Praktická zubní lékařka
Jugoslávská 13, Brno

Anna M.
15.5.2014
Moc, bezva paní doktorka i sestřička. jsem spokojená . Jenom sem tam se dlouho čeká i brzy ráno.

Tuto zubní ordinaci prostě nelze nepochválit. Vysoce kvalifikovaného a velmi citlivého přístupu k pacientovi je všude jako šafránu. Zde je tomu úplně naopak. Málokdo mi asi uvěří, ale od chvíle, kdy jsem začal navštěvovat tuto zubní ordinaci se vlastně na každou návštěvu těším!!!! Každý zákrok je veden velmi citlivě a vrcholně odborně s použitím moderních technologií. Odcházím s pocitem velmi kvalitní péče. Pavel Koudelka

Dobrý den, děkuji paní doktorce Plucarové za odbornou péči o mé zuby. Je to odborník na svém místě.
Milá, vstřícná, velmi citlivá, vše vysvětlí. Vřele ji doporučuji. Touto cestou bych chtěla dnes poděkovat
i paní Zbytkové, která je umělkyni ve zhotovení zubních náhrad. Samozřejmě děkuji i milé paní sestřičce.
S pozdravem Anna Bartošová

Paní doktorka je velice sympatická a milá, vše vysvětlí, je opatrná a díky ní se již nebojím zubaře. Mnohokrát mi říkala, že zákrok nesmí bolet a vždy se o to také snaží prakticky. Mohla li bych si vybrat, nechtěla bych už nikdy jiného zubaře. Jsme s manželem oba moc spokojeni.

Chodíme k paní doktorce celá rodina a vždy je milá, vše ochotně vysvětlí, se sestřičkou jsou sehrané. Kdyby to takhle vypadalo u všech lékařů, bylo by to skvělé.

Jde o zkušenou a velmi dobrou a vysoce kvalifikovanou zubařku s kladným přístupem k pacientovi, ordinace velice dobře vybavena.

Anna

Moc doporučuji jsem moc spokojená , paní doktorka je milá , odbornice i sestřička je moc fajn . Už se nebojím zubaře.

Také já jsem s paní zubařkou velmi spokojená. Pěkně mi odstraní zubní kámen, při zákroku byla velmi milá. Zákroky pečlivě plánuje a to i vzhledem k bakteriím v ordinaci, takže jsou pokud možno ráno. A co mi připadá pozitivní je, že nosí roušku i při běžné prohlídce. Po asi 3 letech u ní mám pocit, že jsem v Brně našla co jsem potřebovala.

Dnes jsem byla u pani doktorky poprve. Vzdycky jsem se zubare hodne bala, ale po dnesku uz nebudu. Pani doktorka uz lepsi a sympatictejsi snad ani nemuze byt, presne takto si predstavuji, ze ma navsteva lekare vypadat. Vsem mohu tuto ordinace naprosto bez vahani doporucit.

K pani doktorce chodim jiz 3 roky a mohu ji jen doporucit - je odbornici ve svem oboru, k pacientum pristupuje individualne, pri zakrocich postupuje ohleduplne a veskere zakroky predem vysvetli. Je velice pecliva a jsem s ni velice spokojena.