Dalibor Badal, zubař Brno

MUDr. Dalibor Badal

Zubař Více

8 názorů

Uložit


Adresa

Merhautova 142, Brno
Soukromá zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
8 názorů

N
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá zubní ordinace

Velmi dobrý pan zubař. Moje očekávání bylo splněno vždy na 100%. Navíc je i vstřícný a snaží se vždy porozumět a vždy vyhovět. Určitě doporučuji!


K
Ověřeny pacient

Výborný lékař - odborník, pečlivý, příjemný. Delsí čekací lhůty, ale v určenou dobu se pacientovi 100 % věnuje a odvede skvělou práci.


H
Ověřeny pacient

Děkuji osudu, že mě dovedl k panu doktorovi Badalovi. Jsem v dobrých rukách. Pan doktor je svědomitý, jemný, empatický, vždy vysvětlí, co mě čeká, do jeho péče se svěřuji s důvěrou. Hana Kratochvílová


H
Ověřeny pacient

K dr.Badalovi jsem přišla v podstatě náhodně, jen dle doporučení z internetu,ale vůbec nelituji.Milý, pečlivý, s výborným přístupem.Výkon vždy vysvětlí, nešetří anestezií - a tak strach rychle opadne.Také sestřička je moc milá.Děkuji , zdravím a přeji hodně spokojených pacientů.Alice Hradská.


Ověřeny pacient

Pan doktor Badal je velmi ochotný a pečlivý. K pacientům přistupuje citlivě a vše vždy důkladně vysvětlí. Dnes už jsme u něj celá rodina a já ho můžu každému s klidným srdcem vřele doporučit.


Z
Ověřeny pacient

Pan doktor Dalibor Badal je velmi pečlivý a jemný. Profesionál a odborník s velkým smyslem pro detail. Je totiž příjemné jít k zubaři bez jakýchkoliv obav a s důvěrou. Nebýt jeho péče, tak bychom s mojí paní, podle "odborných názorů" naší bývalé zubařky, už dnes oba chodili s klapačkama. Pro ni neřešitelné problémy jsou pro něho běžnou praxí. I dcera, která měla hrůzu z každého zubaře, k němu chodí s úsměvem. Jsme velmi spokojeni a doporučujeme.


K
Ověřeny pacient

Skvělý lékař. Pokaždé se snaží zuby nejprve zachránit - teprve když to není možné jinak, tahá nerv, nebo trhá. Práci dělá pečlivě a šetrně. Ošetření bolí minimálně i bez umrtvovací injekce. Během zákroku vysvětluje co dělá. Zajímá se o pacienta. Přešla jsem k němu od zubařky, která svoji práci dělala neodborně a přístup pana doktora Badala je naprosto jiná liga. Můžu jen doporučit.


Ověřeny pacient

Výborný lékař, opravdu profík a přitom lidský přístup. Všechno mi vysvětlil, řekl, kolik to bude stát a co to bude obnášet. Vůbec jsem z něj neměl strach.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti