Doporučení chirurgové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Třešť

• „výborný specialista!!!

Březinova 62A, Jihlava Mapa

Ordinace otorinolaryngologická

• „Byla jsem panem doktorem operována , jednalo se o žlučník, na operaci jsem šla jako poslední a jako první jsem chodila. To jsem byla nejstarší. Vše bylo bez problémů, jizva po operaci malinká, pan doktor nešije, ale vyšívá. Je to odborník na svém místě. Klobouk dolů. Pane doktore děkuji. Více

Palackého 1334, Třešť Mapa

Poliklinika Třešť spol. s r.o

Nemocnice Jihlava

• „Mlady doktor, velice odborny pristup. Mame v rodine zkusenost jiz s dvemi ruznymi operacemi, vyborny vysledek! Skvely pristup k pacintovi. Muzeme jen doporucit! Více

Nemocnice Jihlava

• „Poslal mě praktický l. s velkým vimrletem na zádech (velký podebraný, asi původně beďár). Vyřešil s lokálním umrtvením. Další návštěvy na čištění v poho včetně vtípků z navazujících návštěv (u druhého čištění "vzal jsem si dva ibalginy" u třetího mi řekl "kolik ibalginů dneska?". Za mě dobrý starý mistr. Více

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

Chirurgická ambulance

• „Mudr. Juříček Skvelej lékař, ochotný, vztricny, vždy mi a mému synovi pomohl, mluví narovinu co si myslí. Za mne je to jednička ve svém oboru a škoda že neoperuje, protože by měl plnej diář co by si ho lidi žádali ať je operuje. Sestřičky vždy usměvavé a hodné. A komu se nelíbí přístup a jednání pana doktora Juříčka ani sester, tak ať si políbí zadni část těla a jde někam jinam. S Pozdravem Prokopová Bohumila Více

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

Specialista pro chirurgii

• „S přístupem, chováním i léčením pana doktora jsem maximálně spokojená. Je to sympaťák a pohodář. Jen mi trošičku vadí, ordinační hodiny, které má pouze dopoledne.. Více

Palackého 1334, Třešť Mapa

Poliklinika Třešť spol. s r.o

• „byla jsem s ním naprosto zpokojená

Pávov 121, Jihlava Mapa

Ordinace otorinolaryngologická

• „Naprosto profesionální přístup. Pan doktor je opravdu úžasný člověk. Moc mi pomohl před 12ti lety, když v pelhřimovské nemocnici mi pokazili chirurgický zákrok. Přišla jsem k panu doktorovi s hnisavou dírou v břiše a po jeho pomoci mi bylo ihned lépe. Moc děkuji a nikdy nezapomenu na Vaše velmi lidské jednání. Kdo ví, jak bych dopadla bez Vaší pomoci. Více

Slovanského bratrství 710, Pelhřimov Mapa

• Chirurg, Urolog