MUDr.

Daniel Brandejs

Gynekolog

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Certifikace LA&HA Academy k provádění laserových výkonů se systémy Fotona (gynekologie, estetická laserová chirurgie a dermatologie) Evropská atestace v oboru Gynekologie-porodnic... Více

Dotazy od pacientů (1)

• Bartholini

Dobry den, chcela by som sa Vas opytat, ci riesite laserom aj Bartoliniho zlazu? Dakujem velmi pekne.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Daniel Brandejs

Dobrý den, laserem tuto problematiku na našem pracovišti neřešíme.
    Zdravím D.Brandejs

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

• Certifikace LA&HA Academy k provádění laserových výkonů se systémy Fotona (gynekologie, estetická laserová chirurgie a dermatologie)
    Evropská atestace v oboru Gynekologie-porodnictví

English speaking team
    Foreign clients are welcome, please contact us via email : info@medicaflora.cz

• velmi dobrý

S pánom doktorom som maximálne spokojná, je strasne milý a problémy rieši ako najlepšie vie.
    Sestrička je tiež ochotná a pohotová. Nemám čo vytknúť, možno akurát to, že by mali vymeniť baterky v hodinách v čakárni :-) :-D

• velmi dobrý

Na pana doktora si nemuzu stezovat. Presla jsem k nemu kvuli nespokojenosti s predchozim gynekologem. Pan doktor Brandejs se opravdu venuje se mym problemum - proste k nezaplaceni! Navic od nej clovek vzdy odchazi se skvelou naladou:)

• velmi dobrý

Pana doktora mohu jen doporučit. Je milý, příjemný, vstřícný a je velmi jednoduché s ním otevřeně mluvit. Také umí vše dobře vysvětlit a poradit. Zároveň je to odborník a jsem velmi ráda, že jsem k němu přešla. Sestra je také velmi milá a příjemná.

• velmi dobrý

Nejlepší gynekolog, u kterého jsem kdy byla. Profesionální, ale přitom diskrétní a lidský přístup. Pan doktor je velice příjemný odborník. Velice vřele mohu doporučit! První gynekolog, kam se nebojím chodit a odcházím s úsměvem na rtech.

• velmi dobrý

Pan dokor je velmi profesionalni, rad se vsim pomuze a poradi. Muzu jen doporucit.

• velmi dobrý

U pana doktora jsem byla zatim pouze jednou, ale byl moc ochotny a prijemny. Vubec mu nevadila pritomnost me male dcery u vysetreni. Jsem moc rada, ze jsem nasla takoveho mileho pana doktora. I sestricka je moc fajn. Mohu jen doporucit.

• velmi dobrý

Jelikož se můj původní gynekolog přestěhoval a v době, kdy jsem měla problém a potřebovala vyšetření byl pan doktor na dovolené řešila jsem výběr nového gynekologa. Pan Mudr. Brandejs je velice ochotný, milý, snažil se vyslyšet můj problém a poradit co nejšetrnější formu léčby. Vřele doporučuji. Mám nejlepší zkušenosti.

• velmi dobrý

Pana doktora jsme navštívili s dospívající dcerou v době, kdy naše lékařka měla dovolenou. Byl milý, vstřícný, dceři vše vysvětlil. I přes její počáteční ostych dopadlo vše na výbornou. V ordinaci jsem nebyla, ale prostředí čekárny je příjemné a zdravotní sestra milá a vstřícná.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online