Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Jiný

Pan doktor opravdu vyborny a bez vytky, jezdim za nim uz leta a z ruznych casti Prahy, ovsem sestra..!! Nikdy se neda dovolat. Vlastne pokud chci za doktorem, vzdy musim sednout do auta a jet se objednat osobne. Bohuzel nerozumim, proc ji nevymeni. Jinak doktor opravdu mily a sikovny a stoji to za to.

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou Sono kyčelních kloubů

K panu doktorovi jsem chodila s dcerou na sono kyčlí. Při první návštěvě dostala široké balení a hodnocení IIa u jedné kyčle. Po měsíci dostala peřinku s tím, že se nic nezměnilo. Při další návštěvě (2 měsíce po) jsme byly odeslány na rtg s tím, že tam nic nevidí. Dle rtg diagnóza vykloubená kyčel, což mi ani nebylo vysvětleno. Do zprávy pan doktor napsal Ib - není vidět. Teď už nemá smysl řešit co by bylo, kdyby se to odhalilo dřív. Vím ale, že k panu doktorovi už nepůjdu. Dovolat se sestře je nadlidský úkol a všichni na sono kyčlí jsou objednáni na stejný čas.

Umístění: Poliklinika pod Marjánkou vyšetření kyčlí novorozence

K panu doktorovi chodíme už s druhým dítětem na sono kyčliček. Pan doktor je neuvěřitelně přijemný a milý člověk, takže je skoro radost na vyšetření chodit. Kéž by takový byli všichni doktoři.

Pan doktor je příjemný a odborník, ale zkušenosti s jeho sestrou jsou opravdu dost negativní, ne jenom, že mám problém se dovolat, ale když jsem stála před ordinací a čekala na sestru, zároveň i zkusila volat tak mi tam telefon nikdo nevolal a sestra vylezla za 40 minut. Tohle je nejhorší přístup k pacientům co se ochoty týče. U žádného jiného lékaře jsem toto nezažila.

X

Pan doktor je příjemný, chodíme k němu na novorozenecké kyčle. Sestra je hrozná, neumí se chovat. Poprvé mi vynadala, že nemám stejné příjmení jako dcera, jednou jsem přišla bez objednání a jen jsem se chtěla na něco pana doktora zeptat, řekla mi, že takhle to teda nejde. Myslím, že všechno se dá říct slušně.

MUDr. Kalina je velice milý člověk, ale jako lékař, v mém případě, naprosto zklamal.
Se slovy, že koleno může bolet několik měsíců, mi dával prášky proti bolesti. Po čtyřech měsících, kdy už jsem nemohla bolestí skoro chodit, jsem navštívila jiného lékaře, který mě poslal s prasklým meniskem okamžitě na operaci.

Velmi mi potěšilo ochotné a vstřícné jednání pana doktora i lidský přístup sestry. Pan doktor není jen dobrý ortoped, ale i příjemný člověk.

je super

Je to skvělí doktor

Maximálně ochotný, vstřícný, naprosto profesionální, k tomu citlivý a odpovědný.
Moc děkuji