Oční klinika NeoVize - Praha

(10 názorů)

Oční klinika NeoVize Praha poskytuje komplexní a vysoce kvalitní chirurgickou léčbu očních vad (operaci očí) a onemocnění v centru Prahy. Na oční klinice NeoVize klademe důraz na špičkovou péči, li... Více

Oční klinika NeoVize - Praha

Budějovická 778/3a

140 00 , Praha , hl. město Praha

Na oční klinice NeoVize klademe důraz na špičkovou péči, lidský a individuální přístup se zájmem o pacienta. Tím se lišíme od standardního českého zdravotnictví.

Oční klinika DuoVize se k 1.1.2021 přejmenovala na NeoVizi.

Naše vybavení

• Operace šedého zákalu
  • Léčba zeleného zákalu

Vyšetření

• Oční komplexní vyšetření
  • Vyšetření při indikaci šedého zákalu
  • Vyšetření na zelený zákal

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Eva Jerhotová Vyšetření před laserovou operací

Naprosto arogantni pristup, znudeny vyraz, az ma clovek pocit, ze ji pacient obtezuje. Zrak se mi po dvou letech opet kazi. Je to jen trafika na penize. V Praze jsou mnohem dustojnejsi kliniky, rozhodne nedoporucuji!

Lékař: MUDr. Eva Jerhotová Jiný

Paní doktorka je umělkyně. Jsem velmi spokojená a svoje případné oční problémy budu řešit už jen v DuoVizi.

Lékař: MUDr. Eva Jerhotová Vyšetření před laserovou operací

Jsem vděčná paní MUDr.Jerhotové za vyřešení mého problému. Děkuji ji nejen za profesionální,ale i lidský přístup.

Lékař: MUDr. Jana Mikšovská Vyšetření před nitrooční operací

Já mám s paní doktorkou jedinou zkušenost, že mi předepsala brýle, přes které vidím ještě hůře než bez nich. Po tak precizním 3 hodinovém vyšetření bych to nečekal.

Lékař: MUDr. Jana Mikšovská Jiný

Spoluprace byla velmi neprijemna, mela jsem pocit, ze prace pi. doktorku nebavi a ze ji obtezuje odpovidat na jakykoli dotaz. Chovani bylo velmi neprofesionalni.

Lékař: MUDr. Lubomír Továrek Odstranění šedého zákalu

Jediné co mohu napsat je : Úžasné, úžasné a ještě několikrát úžasné. Naprosto perfektní přístup a práce pana Dr Továrka a jeho týmu na sále a i poděkování celému usměvavému personálu od recepce až po přípravu operace. Hned druhý den úžasné vidění a po týdnu a druhé operaci vše skvělé. Kliniku DuoVize a pana doktora vřele doporučuji. Pane doktore moc vám děkuji :D

Lékař: MUDr. Jana Mikšovská laserová korekce zrakové vady

Velmi příjemná paní doktorka, mohu jen doporučit, super přístup celého kolektivu Duovize. Jestli někdo hledá výtečný servis oční kliniky, tak doporučuji jedině tuto společnost. Děkuji, vidím jako rys.

Lékař: MUDr. Lubomír Továrek Operace šedého zákalu

S operací před třemi týdny jsem byla naprosto spokojena, průběh bez problémů, personál velmi ochotný, usměvavý a vstřícný (objevil se nečekaný problém s dopravou - dopravní nehoda - a kvůli tomu jsem dorazila později), prostředí příjemné a vycházející vstříc potřebám pacientů. Pokud bych se znovu rozhodovala kam jít, tak jedině sem.

Lékař: Prim. MUDr. Lucie Valešová operace očí

Pražskou oční kliniku Duovize jsem navštívila vloni v srpnu. Byla jsem krátkozraká od svých 19 let, postupně jsem měla na obou očích - 2,75 D. Nošení kontaktních čoček a brýlí mi vadilo už léta, ale dlouho jsem váhala, v pozdějších letech hlavně kvůli těhotenstvím a kojení... Objednala jsem se na předoperační vyšetření, kde mě paní doktorka seznámila s výsledky a možnostmi operačních zákroků, které pro mne byly vhodné. Rozhodla jsem se pro zákrok Neosmile 3D s doživotní zárukou, paní doktorka mi sdělila, že operovat mě bude ona sama. Za měsíc - 1. září 2017 - nastal můj den D, byla jsem z toho velmi nervózní... Před samotnou operací mě paní doktorka seznámila podrobně s průběhem operace, co přesně mě čeká a co bude mým úkolem. Na sále během zákroku mě pak informovala, co se děje, co se bude dít a velmi mě uklidňovalo, když mi hlásila, že správně dělám to, co mám... Vše proběhlo v pořádku, bez komplikací, nyní jsem 7 měsíců po operaci a vidím skvěle. Jsem ráda, že jsem se dostala do rukou paní doktorky Valešové, mohu ji jen a jen doporučit. Je to velký profesionál a osobní přístup byl velmi příjemný.

Velké poděkování celému týmu kliniky DuoVize, obzvláště pak paní doktorce Janě Mikšovské za profesionální výkon i přístup a zároveň lidským přístupem všech lékarů i sestřiček. Všem kliniku DuoVize vřele doporučuji.