Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

K Novému dvoru 230/18, Praha
Sihena

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Sihena Jiný

MUDr. Sixta i jeho sestřička jsou úžasní lidé. Oba patří k těm nejlepším, se kterými jsem se ve zdravotnictví setkal. Podle mého názoru je pro pacienta důležitá nejen odborná pomoc, ale i lidské zacházení. V ordinaci MUDr. Bedřicha Sixty je zaručeno obojí. Pan doktor mě zbavil dlouholetých problému s hemoroidy; perfektně a efektivně. Samotný zákrok je jen mírně nepříjemný, ale v pohodě se dá vydržet. A to jsem dost bolestínský človek, bojící se lékářů! Kdybych tušil, jak je to snadné, vyhledal bych pomoc MUDr. Sixty mnohem dříve. Máte-li potíže, neváhejte, ničeho se nebojte a navštivte tohoto báječného muže. Kromě podrobného vysvětlení, šetrnosti a kontinuálního popisu toho, co dělá, je ohromně lidský a přátelský. Velmi uctivě a z celého srdce děkuji jemu i sestřičce!!

B
Umístění: Sihena Jiný

Pan doktor Sixta je opravdový odborník. Byla jsem u něj na operaci píštěle a jeho lidský přístup mohu jen doporučit. Moc mu děkuji za skvělou péči, kterou mi věnoval.
Brýlová

S
Umístění: Sihena Jiný

Pána doktora som vyhladal po relapse hemoroid.ochorenia, keď sa mi stav zhoršil, 8rokov po minulej 2-násobnej ligaci. Chcel som sa vyhnúť 2hod čakaniu v nemocnici kde má na vás lekár 3minuty a zostanú vám len pochybnosti.
Pán doktor dôkladne a šetrne vyšetril, navrhol liečebný postup - všetko s velmi empatickým prístupom odborníka vzhľadom na chúlostivosť problému a stressu z mojej strany. Diagnóza a zacielenie výkonu boli bezchybné. Človek síce musí logicky počítať s určitým obmedzením po zákroku (ak sa nejedná o ligaci, v mojom prípade bola nutná i chirurgická intervencia so šitím) ale po týždni kľudu a zahojení som nesmierne vďačný za 100% vyriešenie problému ktorý ma trápil každú zimu a znemožňoval mnoho aktivít, a na ktorý si už vobec nespomeniem.
Ešte raz Ďakujem!

MUDr. Bedřich Sixta

Děkuji za krásná slova.Jsem rád ,že jste O.K.
Sixta

P
Ověřený profil
Umístění: Sihena Hemoroidy

Naprosto uzadnypan doktor i sestřička, skvely tym. Vse vysvetli, panuje zde velmi prijemna nálada. 100% doporucuji!!

MUDr. Bedřich Sixta

Děkujeme za krásné hodnocení.
Sixta

D
Ověřený profil

Pan doktor Sixta je opravdu skvělý odborník a hlavně velmi příjemný a šetrný, jeho přístup a chování k pacientovi by mohlo být všem ostatním příkladem a i sebenepříjemnější zákrok se pan doktor snaží provést co nejvíce šetrně a ohleduplně k pacientovi. Pan doktor mi pomohl od přetrvávajícího problému s hemoroidy, kdy jsem do té doby byl na třech chirurgických zákrocích (2x operace, 1x gumičky), během kterých jsem si hrozně vytrpěl a problémy se vůbec nelepšily. Pak jsem na internetu narazil na pana doktora a během jedné prohlídky a následně domluvenému zákroku mám od problému pokoj a to naprosto bezbolestně. Škoda, že jsem pana doktora nenašel už předtím. Pokud máte jakékoliv proktologické problémy, tak vůbec neváhejte a obraťte se na pana doktora Sixtu, je to odborník na svém místě s neskutečně lidským přístupem a také velmi příjemnou sestřičkou. Popravdě je to nejlepší lékař u jakého jsem kdy byl. Dan

MUDr. Bedřich Sixta

Moc děkuji za krásné hodnocení.
Sixta

A
Ověřený profil

Neumím slovy vyjádřit obdiv k odbornosti, profesionalitě a lidskému přístupu pana doktora Sixty. Byla jsem opakovaně v péči pana doktora a nesmírně si vážím veškerého jeho přístupu. Nelze do slov vložit poděkování a úctu, kterou k němu cítím. Děkuji.
Alexandra Fraňková

D
Ověřený profil

Pan doktor Sixta je tím nejlepším specialistou ve svém oboru, k pacientům se chová citlivě, ochotně a jemně, při sebemenším zákroku se snaží, aby pacient netrpěl. Moc mu děkuji za péči, kterou mi věnoval. Krátká

C
Ověřený profil

Pan doktor Sixta je jeden z mála lékařů, kteří by se měli platit zlatem!!!!!!! Známe se už od mých 15ti let, za celou dobu, co k němu docházím do ordinace ( je to 30let!!!) je stále stejný, vždy voňavý, usměvavý a velmi citlivý k pacientům...........nikdy nenechá človíčka ve štychu, vždy najde řešení a pomůže! Díky pane primáři :-) martina chrastilová

Ověřený profil


Pan Mudr Sixta Bedřich je příkladem velmi příjemného přístupu lékaře k pacientovi a mám to štěstí,že jsem se sním potkal při akutním zánětu slepého střeva,které mě odoperoval.Jeho nadstandardní přístup jak profesionální tak lidský snese ty nejpřísnější hodnotitelská kritéria. Jsem rád,že jsem se s ním potkal a věnuje mě lékařskou radu a péči při pracovním vytížení,které má.
Kéž by bylo v naší společnosti více takových odborníků a osobností.

Pavel Halva - náhodný pacient.

Skvělá péče i přístup k pacientovi

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
chci se zeptat mám už asi 5 měsíců u konečníku malou červenou bulku. V poslední době se mi zvětšila a dost mě svědí a bolí. Žádné krvácení nebo výtok nepociťuji. Mažu si to mastí kterou mi předepsal praktický lékař. Jinak je mi 16 let.

Děkuji za odpověď

Pravděpodobně se jedná o zbytek žilní straženiny. Ale délka obtíží je rozhodně indikací k podrobnému proktolog. vyšetření.

MUDr. Bedřich Sixta

Dobry den,
Mam cca 2 mesice problem s hemeroidama, kolem konecniku spis zvenku myslim. Obcas nekdy krvacejici pri jedne 2 stolici. A pak hned prestalo ale pouzivala som ubrousky gely na stazeni. Ted dnes cerna stolice , rano a pak pres den zrazenina krve po stolici. Chci se zeptat jak by se treba prejavovali vnutorne hemeroidy i ? Jak moc asi to vazny je? Bricho ani creva mne neboli nic me pocas dna neboli i kdyz cvicim sedim lezim bez bolesti , jenom kdyz du nanstolici tak.to mirne boli a pak nekolik malo krve . Jinak ne. Dekuji

Krvácení z haemorrhoidů bývá jasně červená krev po stolici. Kevní straženina a tmavá krev je známkou krvácení z vyšší části tlustého střeva a vyžaduje bezpodmínečně vyšetření. Neváhejte dlouho.

MUDr. Bedřich Sixta

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti