Gynekologické vyšetření

IncontiLase - Laserová léčba strecové inkontinence moči • Od 4 500 Kč

Od 4 500 Kč

Od 4 500 Kč

Medica Flora s.r.o.

Certifikace LA&HA Academy k provádění laserových výkonů se systémy Fotona (gynekologie, estetická laserová chirurgie a dermatologie)
Evropská a...

Léčené nemoci

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Medica Flora s.r.o. gynekologické vyšetření

Vřele doporučuji všem, chodila jsem k paní doktorce, po odchodu do důchodu mě automaticky přeložila k panu doktorovi a jsem stejně spokojená.

Umístění: Medica Flora s.r.o. gynekologické vyšetření

Pana doktora mohu vřele doporučit. Gynekolog, člověk, co si na nic nehraje, tudíž mu můžete v klidu říct vše, co Vás trápí. Rád Vás vyslechne a poradí. Nic nezanedbá a se vším Vám pomůže. Sestřičky taktéž, velmi milé. Není nač si stěžovat. :-)

Umístění: Medica Flora s.r.o.

Pan doktor je velice pečlivý, docházíme k němu s mamkou, které předchozí gynekoložka zanedbala prevenci a řešení bolesti břicha nastalo až u pana doktora Brandejse. Objednání bez problémů, sestřička moc milá... Vážíme si takového přístupu, který není běžný! :)

Umístění: Medica Flora s.r.o. péče o těhotné

Naprostá spokojenost. Doporučuji všem dívkám i ženám. Pan doktor je se s vámi o všem pobaví, mluví otevřeně a můžete mu řící opravdu všechny obtíže, které vás trápí a neodpálkuje vás. Nejlepší doktor, jaké jsem měla. Moc děkuji Jana

Největší spokojenost s panem doktorem.
Milý přístup, rozesměje a problémy se zdají hned menší.
Děkuji Nikol

S pánom doktorom som maximálne spokojná, je strasne milý a problémy rieši ako najlepšie vie.
Sestrička je tiež ochotná a pohotová. Nemám čo vytknúť, možno akurát to, že by mali vymeniť baterky v hodinách v čakárni :-) :-D

Na pana doktora si nemuzu stezovat. Presla jsem k nemu kvuli nespokojenosti s predchozim gynekologem. Pan doktor Brandejs se opravdu venuje se mym problemum - proste k nezaplaceni! Navic od nej clovek vzdy odchazi se skvelou naladou:)

Pana doktora mohu jen doporučit. Je milý, příjemný, vstřícný a je velmi jednoduché s ním otevřeně mluvit. Také umí vše dobře vysvětlit a poradit. Zároveň je to odborník a jsem velmi ráda, že jsem k němu přešla. Sestra je také velmi milá a příjemná.

Nejlepší gynekolog, u kterého jsem kdy byla. Profesionální, ale přitom diskrétní a lidský přístup. Pan doktor je velice příjemný odborník. Velice vřele mohu doporučit! První gynekolog, kam se nebojím chodit a odcházím s úsměvem na rtech.

Pan dokor je velmi profesionalni, rad se vsim pomuze a poradi. Muzu jen doporucit.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, chcela by som sa Vas opytat, ci riesite laserom aj Bartoliniho zlazu? Dakujem velmi pekne.

Dobrý den, laserem tuto problematiku na našem pracovišti neřešíme.
Zdravím D.Brandejs

MUDr. Daniel Brandejs