Doporučení chirurgové s Oborová zdravotní pojišťovna Třešť

• „Byla jsem ošetřena panem Dr . Jurčou , můj zážitek je naprosto nepopsatelný , pan doktor byl velmi milý , poslechl si mě jaký mám problém , vše mi dle RTG vysvětlil a nabídl mi řešení . Extrakce proběhla naprosto bezbolestně, ani vpich sedativ nebolel , nad moje očekávání mi potřel místo vpichu nějakou vodičkou, která místo znecitlivěla , což jsem nikdy nezažila . Taková neskutečně dobře provedená práce , jsem nadšená a spokojená , kdyby pan doktor bral nové pacienty přihlásím k němu celou rodinu . Velká chvála a spokojenost . Velice děkuji za ošetření Kateřina Více

Vrchlického 50/5282, Jihlava Mapa

Stomatologické centrum ARTDENT s.r.o.

• Chirurg, Praktický lékař

„I já mám velice dobré zkušenosti s panem doktorem Svobodou. Léčí celou moji rodinu, a velmi citlivě se postaral až do konce o moji mamku. Ivana Více

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

• „Byla jsem panem doktorem operována , jednalo se o žlučník, na operaci jsem šla jako poslední a jako první jsem chodila. To jsem byla nejstarší. Vše bylo bez problémů, jizva po operaci malinká, pan doktor nešije, ale vyšívá. Je to odborník na svém místě. Klobouk dolů. Pane doktore děkuji. Více

Palackého 1334, Třešť Mapa

Poliklinika Třešť spol. s r.o

Nemocnice Jihlava

• „Mlady doktor, velice odborny pristup. Mame v rodine zkusenost jiz s dvemi ruznymi operacemi, vyborny vysledek! Skvely pristup k pacintovi. Muzeme jen doporucit! Více

Nemocnice Jihlava

• „Poslal mě praktický l. s velkým vimrletem na zádech (velký podebraný, asi původně beďár). Vyřešil s lokálním umrtvením. Další návštěvy na čištění v poho včetně vtípků z navazujících návštěv (u druhého čištění "vzal jsem si dva ibalginy" u třetího mi řekl "kolik ibalginů dneska?". Za mě dobrý starý mistr. Více

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

Chirurgická ambulance

• „S přístupem, chováním i léčením pana doktora jsem maximálně spokojená. Je to sympaťák a pohodář. Jen mi trošičku vadí, ordinační hodiny, které má pouze dopoledne.. Více

Palackého 1334, Třešť Mapa

Poliklinika Třešť spol. s r.o

• „Pana doktora jsem musela vyhledat během pobytu na dovolené kvůli zranění dítěte. Přijal nás naprosto bez problémů, zdál se mi milý a pečlivý, jen jsme z důvodu velkého množství pacientů museli jako neobjednaní chvíli čekat v čekárně. Sestřička se k synovi chovala velmi hezky, neustále ho uklidňovala, byla taková maminkovská. Děkuji! Více

Nádražní 704, Počátky Mapa

Ordinace chirurgie

• „Naprosto profesionální přístup. Pan doktor je opravdu úžasný člověk. Moc mi pomohl před 12ti lety, když v pelhřimovské nemocnici mi pokazili chirurgický zákrok. Přišla jsem k panu doktorovi s hnisavou dírou v břiše a po jeho pomoci mi bylo ihned lépe. Moc děkuji a nikdy nezapomenu na Vaše velmi lidské jednání. Kdo ví, jak bych dopadla bez Vaší pomoci. Více

Nemocnice Pelhřimov

• „Na pana doktora jsem narazil po přetržení Achillovy šlachy. Po jeho operaci se vše vyvíjelo skvěle, bolest minimální. Poprvé jsem s ním reálně mluvil při první pooperační kontrole, kdy jsem byl překvapen jeho mírou ochoty, otevřeností a schopností bez náznaku negativity odpovídat na sebehloupější dotazy. Při zahájení rehabilitace byla fyzioterapeutka nadšená z perfektně provedené práce a z pokročilosti rekonvalescence (díky absenci bolesti jsem mohl s vacopedem poměrně brzo začít nohu "rovnat" a postupně začít chodit). Bohužel jsem si vlastní vinou způsobil rerupturu (snaha o co nejrychlejší znovunabrání svalové hmoty a kondice). Po úvodních vyšetřeních jsem se na vlastní žádost opět dostal k němu a i přes očekávání výčitek jsem se setkal s naprosto totožným přístupem. Jako bonus jsem dostal nabídku na dřívější termín operace, kdy jeho to stálo nějaké domlouvání. Zmiňuji to proto, že z mého pohledu si nejsem jistý, že by se mi chtělo dělat domlouvání pro někoho, kdo nedodržováním nastaveného režimu přidělává práci. Jedinou nevýhodou je jeho zjevná pracovní vytíženost, proto nelze nic řešit "hned". Toto je však pro mě zároveň známkou vysoké úrovně odbornosti. Více

Vrchlického 4630/59, Jihlava Mapa

Nemocnice Jihlava, Traumatologické oddělení