Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

Doc. MUDr. Alexandr Stěpanov, Ph.D., MBA, FEBO Jiný

Super p.Dr.,vynikající přístup,skvělá léčba i operace ,jsem moc spokojená ,děkuji mnohokrát ,takových by mělo být více ,vždy usměvavý vstřícný ,milý ....

MUDr. Ahmed Ali Asquar Jiný

V dnešní době je již velice málo takto úžasných lékařů s naprosto profesionálním a lidským přístupem. Děkuji za maminku,kterou léčil.

Doc. MUDr. Alexandr Stěpanov, Ph.D., MBA, FEBO Jiný

Dobrý den chtěl bych poděkovat a doporučit návštěvu k tomuto lékaři který je na svém místě.. vynikající specialista v oboru. Kéž by bylo takových specialistů více...s pozdravem Vrabec J. Hradec Králové.. ať se daří hlavně zdraví všem..

Doc. MUDr. Alexandr Stěpanov, Ph.D., MBA, FEBO Jiný

MUDr. A. Stepanov mne ošetřoval na oční pohotovosti ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové - odchlípení sítnice. Díky jeho rychlému zákroku /laserová operace/ a profesionálnímu přístupu se podařilo sítnici přichytit. Pan doktor mi vše vysvětlil, byl milý a je vidět, že jeho práce je pro něho velice důležitá.
    Ještě jednou velký dík.

MUDr. Ahmed Ali Asquar operace břišní kýly

Profesionální a současně lidsky vstřícný přístup. Zákrok byl proveden k mé plné spokojenosti. Moc děkuji. Petr V.

Kontakt

Sokolská 581, Hradec Králové 500 05 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna