Dana Kubasová Jarešová, gynekolog Praha

• Patologie těhotenství

• gynekologie a porodnictví

Názory

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. Jiný

Ze začátku vše bylo v pořádku.
Poslední dobou se člověk nemůže dovolat.
Buď je linka obsažená, což chápu nebo vyzváni a nebo nedostupná a to mají mít ordinační hodiny.

Lékařka věci spíše neřeší.
Řekne že tam nic nevidí a tím to končí.
A nebo se to snaží zalečit něčím co působí na měsíc a pak jste v tom samém kruhu znovu.

Nedoporučuji pokud máte vážnější problémy, které jsou potřebné řešit.

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. Jiný

Velmi profesionální, lidská, pečlivá, trpělivá, ale hlavně pragmatická. Vždy s úsměvem a pokaždé se za ní těším . Chodím k ní už více než 6 let a nikdy bych neměnila, nejlepší doktorka, co jsem kdy měla.

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. Jiný

Paní doktorka je moc hodná, pořád se usmívá, všechno vysvětlí a je profesionální. Určitě doporučuji.

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. Jiný

K paní doktorce zatím chodím krátce, rozhodně však můžu jen doporučit. Mám zkušenost se dvěma jinými gynekoložkami a jsem vděčná, že jsem teď její pacientkou. Absolutně lidská, vše vysvětlí. Pokud máte nějaký zdravotní problém, snaží se odhalit příčinu, důkladně vás vyšetří a probere další možnosti.

Umístění: Vaše gynekologie s.r.o. Bezne prohlidky + tehotenstvi

Chodím k pani Dr. Uz 4 roky a jsem velmi spokojena. Kdyz někdo hledá noveho Dr. Tak vsechny svoje přátelkyne posílám jenom k ní. Pani Dr. Je profesionalni a nic nepodceni a zároveň je velmi lidská.

Příjemná, šetrná paní doktorka. Nějaké výhrady bych měla, například k tomu, že léčit chronický zánět děložního čípku je podle ní zbytečné, apod. Ale v téhle problematice co lékař, to jiný názor.
Určitě u paní doktorky převládají klady, ať už se to týká komunikace, vyšetření, tak i jejího celkového přístupu.

Krásně lidská bytost, upřímná , usměvavá a profík v oboru !!!

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství