MDDr.

Dalibor Korčák verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• L

pana doktora Korčáka mohu hodnotit velmi pozitivně, jak z hlediska lidského tak z hlediska odborosti, která vzhledem k jeho věku je na neskutečné úrovni. Určitě doporučuji každému, je asi jeden z mála lékařu, který řekne, že plomba při dnešních technologiích a materiálech musí pacienta přežít. Máme za sebou oba 2 měsíční maraton výměny tří korunek po cca 16 letech + oprava ne uplne vyplnenych korenovych vyplni, kde byl zanet, ktery by casem spusoboval komplikace. Z původně plánovaných 3 návštěv bylo nakonec celkem až 6, kvůli velké komplikací dostat původní čepy ven. Velmi oceňuji přístup pana doktora Korčáka, který i přesto, že ho předcházející kvalita práce překvapila a neočekávali jsme ani ve snu, že to půjde tak těžko ven, vůbec nespěchal a každou jednu návštěvu jsme někteří odležali a jiní odmakaly až do skoro 18:00 namísto 17:00 kdy končí ordinační hodiny. Celkově to bylo kolem 20 hodin čistého času práce, ale odvedené excelentně. Rovněž oceňuji i přístup jeho sestřičky Libušky, která se netvářila, že má po pracovní době a vždy byla milá a ochotná. Doporučuji opravdu každému kdo zvažuje podobný zákrok, aby to konzultoval s panem doktorem Korčákem, protože myslím, že můj případ patřil mezi TOP případy co se týče komplikací a touto cestou mu za vše ještě jednou velmi děkuji

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Ondřej Kříž
    Ondřej Kříž
    Žampachova 3, Brno
    Pan doktor je špičkový lékař na svém místě. Svou práci miluje a je to vidět nejen na výsledcích, především na jeho… Více

Jana Boháčová
    Jana Boháčová

Jana Drgáčová
    Jana Drgáčová
    Žampachova 3, Brno
    Moc nechapu ta spatna hodnoceni. Ja k pani zubarce Drgacove chodila asi 10 let a byla jsem maximalne spokojena,… Více

Lenka Malinová Křížová
    Lenka Malinová Křížová
    Žampachova 3, Brno
    Paní doktorka je velmi pečlivá, vztřícná a milá. Stejně tak i paní sestřička. Ordinace je moderně vybavena. Mohu… Více

Veronika Kršková
    Veronika Kršková
    Rotalova, Brno
    Po první návštěvě, úplná spokojenost. Paní doktorka Kršková, je velice příjemná, milá a vše krásně vysvětlí. Její… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Mikroskopickà a estetickà stomatologie, endodoncie a implantologie

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• L

• Naprostá profesionalita!! Pan doktor Korčák,i všichni z jeho ordinace, mají nadstandardní přístup k pacientům. Ošetření je bezbolestné, pro pacienta spíše relax, používá moderní techniku a kvalitní materiály. S pacientem neustále komunikuje, snaží se ošetření vždy co nejvíce zpříjemnit. Vyšší náklady odpovídají kvalitě ošetření. Chodím k němu již 5 let a mohu jen doporučit!!!
      Nadstandardní přístup může potvrdit má příhoda, kdy jsem zapomněla na ošetření, neměla zajištěno hlídaní pro mou jednoroční dceru a pan doktor ihned flexibilně zareagoval, posunul mi návštěvu a zajistil hlídání od sestřičky.:-)

• P

Chodim tam cca pul roku. Nekolik extrakci a vrtani, vsechno vzdy v uplnem poradku. Extrakce pozdeji ve dne neboli a hoji si vzdy extremne rychle. Jestli mate moznost tak jedine k Dr. Korcakovi!

• S

Jsem vždy velmi spokojen, a to jak s výsledky práce pana doktora, tak i s průběhem zákroku (někdy si během zákroku i zdřímnu, jak je to v pohodě :D )

• B

Profesionální ale i osobitý přístup a péče, perfektní ošetření - chválím kudy chodím.. Mohu jen a jen doporučit!!!

• Velky nadstandard od pristupu k pacientovi az po odvedenu pracu. Nemenil by som

• Č

U pana doktora jsem byla již 2x na (dle jeho názoru) nejnepříjemnějším zákroku - ošetření kořenových kánálků a musím říct, že jinam už bych nešla. Naprosto bezkonkurenční a citlivé jednání, je velmi šetrný a pečlivý. Zub ošetřuje klidně i 90 minut!!! U bývalého zubaře jsem byla max 20 minut i s placením!.. Používá moderní vybavení, s pacientem neustále komunikuje, vše vysvětlí a doporučí vhodné varianty. Cena je samozřejmě odpovídající jeho péči, ale za sebe mohu říci, že jsem lepšího zubaře nepoznala.

• O

Pan doktor je velmi mily, prijemny a trpezlivy. Pracuje s modernymi pristrojmi a pacienta vzdy informuje o tom, co bude robit. Vysetrenia su takmer vzdy bezbolestne. Pana doktora mozem len odporucat :)

• K

Mam mnoho zážitků ale nikdy jsem si nemyslel, ze zážitky od zubaře budu řadit mezi ty pěkné.
      Velice lidský přístup a citlivé osetření za odpovídající cenu. Atraktivní asistentka :-)
      Dekuji.