Sihena
K Novému dvoru 230/18, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Sihena Jiný

MUDr. Sixta i jeho sestřička jsou úžasní lidé. Oba patří k těm nejlepším, se kterými jsem se ve zdravotnictví setkal. Podle mého názoru je pro pacienta důležitá nejen odborná pomoc, ale i lidské zacházení. V ordinaci MUDr. Bedřicha Sixty je zaručeno obojí. Pan doktor mě zbavil dlouholetých problému s hemoroidy; perfektně a efektivně. Samotný zákrok je jen mírně nepříjemný, ale v pohodě se dá vydržet. A to jsem dost bolestínský človek, bojící se lékářů! Kdybych tušil, jak je to snadné, vyhledal bych pomoc MUDr. Sixty mnohem dříve. Máte-li potíže, neváhejte, ničeho se nebojte a navštivte tohoto báječného muže. Kromě podrobného vysvětlení, šetrnosti a kontinuálního popisu toho, co dělá, je ohromně lidský a přátelský. Velmi uctivě a z celého srdce děkuji jemu i sestřičce!!

Umístění: Sihena Jiný

Pan doktor Sixta je opravdový odborník. Byla jsem u něj na operaci píštěle a jeho lidský přístup mohu jen doporučit. Moc mu děkuji za skvělou péči, kterou mi věnoval.
Brýlová

Umístění: Sihena Jiný

Pána doktora som vyhladal po relapse hemoroid.ochorenia, keď sa mi stav zhoršil, 8rokov po minulej 2-násobnej ligaci. Chcel som sa vyhnúť 2hod čakaniu v nemocnici kde má na vás lekár 3minuty a zostanú vám len pochybnosti.
Pán doktor dôkladne a šetrne vyšetril, navrhol liečebný postup - všetko s velmi empatickým prístupom odborníka vzhľadom na chúlostivosť problému a stressu z mojej strany. Diagnóza a zacielenie výkonu boli bezchybné. Človek síce musí logicky počítať s určitým obmedzením po zákroku (ak sa nejedná o ligaci, v mojom prípade bola nutná i chirurgická intervencia so šitím) ale po týždni kľudu a zahojení som nesmierne vďačný za 100% vyriešenie problému ktorý ma trápil každú zimu a znemožňoval mnoho aktivít, a na ktorý si už vobec nespomeniem.
Ešte raz Ďakujem!

MUDr. Bedřich Sixta

Děkuji za krásná slova.Jsem rád ,že jste O.K.

Umístění: Sihena Hemoroidy

Naprosto uzadnypan doktor i sestřička, skvely tym. Vse vysvetli, panuje zde velmi prijemna nálada. 100% doporucuji!!

MUDr. Bedřich Sixta

Děkujeme za krásné hodnocení.
Sixta

Pan doktor Sixta je opravdu skvělý odborník a hlavně velmi příjemný a šetrný, jeho přístup a chování k pacientovi by mohlo být všem ostatním příkladem a i sebenepříjemnější zákrok se pan doktor snaží provést co nejvíce šetrně a ohleduplně k pacientovi. Pan doktor mi pomohl od přetrvávajícího problému s hemoroidy, kdy jsem do té doby byl na třech chirurgických zákrocích (2x operace, 1x gumičky), během kterých jsem si hrozně vytrpěl a problémy se vůbec nelepšily. Pak jsem na internetu narazil na pana doktora a během jedné prohlídky a následně domluvenému zákroku mám od problému pokoj a to naprosto bezbolestně. Škoda, že jsem pana doktora nenašel už předtím. Pokud máte jakékoliv proktologické problémy, tak vůbec neváhejte a obraťte se na pana doktora Sixtu, je to odborník na svém místě s neskutečně lidským přístupem a také velmi příjemnou sestřičkou. Popravdě je to nejlepší lékař u jakého jsem kdy byl. Dan

MUDr. Bedřich Sixta

Moc děkuji za krásné hodnocení.
Sixta

Neumím slovy vyjádřit obdiv k odbornosti, profesionalitě a lidskému přístupu pana doktora Sixty. Byla jsem opakovaně v péči pana doktora a nesmírně si vážím veškerého jeho přístupu. Nelze do slov vložit poděkování a úctu, kterou k němu cítím. Děkuji.
Alexandra Fraňková

Pan doktor Sixta je tím nejlepším specialistou ve svém oboru, k pacientům se chová citlivě, ochotně a jemně, při sebemenším zákroku se snaží, aby pacient netrpěl. Moc mu děkuji za péči, kterou mi věnoval. Krátká

C

Pan doktor Sixta je jeden z mála lékařů, kteří by se měli platit zlatem!!!!!!! Známe se už od mých 15ti let, za celou dobu, co k němu docházím do ordinace ( je to 30let!!!) je stále stejný, vždy voňavý, usměvavý a velmi citlivý k pacientům...........nikdy nenechá človíčka ve štychu, vždy najde řešení a pomůže! Díky pane primáři :-) martina chrastilová

Pan Mudr Sixta Bedřich je příkladem velmi příjemného přístupu lékaře k pacientovi a mám to štěstí,že jsem se sním potkal při akutním zánětu slepého střeva,které mě odoperoval.Jeho nadstandardní přístup jak profesionální tak lidský snese ty nejpřísnější hodnotitelská kritéria. Jsem rád,že jsem se s ním potkal a věnuje mě lékařskou radu a péči při pracovním vytížení,které má.
Kéž by bylo v naší společnosti více takových odborníků a osobností.

Pavel Halva - náhodný pacient.

Skvělá péče i přístup k pacientovi

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, již týden mě trápí bolest levé části hrudníku, která vystřeluje do levého podpaží, ramene a lopatek. Hrudník je na dotek bolestivý a také mám problémy s dýcháním. Než začaly bolesti, spadla mi na záda v okolí lopatek při úklidu malá skříňka. V nemocnici vyloučili onemocnění srdce a plic a nic víc mi k tomu neřekli. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné, že jsou bolesti způsobené úrazem nebo za tím může být něco jiného. Děkuji za odpověď.

Vážená paní,
udáváte jako důvod obtíží pád skřiňky na oblast hrudníku. Je pravděpodobné, že Vám při vyšetření v nemocnici provedli RTG plic i hrudníku. Jestli byl nález negativní , pak je jedná o pohmoždění stěny hrudní a to může být bolestivé i 3 týdny. Jestli ve Vaší zprávě není konstatováno, že žebra jsou bez traumatických změn, pak je potřeba RTG žeber doplnit.

MUDr. Bedřich Sixta

Dobrý den je mi 13 let a před týdnem mě začal svědět konečník (zadek), a dnes jsem našla 4 malé hodně bílé červi ve stolici, asi 1 centimetr velký, bojím se to říct mámě.

Jedná se pravděpodobně po onemocnění parazity -roupem dětským. Bývá časté v dětském kolektivu. Nejspíš to budeš muset mámě řict, dětský lékař předepíše léčbu celé rodině.
Rozhodně se není za co stydět.