Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Jiný

Pana doktora mohu jen doporučit.
Zbavil mně všech obav. Velké DĚKUJI.

Pan doktor Čapka je velmi slušný člověk. Oceňuji jeho profesionální přístup. Byl jsem na vasektomii a mohu jen doporučit, vše proběhlo bez bolesti, bez problémů. Team lékařů v ISCAR je špičkový!

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Jiný

Moje zkušenost byla velice pozitivní, pán doktor se snažil pečlivě pochopit, v čem je příčina mého problému, byl hodně trpělivý, ptal se, byl empatický, velmi příjemný. Perfektní přístup, za který p. doktorovi moc děkuji!

Pan doktor chtěl být hlavně rychle hotový, vůbec neposlouchal co mu říkám. A do zprávy pak psal reálně nesmysly, které se vydedukoval a rozcházely se s realitou. Chytnul se jednoho scénáře a toho se držel, ikdyž byl mimo. Neudělal ani všechna potřebná vyšetření a celou dobu to vypadalo, jako že ho otravuju. Nemůžu doporučit nikomu s komplexnějšími problémy.

Pan doktor je profík. Během zákroku vše detailně vysvětlil, popisoval co bude dělat, zajímal se můj aktuální stav. Zajímal se o stav po zákroku

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Jiný

Konečně lékař, který mi dokázal srozumitelně a ochotně vysvětlit příčiny a důsledky mého problému. Pokud je člověk dostatečně informován a potřebně edukován, určitě zvládá svou potíž daleko lépe a může pak snáze i ovlivnit případné příčiny. Moc děkuji Dr. Čapkovi za diskrétní a otevřený přístup, velmi chápavý a účastný postoj... přes nepříjemná vyšetření jsem se cítil dobře.

Pan doktor je velmi arogantní, sděluje minimum informací a odmítá si vyslechnout pacienta. Přes obor, který řeší, má nulovou empatii.

Umístění: Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Jiný

Úžasný přístup. Hodně vysvětlil a byl jsem klidný. Zajímal se o stav po operaci. Doufám že zůstane ještě dlouho doktorem v ČR