Vodnická 531/44, Praha
Dětská neurologie,EEG,dět.rehabilitace

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Bohuzel nemuzu napsat pro pana doktora kladne hodnoceni. Moje dcerka ma problemy se spankem, ktere pan doktor okomentoval tak, ze za to muzu ja, protoze "dlouhym kojenim jsem ji uplne rozbourala spanek". Pan doktor si dovolil kritizovat to, ze jsem dcerku kojila v noci. Pak mi dal do ruky popis behavioralniho pristupu, ze ktereho vyplyva, ze dite by melo usninat samo v postylce ve tme a pokud samo neusne tak by tam rodic nemel chodit, nemel by je chovat nebo houpat v naruci. Nechtelo se mi tomu verit, ze v dnesni dobe doktor mediciny propaguje metodu Cry it Out nebo metodu kontrolovaneho place. Mira stresu zpusobeneho dlouhodobym placem bez reakce rodice pusobi velmi spatne na mozek ditete a zvysena hladina stresu pretrvava i pote co opustene dite prestane plakat. Uprimne si myslim, ze pan doktor svoje znalosti neaktualizuje. Krome toho me zarazilo, ze v cekarne jsou spinave hracky, to nedela dobry dojem.

S panem doktorem nejsem vůbec spokojená. Navštívila jsem ho několikrát s mým malým synem, který špatně "pásl koníky!". Od té doby k němu chodíme jednou za 3 měsíce na kontrolu, kdy mi pan doktor většinou vyčte, co syn ještě neumí. Kontrola trvá max. 3 minuty, kdy pan doktor změří synovi hlavu a zeptá se, kolik váží, což byl jeden z problémů. Syn je na svůj věk velmi napřed, co se týče výšky - v 18 měsících mu všichni odhadují 3 roky. Když jsem panu doktorovi nahlásila váhu, tak hned spustil, že máme okamžitě držet dietu a musíme zhubnout, až po upozornění, ať se podívá, jak je syn vysoký, tak se podíval do svých tabulek, kolik má dítě vážit při určité výšce,a změnil názor - doktor, který pouze kouká do tabulek a ne na pacienta, protože to by okamžitě viděl vystouplá žebra, tak pro mě není doktor. Poslední kapka pro mě byla, když mi začal vysvětlovat, že dítě má ve 2 letech mluvit v celých souvětích, asi má pravdu, ale upřímně jsem ještě nepoznala kluka, který to dovede. Ve 2 letech tedy máme přijít na kontrolu a on si se synem popovídá, pokud mu syn nebude odpovídat v celých větách, tak ho pošle na vyšetření. Nejsem doktor, ale podle mého názoru, pokud dítě říká slova, i když ještě ne věty, tak je pouze pomalejší, ale není problém s mozkem, jak pan doktor naznačoval... Úplně stejnou zkušenost s panem doktorem měl můj známý se synem, tak od pana doktora odešel.

Dobry den moc moc dobry doktor ma praxe a vzdy poradi doporucuji my uz chodime 4 roky a je proste uzasny a deti ho maji radi

Zatím mohu jen doporučit.Se synem 9 let,jsme byli sice jen jednou,ale pan doktor byl velmi příjemný a sympatický.Syn bohužel nemá důvěru v lékaře,s panem doktorem ale spolupracoval perfektně.Jen ty objednací termíny by mohli být kratší,ale dnes se bohužel čeká sto let na vše :-(
Kyselová

Byla jsem s dcerkou u pana doktora několik krát a podle mě je velmi profesionální ve svém oboru. Když jsme se nemohly dostavit na objednaný termín, ochotně a bez problému nás objednal na jiný den. Do ordinace nás vzal včas a měl na nás dostatek času. Zodpověděl mi všechny dotazy logicky. Jsme velmi spokojeni.

Matoušková

Dobrý den, tak já bohužel nemohu souhlasit s kladnými hodnoceními. To že byl náš termín objednání přesunut kvůli lékařovi nevolnosti, to jsem pochopila a přála brzké uzdravení. Ale jinak absolutně neprofesionální. Když jsme přišli do ordinace, o 10 minut dříve, tak sestřička zařvala na doktora: "už jsou konečně tady", bez jakéhokoliv pozdravu. Poté jsme šli za panem doktorem s určitým problémem a to, že malý chodil po špičkách. Na to mi jen doktor řekl, to je brzy kontrolovat mu chůzi. Když jsem se zeptala, že dětská si toto nemyslí, že máme zátěž v rodině co se týká zkrácených šlach, tak mi řekl, přijďte za půl roku. Tak jsem odvětila, že to mi mohl říct do telefonu, když jsem mu říkala, s čím k němu jdeme. Na to už neodpověděl. Na synovi našel jen to co vše dělá špatně, špatně se plazí, špatně ho držíme za ruce, špatně dýchá, vše špatně, přijít za půl roku. Rychle vše napsal do počítače a rozloučil se s tím, že vlastně mu teď nemůže nijak pomoci. Když jsem se zeptala na botičky, jaké jsou vhodné, tak jen řekl, že ty co máme na sobě, tak rozhodně ne, ale že je to vyhazování peněz, takže asi má syn chodit v zimě bos venku. Nooo prostě děs a hrůza, tam už nikdy. Jen jsme odešli z ordinace, hned šel za námi a odešel domu. Čili strašně pospíchal a my jsme ho evidentě zdržovali. Hrůza, nedoporučuji.

Dobrý den. Pan doktor, MUDr. Bohumil Gloser je skvělý lékař! Moje dcera Eliška za ní moc ráda chodí (10 let). Snaží se pomoct, vše vysvětlí a jeho přístup je maximálně na špičkové úrovni. Nechápu teda ten komentář z 12.ledna a pokud mohu podotknout ohledně toho psacího přístroje, to nemá chybu. Přijde mi to jako rarita, být trochu odlišný. Hlavně se hodnotí přístup a profesionalita a ta je naprosto v pořádku. Pana doktora mohu jen doporučit. Hezký den. Homolkovi :-)

Dobrý den.
Tak tedy musím se vyjádřit k nepodepsanému názoru z 12,1.2011 níže
ˇˇJsme se právě od něj vrátili:) No, dojem nic moc, pan doktor mírně nerudný, v umolousaném svetru, vrčel na nás, moc nemluvil, naštěstí synkovi nic extra není, takže nevím, jaký je jako doktor, ale jako člověk...no, asi nebyl v náladě:)) A ten předválečný psací stroj by taky mohl nahradit něčím modernějším, jak mám důvěřovat doktorovi, který asi neumí obsluhovat ani počítač:)ˇˇ
Neuvěřitelná snůžka blbostí:-( jediné rozumné co zde píšete je, že nevíte, jaký je to doktor. Opravdu si myslím, že není naprosto podstatné, na čem pan doktor píše předpisy a pro mě a mého syna, je to naopak velice sympatické, jelikož tak krásný psací stroj se už nevidí:) Syn ho po mě stále chce, od té doby, co jsme pana doktora navštívili poprvé. Na počítači dnes umí kdejaká cvičená opice a upřímně nejsem z počítačů nadšena. Pokud se tedy v dnešní době bez něj někdo obejde...KLOBOUK DOLU. Za další...Opravdu nikdy se nám nestalo, že by pan doktor, nebo sestřička byli sebeméně nerudní a o umolousaném oblečení také nemůže být řeč:( Ovšem jediné podtatné je, že jsou to skvělí profesionálové a rádi za nimi dojíždíme až z Prahy 9. Pokud se odstěhují ještě dál, budem jezdit dál. Děkujeme Petrákovi

pan doktor je výborný,je odborník přes děti,chodíme k němu a velmi spokojený.
Pro nás je duležité jak se postará o našeho broučka a jaký je člověk to nám nevadí.
Nic méně je normální a nekouše.

K panu doktorovi jsem chodil od malička, a vždy mi se vším poradil. EEG + další vyšetření se skvělým přístupem. Vždy vše věděl ... když nevěděl, tak našel v knihách. Jeho přístup je skvělý a léčba funkční.