Danuše Bartošová, zubař Brno

MUDr. Danuše Bartošová

Zubař

26 názorů

Uložit


Adresa

Purkyňova 93, Brno
Zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
26 názorů

L
Ověřeny pacient

Chodím k paní Zouharové co pracuje u paní Bartošové a jsem velice spokojený, teť se těším na návštěvu stomatologické ordinace =)


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka Zouharová, která pracuje u MUDr. Bartošové, je velice příjemná, vstřícná, vždy vysvětlí prováděný zákrok. Před mým odjezdem na dovolenou mě velice ochotně bez objednání vyšetřila a zbavila mne bolesti.
Je to po dlouhé době paní zubařka, ke které jdu ráda. Dokonce i syn, který měl panickou hrůzu ze zubaře, je nyní díky paní doktorce klidný a návštěva probíhá bez problémů. Děkuji jí za tento přístup k pacientům. Alena V.


L
Ověřeny pacient

Tato paní doktorka je bezkonkurenčně nejlepší. Pouze tady jsem se musel smát (hlavně díky sestře) i při vrtání :-) Plomby drží léta a s takto profesionálním přístupem k pacientovi jsem se setkal poprvé a zatím naposledy. Škoda, že jsem musel odejít, protože 300km už je trochu moc na dojíždění.


I
Ověřeny pacient

K paní dr. Bartošové chodím již 16 let. Je to nejlepší zubařka, kterou jsem si mohla přát. Velice mě uklidňuje její přístup, pečlivost s jakou se věnuje pacientům.
Chodím k ní nejen já, ale celá moje rodina - synové i vnoučata.
Můj syn pracoval v Londýně. Když měl problém s bolavým zubem, přiletěl vždy do Brna k dr. Bartošové. Bylo to sice někdy trochu problematické, ale dr. Bartošová byla velice vstřícná a vždy se podřídila jeho možnostem -čekala na něj i mimo své ordinační hodiny, aby ho mohla ošetřit a on se mohl vrátit nejbližším letem zpět.
Myslím, že to hovoří samo za sebe.
Paní doktorko, díky, že jste


Ověřeny pacient

Můj panický strach ze zubaře je od mala obrovský. Ale paní doktorka je velice milá, vždy mě ošetřuje s veškerou opatrností a hlavně trpělivostí. Nikam jinam už bych nešel!!! Vojta

Paní doktorka Bartošová je velmi příjemná a šikovná zubařka s citlivým osobním přístupem ke každému pacientovi (byla jsem svědkem jejího přístupu k dětem i k důchodci a skláním před jejím psychologickým postojem všechny poklony). Postup léčby volí vždy nejefektivněji, s pacientem jej vždy probere a vysvětlí důvody, následky, průběh i případné komplikace. Jednoznačná výhra, dostanete-li se jí pod ruce!!


Chodim k teto doktorce nekolik let a jsem velmi spokojena. Dokonce me vzala i bez objednani, kdyz jsem jednou mela velke bolesti. Na radu prijdu skoro vzdycky presne v cas objednani, vse se mnou konzultuje a vzdycky dobre poradi.


Měla jsem opravdu dlouho problémy se zuby, a než jsem přišla k paní doktorce hodně jsem si protrpěla. S paní mudr. Bartošovou jsem velice spokojená. Je profesionální, příjemná, vše vysvětlí, v případě placeného zákroku upozorní předem... Opravdu výborný lékař!


Veškerá kladná výšeuvedená hodnocení jsou pravdivá! Pro mne již 20 let!
Děkuji!


Velmi dobré ...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti