Privátní zubní ordinace
Durďákova 11, Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Bohužel jsem nebyla vůbec spokojena. Za nehoráznou sumu jsem nosila fixní rovnátka, chodila na pravidelné kontroly, vše bylo v pořádku, po sundání jsem měla nosit vyndávací, která jsem měla nosit původně denně, pak každý druhý den. Nosila jsem je i tak každý den, ale zuby se mi stejně rozjížděly. Několikrát jsem za ní šla, aby s tím něco dělala. Pokaždé tam byla mladá studentka, která vůbec netušila, o čem mluvím. Při poslední návštěvě, kdy jsem zuby měla stejně rozjeté jako před léčbou, jsem už konečně mluvila s paní doktorkou, která mě pochválila, řekla mi, že mám vyndávací rovnátka přestat nosit a na moje dotazy nereagovala. Zdálo se mi, že ani slyšet nechtěla. V závěru mi řekla, že se prostě musím smířit s tím, že se mi ty zuby rozjíždí. Tak ať mi vrátí peníze, ne? Vůči financím bych neřekla ani slovo, pokud by byla léčba alespoň trochu úspěšná. Paní doktorka bohužel umí jenom kasírovat.

Pracovala jsem u MUDr. Jaškowské od roku 2010 (momentálně jsem na mateřské) lepšího odborníka co se týče rovnátek jsem ještě neviděla. To že je drahá je taky tím jaké používá materiály a že to opravdu nejsou žádné šunty, já sama jsem ty drátky a zámečky a snímací aparátky objednávala. Problém je spíše v pojišťovně, pojišťovna né vše hradí. Další věc je ta že když si někdo myslí že má nalepená rovnátka v puse a stačí si vyčistit zuby jednou za den tak to opravdu nestačí a na těch zubech to jde opravdu poznat. Co se týče hyg. péče tak to paní doktorka dělala jen kvůli pacientům že byla přísná, ani mě to nebylo příjemné když si pacienti nečistili pořádně zuby a péče se tím prodlužovala. Paní doktorka už bohužel neordinuje, ale své dítě bych jí do péče rozhodně svěřila. Její manžel je náš ošetřující lékař a jsem max. spokojená.

Paní doktorka působí velice příjemným vystupováním, ale to je asi tak vše... Léčba po 2,5 letech naprosto zoufalá a neúčinná. Peníze si ale nechá vyplácet jedna radost. -> drahá a neúčinná léčba

Je hodná,ale přísná.Velice hlídá dodržování hygieny.Jsem s ní spokojená. :-D

k paní doktorce chodím postupně již nějký ten rok - se syny (jeden skončil, druhý začal). První syn měl velký předkus, který se po stálém aparátku výborně srovnal. To, že nosí nasazovací rovnátka na noc, aby se zuby nevrátily zpět - bere jako normální věc, která se prostě musí dělat. Bez rovnátek neusne - a to je nemusí nosit denně.
Mladší syn teď končí pomalu s léčbou, tam vada nebyla tak výrazná - nedokážu posoudit tolik jako u prvního.
Přes docela nemalou investici do rovnátek vidím jeden veliký přínos právě v hygieně. Díky aparátkům mají oba kluci perfektní hygienu, kterou oceňuje i praktický zubní lékař, který není z Brna. A to si myslím, je pro jejich zuby hodně důležité.Možná se investice do rovnátek vrátí v tom, že nebudou díky dobré hygieně muset investovat tolik do zubů v budoucnu. Doufám :-)
K chování paní doktorky nemám žádné výhrady, snaží se být milá. Jestli je to hrané nebo ne - pořád lepší hraná "milá" než nehraná protivná.
V okolí znám lidi, kteří sice moc za rovnátka neplatí - ale zase chodí už několik let a pořád se zuby nehýbou. Kdežto naši kluci už budou mít klid. Zdravím.

Je velmi pečlivá,ale i přísná.Hlavně hlídá dodržování hygieny.D výsledkem jsem maximálně spokojená.

K paní doktorce jsem chodila ještě jako dítě na rovnátka, ale bylo to opravdu utrpení, vždycky jsem byla stresovaná, no hrůza.. zuby se sice spravily, ale ty kontroly byly taky pořád, za spoustu peněz a vždy mi jen vynadala, že to určitě nenosím, že si zuby špatně čistím a pod.. pak jsem začala chodit k jejímu muži jako k normálnímu zubaři a poprve v životě jsem zjistila, že se člověk v čekárně nemusí jen stresovat a nemusí mu být špatně. Mimochodem jsem podle ní měla po stálých rovnátkách nosit ta vyndavací do konce života, ale jak je nenosím, tak mám zuby zase křivé a vypadá to, že budu muset vyhledat jiného ortodontistu... k paní doktorce už se opravdu nechystám.

DOKTORKA SE MI JEVÍ VELICE PŘÍJEMNÝM A MILÝM ZPŮSEBEM.JEJÍ SESTŘIČKY JSOU PŘÍVĚTIVÉ A MILÉ. VYSOCE JI DOPORUČUJI.

přijde mi normální

Paní doktorky si velmi vážím jako specialisty na ortodoncii. Povahově je ale velmi náladová a tak při vstupu do ordinace nikdy nevíte, zda bude milá a nebo jdete do jámy lvové. Což prakticky znamená, že návštěva této ordinace není pohoda.