Kožní ordinace
Ke Stáčírně 607, Praha

Umístění: POLIKLINIKA OPATOVSKÁ - Medifin Jiný

S paní doktorkou jsem měla zatím pouze pozitivní zkušenosti. Měla velmi milý přístup a vše šlo vždy hladce a poté v hojení bez problémů.
Kontrolování pih, odstraňování esteticky zavádějící pihy a vypálení bradavic.
Na závěr zahlédnutí špatného akné a doporučení kosmetiky.
Bohužel obvykle osoby, které mají pozitivní zkušenosti málo kdy kam něco napíší..
A ozývají se pouze ti, kteří potřebují negovat
Když jsem zahledla špatně recenze a hodnocení, je mi z toho tedy smutno
Nejen, ze tu mame dobře zdravotnictví a lidé tímto přístupem demotivují a vyhání lékaře do zahraničí, ale není se čemu pak divit, když je nouze o lékaře..

Umístění: POLIKLINIKA OPATOVSKÁ - Medifin Jiný

Už nikdy víc, nedoporučuji! Původní vysezení si x hodin bez objednání samozřejmě chápu, ale aby následný termín po dvou měsících s objednaným časem a paní doktorka si bere, jak chce a vůbec nemá asi tušení, jak jsou pacienti objednání, takže kdo tam "vtrhne" dřív, je tam? Takhle sem byl po hodině a půl předběhnut několika dalšíma pacientama. Skvělá práce, odchod a můžu zase hledat jiné Kožní

Umístění: POLIKLINIKA OPATOVSKÁ - Medifin Kožní alergie + zhnisaný nehet

Dr.Frösslová je úžasná lékařka s uklidňujícím vlivem na pacienta. Navštěvuji ji po celou dobu její praxe, stará se o celou naši rodinu napříč generacemi. Pomohla s každým problémem a nejsou to jenom mastičky a vodičky, ale prováděla nám opakovaně drobné chirurgické výkony s úspěšným výsledkem. Uměla určit i velmi ojediněle se vyskytující onemocnění přenosné z krve zvířete. Zkrátka za dobrým lékařem se musí dojíždět a s pokorou někdy vyčkat frontu. Lenka Bažantová

Umístění: POLIKLINIKA OPATOVSKÁ - Medifin

VELMI ŠPATNÉ!
Nepoznala NAKAŽLIVÉ kožní onemocnění. Když jsem řekla, že stejné příznaky má i můj přítel, reagovala posměšně tím, že ,,to je náhoda''. Skoro se na mě nepodívala, byla protivná a vypadalo to, že ,,diagnózu'' už má předem vymyšlenou. Ať jsem řekla cokoliv (např. že nepoužívám žádné nové výrobky, které by mohly podráždění způsobit atd.), vždy řekla to samé - že je to alergie a předepsala mi silné kortikoidy, které by na tento problém ani nezabraly. Naštestí mi selský rozum velel nevěřit jí ani slovo - na jiné klinice můj problém okamžitě rozpoznali a nasadili léčbu, která byla úspěšná.
Tuto paní opravdu nedoporučuji!

3 roky mi dokola nabízí produkty stejné firmy na těžké stádium akné, pak mi řekne, že to je hrozné a předepíše mi to samé. Když si dupnete, řekne Vám, že můžete dostat "nejlepší léčbu na trhu", opět od stejné firmy a během toho nesmíte mít děti a potřebujete výtěry jater, dokážete si představit, co to asi bude za sajrajt. Nemohu si pomoc, ale připadá mi, že jí ta firma za nabízení jejich léků ročně pošle desátek, má štosy jejich letáčků v šuplících. Rozhodně nedoporučuji, nepříjemná, naprosto se o problém nezajímá.

Radím nechoďte, budete totiž obtěžovat nejenom paní Frosslovou, ale i nepříjemnou zrzavou babu na recepci.

Ještě jsem nenarazila na doktora s takovýmto strašným přístupem a jednáním. Naprosto příšerné. O diagnostice problému ani nemluvě...

U pani doktorky som bola na odstránenie znamienok laserom. Nebudem tu písať o korekciách, ktoré ešte stále podstupujem (čo mi nepridáva na nálade, keďže mám na tvári červené fľaky a každý sa ma pýta, čo sa mi stalo), ale o prístupe, ktorý pani doktorka má. V ordinácii som bola asi 10 minút, kde som sa ako prvé dozvedela, že cenová kalkulácia za odstránenie je 3600 Kč a že na recepcii obdržím leták ako sa starať o ošetrované miesta. Nasledoval samotný zákrok a potom na recepcii platím 4500 Kč a to som nedostala ani potvrdenie o zaplatení. Pozitívne je, že som dostala X-tú kópiu letáku, kde mi hovoria ako sa ošetrujú postihnuté miesta. Samozrejme, že mi ochotne ponúkajú mastičky, za ktoré si musím samozrejme zaplatiť navyše. Hovorím si ok, hlavne, že sa mi to stratí z tváre, lenže toto si musím hovoriť už štvrtý mesiac. Tomu sa povie odborníčka???

Paní doktorka vyřezávala několik znamének mému hysterickému manželovi a byla velice milá a korektní a to i přes jeho neustálé špičkování! Odborně jsme s ní neměli sebemenší problém a ranky se zahojily skvěle!

já byla u paní doktorky na vyříznutí několika znamínek (cca 10), tedy laserem...a musím říct, že ani jedno není dobře udělané...zajímalo by mě, když někdo na stránky jejich kliniky píše, že mu po laseru zůstane malý červený flíček, jestli je to pravda...jak říkám, ani jedno z těch 10 není úplně odstraněné a tím spíš mi hrozí, že z toho může vzniknout nějaký melanom...takže musím na klasické vyříznutí, jen nevím kam...tak nějak jsem k tomu ztratila důvěru...kdybyste někdo věděl o dobrém chirurgovi, nebo klidně i plastikovi, který toto dělá, tak sem s ním