MUDr.

Daniel Brandejs

Gynekolog

Kontaktní informace

• N

Největší spokojenost s panem doktorem.
    Milý přístup, rozesměje a problémy se zdají hned menší.
    Děkuji Nikol

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Certifikace LA&HA Academy k provádění laserových výkonů se systémy Fotona (gynekologie, estetická laserová chirurgie a dermatologie)
      Evropská atestace v oboru Gynekologie-porodnictví

English speaking team
      Foreign clients are welcome, please contact us via email : info@medicaflora.cz

• gynekologie a porodnictví

Services

pin-iconCreated with Sketch.

Medica Flora s.r.o.

Jičínská 8, 130 00 Praha, hl. město Praha

Incontilase - laserová léčba strecové inkontinence moči od 4 500 kč
    Intimalase - laserová léčba uvolněných poševních stěn od 4 500 kč
    Laserové výkony (kondylomy atp)
    Laserové depilace a rejuvenance
    Zobrazit všechny

Bartholini

Dobry den, chcela by som sa Vas opytat, ci riesite laserom aj Bartoliniho zlazu? Dakujem velmi pekne.
    Daniel Brandejs Gynekolog Praha
    Dobrý den, laserem tuto problematiku na našem pracovišti neřešíme. Zdravím D.Brandejs

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• N

Největší spokojenost s panem doktorem.
      Milý přístup, rozesměje a problémy se zdají hned menší.
      Děkuji Nikol

• M

S pánom doktorom som maximálne spokojná, je strasne milý a problémy rieši ako najlepšie vie.
      Sestrička je tiež ochotná a pohotová. Nemám čo vytknúť, možno akurát to, že by mali vymeniť baterky v hodinách v čakárni :-) :-D

• Na pana doktora si nemuzu stezovat. Presla jsem k nemu kvuli nespokojenosti s predchozim gynekologem. Pan doktor Brandejs se opravdu venuje se mym problemum - proste k nezaplaceni! Navic od nej clovek vzdy odchazi se skvelou naladou:)

• Pana doktora mohu jen doporučit. Je milý, příjemný, vstřícný a je velmi jednoduché s ním otevřeně mluvit. Také umí vše dobře vysvětlit a poradit. Zároveň je to odborník a jsem velmi ráda, že jsem k němu přešla. Sestra je také velmi milá a příjemná.

• Nejlepší gynekolog, u kterého jsem kdy byla. Profesionální, ale přitom diskrétní a lidský přístup. Pan doktor je velice příjemný odborník. Velice vřele mohu doporučit! První gynekolog, kam se nebojím chodit a odcházím s úsměvem na rtech.

• Pan dokor je velmi profesionalni, rad se vsim pomuze a poradi. Muzu jen doporucit.

• U pana doktora jsem byla zatim pouze jednou, ale byl moc ochotny a prijemny. Vubec mu nevadila pritomnost me male dcery u vysetreni. Jsem moc rada, ze jsem nasla takoveho mileho pana doktora. I sestricka je moc fajn. Mohu jen doporucit.

• Jelikož se můj původní gynekolog přestěhoval a v době, kdy jsem měla problém a potřebovala vyšetření byl pan doktor na dovolené řešila jsem výběr nového gynekologa. Pan Mudr. Brandejs je velice ochotný, milý, snažil se vyslyšet můj problém a poradit co nejšetrnější formu léčby. Vřele doporučuji. Mám nejlepší zkušenosti.

• Pana doktora jsme navštívili s dospívající dcerou v době, kdy naše lékařka měla dovolenou. Byl milý, vstřícný, dceři vše vysvětlil. I přes její počáteční ostych dopadlo vše na výbornou. V ordinaci jsem nebyla, ale prostředí čekárny je příjemné a zdravotní sestra milá a vstřícná.