Dětské oční centrum Kukátko

(13 názorů)

Dětské oční centrum Kukátko

Budějovická 778/3a, Praha 4

140 00, Praha, hl. město Praha

Dětské oční centrum Kukátko v centru Prahy je moderní pracoviště poskytující komplexní a vysoce kvalitní léčbu očních vad u dětí jako je šilhání - neboli strabismus, tupozrakost (amblyopie), průplach slzných kanálků u miminek a další dětská oční onemocnění.

Vyvíjíme vlastní vzdělávací a léčebné hry pro počítače i tablety, které vašemu dítěti pomohou s léčbou v domácích podmínkách. V Dětském očním centru Kukátko poskytujeme vždy péči na nejvyšší světové úrovni. Děti i jejich rodiče v Kukátku oceňují kromě špičkové péče i lidský a individuální přístup a zájem o pacienta, který stále ještě není v českém zdravotnictví obvyklý.

Naše vybavení

• PlusOptix
  • Synoptofor
  • Retinomax
  • Autorefraktometr
  • Brýlová skříň s dětskými obrubami
  • Nepřímý oftalmoskop

• klinika

Nejbližší zařízení

• Gabriela Pilková

Oční Lékař, MUDr.

• dobrý den, z vyšetření, které jsme absolvovali u pí dr. jsem měla rozporuplné pocity - po odborné stránce asi vše v pořádku - na mé dotazy odpověděla a výsledek vyšetření se cca shodoval s názorem i jiného odborníka. Ovšem zarazil mě její přístup - shodně jako negativní názor níže ohledně vyřizování soukromých věcí, musím říci, že to vypadalo jako bychom jí vlezli do hodiny angličtiny, kdy lektorka byla přítomna i našemu vyšetření a přístup k 4,5letému synovi byl neadekvátní. Syn na její rádoby vtipné a "chlapácké/silácké" řeči reagoval tím, že se stáhnul do sebe a určitě tím utrpělo i samotné vyšetření, kdy mohl změnou přístupu lépe spolupracovat. Myslím, že kdyby paní doktorka zvolila více "maminkovský" přístup k chlapcům, udělá lépe. Chápu, že když dítě vypadá jako 6leté, tak to svádí hovořit s ním na jiné úrovni, ale je potřeba přijmout fakt, že i s klukem se dá lépe mluvit mile a citlivě jako s malou holčičkou....

• K

Dcera i já jsme byly spokojené s doktorkou, ostatním personálem i prostředím.
      Akorát trochu dál od MHD, což ale vzhledem ke specializaci není důvod pro to sem nejít :-)

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Eva Jerhotová

Oční Lékař, MUDr.

• Paní doktorku i ostaní zdravotnický personál mohu jen a jen DOPORUČIT:Jsem ráda,že jsme se rozhodli pro vyšetření právě tady.Za rok se sem se synem na kontrolu rádi vrátíme.Kovárnová M.

• A

Paní doktorka je velmi milá a usměvavá. Má profesionální a lidský přístup k pacientům. Mohu jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře