Praktické zubní lékařství
Marešova 8, Brno

Paní doktorka a sestřička tvoří tým dvou dam,které svým přístupem k pacientovi vyvracejí všechny tak rozšířené obavy ze zubních lékařů.Jsem starý neřád co se zubů týká a moje nezodpovědnost mne již vícekráte dohnala do velmi bolestivých situací,ale tyto obě dámy mne nikdy nenechali na holičkách,vždy jsem byl perfektně a ochotně ošetřen s maximální minimalizací bolestivosti zákroku jak to jen šlo.Snad to nebude znít nadneseně,ale za sebe říkám,že obě dámy jsou pro mne zhmotněné štěstí,protože v jejich křesle opravdu nemám strach ze zákroku.Vím,že bude rychlý,plně profesionální,maximálně ohleduplný s lidským přístupem.Za sebe mohu paní doktorku jen vřele doporučit a také jí touto cestou moc poděkovat za vše co pro mne udělala a že toho nebylo málo.

Paní doktorku navštěvujeme s manželem již dlouhá léta a jsem velmi spokojeni. Také si necháváme zasílat výpis z pojišťovny a ještě nikdy se nám nestalo, že bychom měli zaúčtovanou nějakou položku navíc.Z výpisu vím,že roční prohlídka chrupu stojí 360Kč,takže tak jako tak by prohlídka pacientky a zhodnocení, že chrup je v pořádku, stálo tuto částku. Jsme lidé omylní a jistě se vyjímečně může stát, že sestřička po dlouhém dni práce omylem vykáže výkon do řádku jiného pacienta,ale mluvit o okrádání u této výborné a nepochybně slušné lékařky bych nazvala sprosťáctvím!Před několika roky jsem musela v době úrazu paní doktorky vyhledat jiného lékaře a nechtějte vidět ten účet! Tak jsem zjistila, že jiní zubaři si běžně účtují i výplně a drobná ošetření, které paní doktorka poskytuje zcela zdarma.

K paní doktorce chodím už hodně let, chrup mám prfektně spravený,ošetření je vždy bezbolestné a citlivé.

Pani doktorka si za mou navstevu nauctovala polozku - sluzbu, kterou neprovedla. Je sice velmi mila az zovialni a pratelska, ale za sluzbu, kdy jsem jen otevrela usta a pani doktorka mi rekla, ze mam bezvadny chrup a bez zavad si nakonec nauctovala 500 Kc za osetreni zubniho kazu. Nechavam si totiz jednou za rok vyjet ze zdravotni pojistovny vypis uhrad ze zdravotniho pojisteni. Takze ano, pani doktorka je prijemna a fajn, ale ja k ni uz chodit nebudu. Spoliha na to, ze jsme polomozci a nebudeme si kontrolovat, kolik si na nas ve finale uctuje. Okrada nas a zakryva to svym prijemnym chovanim. Doporucuji ji vzdy pozadat o potvrzeni, jaky zakrok vam provedla a peclive si vse kontrolovat s vypisem z pojistovny.

hodná, milá, prostě dobrá :D

Zodpovědný a profesionální přístup k pacientovi, perfektně spravený chrup

K paní doktorce jsem se přehlásila asi pře 5 lety - moje zoubky byli v zuboženém stavu - předešlý lékař vůbec nedokázal najít kazy. Podotýkám, že mám velké problémy se zubama. Paní doktorka mi udělal "generálku chrupu" a opravila špatné zuby.
Odhalila mi i cystu a připravila mě na zákrok, který mě čekal v nemocnici Bohunicích. Profesionální přístup a toho si moc vážím. Od té doby nemám problém jít k zubaři. Vždy jsem se bála. Takže když to zhrhnu tak doporučuji. Je to nejlepší zubařka, kterou jsem kdy měla.

K paní doktorce chodí celá moje rodina a nedáme na ni dopustit! Profesionál na svém místě a vždy plná optimismu. Zbytečně nevrtá, vše vysvětlí a poradí, jak si zuby udržovat zdravé. Všem doporučuji.

Paní doktorka je skvělá, léčí a zachraňuje zuby

super milá paní doktorka, jsem s její péčí moc spokojená, doporučuju!