kvalitní chirurgickou léčbu očních vad (operaci očí) a onemocnění v centru Prahy.

Na oční klinice NeoVize klademe důraz na špičkovou péči, lidský a individuální přístup se zájmem o pacienta. Tím se lišíme od standardního českého zdravotnictví.

Oční klinika DuoVize se k 1.1.2021 přejmenovala na NeoVizi.
Přečtěte si více

Adresa

Oční klinika NeoVize - Praha
Budějovická 778/3a, Praha 140 00
Oční klinika NeoVize - Praha logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (13)

Obecné skóre

  O
  Ověřený profil
  MUDr. Jana Mikšovská Laserový refrakční zákrok FemtoLASIK

  Na laserové operaci jsem byl v květnu 2022. S paní doktorkou jsem se viděl pouze během operace, na předoperační i pooperačních kontrolách jsem mluvil s jinými doktorkami. Paní doktorka Mikšovská byla během operace velice příjemná. Co však musím ponechat, že jsem se s ní od samotné operace ani jednou neviděl, přestože jsem byl na více kontrolách. Mám od operace velice suché oči a na pravém oku mám laserem indukovaný nepravidelný astigmatismus. Řešil jsem to s jinými doktorkami v neovizi, přístup byl však nanejvýš lhostejný. Rád bych řekl paní doktorce o svých obtížích a požádal o vysvětlení, proč moje operace - především pravého oka - nedopadla dobře, nicméně musím čekat celé 3 měsíce, než se k ní vůbec dostanu na krátkou konzultaci. Podle mé zkušenosti tedy v neovizi pracují především na výkon, aby odoperovali co nejvíce pacientů. Po operaci však už o své pacienty neprojevují jakýkoliv zájem, a to i když má pacient dlouhodobé komplikace, jako já. Nezbývá mi nic jiného než si najít jiného očního lékaře a před touto klinikou varovat ostatní lidi. Doufám, že má recenze poslouží dobrému účelu.

  I
  MUDr. Lubomír Továrek Laserové operace šedého zákalu pomocí femtosekundového laseru LenSx

  Naprosto profesionální přístup se stručným popisem prúběhu operace. Výsledek dokonalý, ostrý obraz jaký jsem před operací neměl. do 15 ti metrů spolehlivě vidím houbu. Fakt svělý i jako zážitek.

  M
  Ověřený profil
  MUDr. Jana Mikšovská Jiný

  Vyšetření a následná operace. Za mě vše na 100% profesionální. Milá paní doktorka a celá klinika kde jsem byla 5*. DuoVize operace 03/2020

  M
  MUDr. Eva Jerhotová Vyšetření před laserovou operací

  Naprosto arogantni pristup, znudeny vyraz, az ma clovek pocit, ze ji pacient obtezuje. Zrak se mi po dvou letech opet kazi. Je to jen trafika na penize. V Praze jsou mnohem dustojnejsi kliniky, rozhodne nedoporucuji!

  A
  MUDr. Eva Jerhotová Jiný

  Paní doktorka je umělkyně. Jsem velmi spokojená a svoje případné oční problémy budu řešit už jen v DuoVizi.

  J
  MUDr. Eva Jerhotová Vyšetření před laserovou operací

  Jsem vděčná paní MUDr.Jerhotové za vyřešení mého problému. Děkuji ji nejen za profesionální,ale i lidský přístup.

  J
  Ověřený profil
  MUDr. Jana Mikšovská Vyšetření před nitrooční operací

  Já mám s paní doktorkou jedinou zkušenost, že mi předepsala brýle, přes které vidím ještě hůře než bez nich. Po tak precizním 3 hodinovém vyšetření bych to nečekal.

  K
  Ověřený profil
  MUDr. Jana Mikšovská Jiný

  Spoluprace byla velmi neprijemna, mela jsem pocit, ze prace pi. doktorku nebavi a ze ji obtezuje odpovidat na jakykoli dotaz. Chovani bylo velmi neprofesionalni.

  Ověřený profil
  MUDr. Lubomír Továrek Odstranění šedého zákalu

  Jediné co mohu napsat je : Úžasné, úžasné a ještě několikrát úžasné. Naprosto perfektní přístup a práce pana Dr Továrka a jeho týmu na sále a i poděkování celému usměvavému personálu od recepce až po přípravu operace. Hned druhý den úžasné vidění a po týdnu a druhé operaci vše skvělé. Kliniku DuoVize a pana doktora vřele doporučuji. Pane doktore moc vám děkuji :D

  Ověřený profil
  MUDr. Jana Mikšovská laserová korekce zrakové vady

  Velmi příjemná paní doktorka, mohu jen doporučit, super přístup celého kolektivu Duovize. Jestli někdo hledá výtečný servis oční kliniky, tak doporučuji jedině tuto společnost. Děkuji, vidím jako rys.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu