Chirurg Petřvald

• Chirurg, Plastický chirurg

„Najlepszy chirurg jakiego znam w dodatku bardzo sympatyczny! Do doktora jechałam aż 400 km i warto było. Mam piękne piersi. Jestem szczęśliwa.Dziękuję Dziękuję Dziękuję Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Chirurg, Dermatolog, Interni… sta, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

• Chirurg, Onkolog, Gastroente… rolog Více

„Pan doktor nemá konkurenci. Je to skvělý odborník, stejně tak skvělý má přístup k pacientovi. Nic pro něj není problém. Nedokáži slovy vyjádřit poděkování a vděčnost za to, že si mě v loňském roce vzal do své péče. Děkuji pane doktore. Kulichová Hana Více

Hlavní třída 1196/27, Ostrava - Poruba, 70800, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog

• Chirurg, Plastický chirurg

„Najlepszy chirurg! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, posiada świetne wyczucie końcowego efektu, widać że praca to jego pasja. Bardzo sympatyczny, stara się w pełni wsłuchać w problemy pacjenta i pomóc, doradzić to co najlepsze. Více

• Chirurg, Neurolog

„Konečně Pan doktor s velkým "P",který chce pomoci,věnuje se člověku,,ukáže na snímcích laikovi kde je problém a vysvětlí.Zatím jsem podstoupil dvě návštěvy ale jsem přesvědčen,že pomůže s problémy.Mohu jen doporučit Více

Hladnovská 2078/20, Slezská Ostrava Mapa

MEDI-DENT s.r.o.

• „Pan doktor Mec je velmi empatický a vstřícný lékař. Je vidět, že pan doktor bere práci jako poslání. Škoda, že takových lékařů je jako šafránu. Děkuji panu doktorovi Mecovi za jeho přístup a jsem opravdu ráda, že mou maminku operoval právě pan doktor. Více

Zakladatelská 975, Karviná Mapa

Chirurgická ambulance, Karvinská hornická nemocnice a.s.

Zalužanského 1192/15, Ostrava-Vítkovice, Ostrava Mapa

Chirurgická ambulance, Vítkovická nemocnice a.s.

• „Perfektní doktor,perfektní člověk a odborník se skvělým přístupem k pacientům. Všem můžu jen doporučit

Chittussiho 9/1001, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Tento chirurg je odborník ve své oblasti. Bohužel operace štítné žlázy se mu nepovedla,ale nemám mu to za zlé. To se stává i těm nejlepším. Věřím, že podruhé to už bude v pořádku. Nikdy bych nechtěla,aby mi to opravoval jiný chirurg. Více

Havířov Mapa

• „Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat p doktorovi Mudr. Zdeňkovi Schwanovi a sestřičce za skvělou péči a pomoc. Po vyšetření v nemocnici nebyl žádný nález, a pan doktor ihned diagnostikoval problém. Empatický a profesionální přístup. Velmi si vážím pomoci a přeji mnoho spokojených pacientů. Více

Tyršova 34, Ostrava Mapa

Poliklinika Ostrava

• „Odborník dobrý.

Poštovní 11/162, Ostrava Mapa

Mamocentrum Femina, s.r.o.

• Masná 3a, Ostrava Mapa

Síť očních klinik LEXUM

• „Paní doktorka je ve svém oboru velmi vzácná. Nemá zájem jen o tělo ale o člověka celého. Nikdy jsem se nesetkala s lékařkou, která by byla nejen výborná ve svém oboru, ale také měla tak laskavé srdce a záleželo jí na každém pacientovi. Více

Zakladatelská 975/22, Karviná Mapa

Karvinská hornická nemocnice

• „Já osobně jsem jedna z hlavních dodavatelek pacientů. Po MuDr Voráčkovi,jsem nevěřila, že existuje adekvátní náhrada! Ale nemohu vytknout ani co by sebemenší detail. Tento člověk je PAN doktor a za roky,co jej navštěvuji,se mi nepodařilo nachytat jej v jiné, než skvělé náladě. Září z něj klid a ten nemocní a vystresovaní pacoši potřebují jako první! Kdybych mohla jdu za ním úplně s každým problémem. Štrossmajer,Sova,Mázl, Chocholoušek aj. V jedné osobě! ???????????????????????????????????? Šla jsem tam dokonce i s mou hysterickou dcerou píchnout dírky do uší. A nevyhnal mě! A sestřička?! Tak ta už je pro mě skoro člen rodiny. Zná mě od útlého dětství,super kóča! P.B. ❣️❣️❣️ Více

Raisova 11/903, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Podstoupil jsem u pana doktora dvě operace před cca dvěma léty. S odstupem času musím říct, že obě dopadly na výbornou bez jakýkoliv následků. Chtěl bych tímto panu doktorovi poděkovat za lidský přístup, (pře operaci vše trpělivě vysvětlí včetně případných komplikací) a výborně odvedenou práci. Více

El. Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Chirurgicko-traumatologické odd., Nemocnice ve Frýdku-Místku

• „Je to super doktor a chlap jak hora! Vždy velmi pozitivně naladěn v dobré náladě a v jeho péči se všechny úrazy hojí samy a rychle! Mám velmi pozitivní zkušenost s jeho léčbou a mohu ho jenom doporučit všem dobrým lidem! Více

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

MephaCentrum,a.s.

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

H&H Medica s.r.o., chirurgie

• „Pan doktor Bencúr mi zachránil nohu po tříštivé zlomenině nad kotníkem. Po dobu starostlivé léčby prokázal také lidský přístup. Hodně ví, umí to realizovat a ještě je skromný. Více

Elišky Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice ve Frýdku-Místku, p.o.

• „Skvělé jednání jak lékaře, tak i sestřičky. Zákrok téměř bezbolestný. a co je podstatné, téměř okamžité zlepšení mého stavu. Nebylo to poprvé, kdy jsem opouštěl jeho ordinaci v naprosté spokojenosti. Více

Sokolská třída 1925/49, Ostrava Mapa

ChirSikora, s.r.o. - MUDr. Vladimír Sikora