Ordinace stomatologa
Ponávka 6, Brno

Umístění: Ordinace stomatologa Jiný

Přijeli jsme na zubní pohotovost se synem,který měl horečky,bolest zubu a váček (tři roky).Sotva jsme si sedli do křesla,tak paní doktorka se do nás obula a začala nám nadávat.Doslova nás urážela,že má syn zkažený zub.Udělala z nás nejhorší rodiče světa. Neřekla nám vůbec nic,co mu je a jediné co řekla,že se zub musí vytrhnout.Píchla mu injekci.Když došlo na samotné trhání chování této osoby se zhoršilo.Byla neskutečně zlá, ječela na malého,ať neřve,že to nebolí a dělala na něj bébebé.Sestřička musela doktorku napomenout.Syn vyvlíknul ručku se sevření a ona mu ruku vzala a agresivně ji stála dolů.Synovi začala dávat tampón do úst a opravdu agresivně mu škubala hlavou.To už sem ji odstrčila ruku.Ještě synkovi říkala, že může poděkovat rodičům, že jsme mu zkazili zuby. Opravdu horor.Tohle není přístup člověka a už vůbec lékaře, obzvláště k dítěti. To co jsme ji při odchodu řekli, si určitě za rámeček nedá a fakt ji děkuji, že mému synovi způsobila trauma. Slámové se vyhýbejte obloukem!

Umístění: Ordinace stomatologa Jiný

zkušenost špatná, nedostatek empatie a vstřícnosti a to jsem nežádala ošetření, ale pouze moc prosila o žádanku na vytržení akutně bolícího zubu na specializovaném pracovišti stomatochirurgie v Bohunicích, protože jsem riziková pacientka a moje obvodní zubné lékařka mne tam posílá s trháním /ale bohužel má dovolenou....../ mrskla mi žádanku ke Svaté Anně, a že když se mi to nelíbí, mám si to zařídit jinde, že tam posílá jen s otoky.......velké zklamání, ale možná jde o to, aby tam lidé prostě jen "neotravovali".......

Umístění: Ordinace stomatologa Pohotovost

Na Nový rok ráno jsem musel navštívit paní doktorku. Ordinace byla dle představ, několik desítek let stará, škaredá, ale žádný luxus jsem nehledal a vzhledem k některým pacientům i chápu. Přišel jsem kvůli akutní pulsující bolesti, co mi nedala spát. Paní doktorka se moc neptala, jen jestli nejsem alergický, pichla omrtvovak, vyvrtala a dala formaldehyd s tím, že za dva týdny mám dojít za svou zubarkou a ze to bude ještě chvíli bolet. Po dvou dnech nespani a zintenzivňující se bolesti jsem konečně byl u své zubařky a ta se nestihla divit. Nejenže ocenila, že jsem dal tu bolest, ale zejména upozornila na to, se mi paní zubařka Danuše chtěla odmrtvit již mrtvý zub, čímž zapříčinila tlak na zánět a nechala zánět pěkně se rozjet. Mnohem lépe bych udělal, kdybych to o den více vydržel až ke své doktorce. A nejhorší na tom je, že na pohotovosti jsem ani nevěděl kdo mě ošetřuje, co mi je a informováni bylo takřka nulové. Upřímně by bylo lepší, kdyby tam nebyla, než toto.

Ť
Umístění: Ordinace stomatologa

Bohužel jsem musela minulý týden v neděli odpoledne navštívit pohotovost v Brně. Od soboty jsem ležela s horečkami a bolestí hlavy, za vše mohla rostoucí osmička. Odpoledne bolest stále neustávala a teplota neklesala - toto jsem řekla v ordinaci paní doktorce Slámové, která mi na to jen suše odpověděla, že vzhledem k tomu, že spadám pod Vyškov, tak si mám zajet do Vyškova. To, že momentálně bydlím v Brně nebrala v úvahu a bez ošetření mě vyhodila z ordinace. Sestra mi jen podala recept na antibiotika, která byla na všechny nemoci světa. Takže pokud si na podzim zlomím nohu na Šumavě, tak teď už vím, že na pohotovost musím do Vyškova.

Umístění: Ordinace stomatologa bolest zubu

K pani doktorce nemam slovo. Vcera jsem byla u ni v ordinaci, protoze me od rana bolel hodne zub a potom me i opuchla pusa. Pani doktorka me udelela rtg a rikala, ze tam mam velky zanet a ucpane kanalky. Zacala me do zubu hodne vrtat az jsem myslela, ze zub uplne odpadne. Potom me rekla, ze mam jit rano ke svemu lekari na kontrolu a nechala me plombu venku. Ani jsem v noci nemohla spat jak to bolelo jeste vic nez pre tim!Rano jsem prisla ke svemu zubari a uplne se zhrozil co me udelala. Uplne me provrtala duru do zubu skoro az do kosti, muj doktor si muj zub nechal na pamatku, protoze se s tim jeste nikdy nesetkal a to je lekarka v Brne,uz me tam v zivote nikdo neuvidi....

Umístění: jiné místo

Bohužel jsem musela navštívit pohotovost v urazové nemocnici, kdy zrovna ordinovala MUDr. Slámová. Naprosto arogantní a neprofesionální. Bolela mne 6tka, měla jsem kolem dokola napuchlou dáseň a paní zubařka mi začala vrtat 7čku, ve které jsem měla zánět zubní dřeně ( byla jsem již objednána na extrakci ke stomatochirurgovi). Vrtala silou bez umrtvení, tekly mi slzy a ještě se mě arogantním tónem zeptala : nebolí to že?
.. Co dodat, za dva dny jsem tam skončila znovu, ale šla jsem k jiné zubařce, která zub ošetřila a vyčistila kanálky. Kdyby tam byla Slámová, raději bych si vzala sama kombinačky a ošetřila se doma.

Tuto sobotu jsem byla poprvé na brněnské úrazovce s bolavým zubem. Byla jsem velmi mile překvapena profesionální úrovní péče paní MUDr. Slámové, která mi velmi pečlivě zub ošetřila, udělala rentgenový snímek a udělila mi také dobré rady, jak v léčení pokračovat.
Velice jí děkuji za klidný zbytek víkendu.

prof. Ludmila Urbanová 19.3. 2017

Doufám,že si tady" paní doktorka" občas přečte názory lidí,kteří prošli jejíma rukama.Při jejím zákroku jsem se rozbrečela a nebylo to jen bolestí,kterou mi působila svým tvrdým a neopatrným zacházením,spíše mě dojal její přístup k mé osobě. Nic jsem vám neudělala,potřebovala jsem jen pomoci a od toho tam vy jste.Hned při vstupu jsem cítila vaši negaci a neochotu, pokud vás něco trápí vyřešte si to u sebe, na pacientech to prosím nezkoušejte.Doporučuji změnit zaměstnání a práci s lidma omezit na minimum.
Milana

Dnes ráno jsem jela k této paní na pohotovost s tím, že mě bolí zub, který je už mrtvý a kousek mi vypadl. Jen mi prošťouchla kanálky, napsala atb a řekla mi, že zítra mám jít na vytrhnutí ke svému lékaři. O pár hodin později se mi udělal velký váček, od sedmičky až po osmičku, jsem nateklá a mám strach jak budu ráno díky této paní vypadat. Ne jako jediná pracuju s lidmi a takhle je mám obsloužit? Říkala jsem si, že bych ji opět dnes navštívila ať mi s tím něco udělá ať mě to nebolí, ale měla bych strach, že to zkazí ještě víc. Pokud ji tato práce nebaví a vadí ji, že ráno musí pracovat, tak ať to radši nedělá a zůstane doma. Potom co jsem si přečetla ostatní názory, by tato paní tuto práci dělat neměla.
Nedoporučuji v žádném případě. To radši budu sedět a čekat na někoho jiného

Navštívila zubní pohotovost v Brně Úrazové nemocnici s bolestí zubu, kterou jsem se několik dnů pokoušela tlumit domácími prostředky, ošetřující lékařka MUDr. Slámová mě bez dotazu a bez zkoumání dalších zubů odvrtala zbytek náhradní výplně a do karty zapsala vyčištění zubního kanálku. Těch se ve skutečnosti pouze lehce dotkla a já jsem bolestí ucukla (podotýkám, že v posledním roce a půl jsem absolvovala několik čištění zubních kanálků čili mám představu, jak toto vyšetření vypadá). Zub nechala otevřený. V tuto chvíli mám mnohem větší bolesti než před návštěvou lékaře a bolí mě celé hlava a bolestí mi brní celé tělo. Bohužel musím čekat 10 dnů než se dostanu k ošetřujícímu lékaři z důvodu svátků. Naprosto se ztotožňuji s ostatními názory.