Doporučení dermatologové s Oborová zdravotní pojišťovna Pardubice

• „Dobrý den, s paní doktorkou jsem nadmíru spokojen.. Snad jediná záporná stránka je častá nepřítomnost. Ovšem její lidský přístup a naslouchání daného problému je nadstandardní, vždy mi pomohla i mé mamince která k ní po léta chodila. Mohu opravdu doporučit... Více

třída Edvarda Beneše 1549, Hradec Králové Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - kožní

• „Velmi milá,ochotna jak paní doktorka tak i sestřička ,paní doktorka je pečlivá a je na ní vidět aby byl pacient spokojeny,je to profesionál .Jsem spokojená . Více

Průmyslová 890, Chrudim Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „Doktor, co opravdu rozumí svému oboru, vždy pomůže, poradí, vyslechne, snad nejlepší dermatolog, mohu jen doporučit!

Kyjevská 44, Pardubice Mapa

Pardubická krajská nemocnice, a.s.

• „Velmi příjemná, milá a pečlivá paní doktorka. Dlouho jsem se s tak vstřícným postojem nesetkala. Vše mi vysvětlila. Sestřičky také velmi milé. To se stává málokdy, aby byl skvělý lékař a měl i milé sestry. Iva Kubíčková Více

Přelouč Mapa

• „Paní doktorka Hamáková mi díky své péči a svým odborným znalostem vyléčila zánět na lýtku a umožnila mi tím podstoupit úspěšnou operaci výměny kyčelního kloubu. Je ohleduplná a velmi si cením její laskavý přístup ale i pevné rozhodování. Vladimír Pospíšil, 82 let. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Pan doktor je velice sympatický odborník na slovo vzatý, jsem s ním nadmíru spokojena. Proto bych každému, kdo má jakékoliv kožní problémy doporučila, aby se s ním přišel poradit. Více

náměstí T. G. Masaryka 29, Holice Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - kožní

• „Dnes domluvený zákrok - odstranění drobných benigních výrůstků (5 ks) a JETT PLASMA MEDICAL. Vše v naprostém pořádku, sestřička i paní doktorka velmi milé, skvěle vysvětlený postup zákroku a další případná opatření nebo možnost objednání. Za mě naprosto v pořádku. Více

Přelouč Mapa

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice Mapa

Poliklinika KOLF s.r.o.

• „Pani doktorka mi vždycky pomohla, co se týče mých kožních problémů.Jsem její pacientkou již přes 10 let a dermatologa bych neměnila. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „S léčbou paní doktorky jsem velmi spokojen. Vypálila mi již tři bradavice a všechny úspěšně a téměř bezbolestně.

Jungmannova 114, Chlumec nad Cidlinou Mapa

Provozujeme ordinaci kožního lékaře

• Libušina 203, Přelouč Mapa

Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s.

• třída Edvarda Beneše 1549, Hradec Králové Mapa

ESTELA, s.r.o. - kožní ordinace