K Novému dvoru 230/18, Praha
Sihena

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Sihena Hemoroidy

Naprosto uzadnypan doktor i sestřička, skvely tym. Vse vysvetli, panuje zde velmi prijemna nálada. 100% doporucuji!!

Pan doktor Sixta je opravdu skvělý odborník a hlavně velmi příjemný a šetrný, jeho přístup a chování k pacientovi by mohlo být všem ostatním příkladem a i sebenepříjemnější zákrok se pan doktor snaží provést co nejvíce šetrně a ohleduplně k pacientovi. Pan doktor mi pomohl od přetrvávajícího problému s hemoroidy, kdy jsem do té doby byl na třech chirurgických zákrocích (2x operace, 1x gumičky), během kterých jsem si hrozně vytrpěl a problémy se vůbec nelepšily. Pak jsem na internetu narazil na pana doktora a během jedné prohlídky a následně domluvenému zákroku mám od problému pokoj a to naprosto bezbolestně. Škoda, že jsem pana doktora nenašel už předtím. Pokud máte jakékoliv proktologické problémy, tak vůbec neváhejte a obraťte se na pana doktora Sixtu, je to odborník na svém místě s neskutečně lidským přístupem a také velmi příjemnou sestřičkou. Popravdě je to nejlepší lékař u jakého jsem kdy byl. Dan

Neumím slovy vyjádřit obdiv k odbornosti, profesionalitě a lidskému přístupu pana doktora Sixty. Byla jsem opakovaně v péči pana doktora a nesmírně si vážím veškerého jeho přístupu. Nelze do slov vložit poděkování a úctu, kterou k němu cítím. Děkuji.
Alexandra Fraňková

Pan doktor Sixta je tím nejlepším specialistou ve svém oboru, k pacientům se chová citlivě, ochotně a jemně, při sebemenším zákroku se snaží, aby pacient netrpěl. Moc mu děkuji za péči, kterou mi věnoval. Krátká

C

Pan doktor Sixta je jeden z mála lékařů, kteří by se měli platit zlatem!!!!!!! Známe se už od mých 15ti let, za celou dobu, co k němu docházím do ordinace ( je to 30let!!!) je stále stejný, vždy voňavý, usměvavý a velmi citlivý k pacientům...........nikdy nenechá človíčka ve štychu, vždy najde řešení a pomůže! Díky pane primáři :-) martina chrastilová

Pan Mudr Sixta Bedřich je příkladem velmi příjemného přístupu lékaře k pacientovi a mám to štěstí,že jsem se sním potkal při akutním zánětu slepého střeva,které mě odoperoval.Jeho nadstandardní přístup jak profesionální tak lidský snese ty nejpřísnější hodnotitelská kritéria. Jsem rád,že jsem se s ním potkal a věnuje mě lékařskou radu a péči při pracovním vytížení,které má.
Kéž by bylo v naší společnosti více takových odborníků a osobností.

Pavel Halva - náhodný pacient.

Skvělá péče i přístup k pacientovi

Pan doktor Sixta je nejen skvělý odborník, výborný chirurg s velmi citlivým a lidským přístupem, ale je především úžasný a vstřícný jako člověk, který se vždy snaží pacientovi co nejvíce pomoci. Kéž bychom měli příležitost setkat se s podobnými pány lékaři i na jiných pracovištích. Myslím, že by se mohli od něho hodně učit, mohl by jít mnoha lékařům vzorem. Má stále dobrou náladu, kterou přenáší optimismus i na pacienta. Děkuji za to, že jsem měla příležitost, aby se mně ujal. Drtinová Milena

nové webové stránky,užasný prim. Sixta,vše vylepšené,prostě radost do ordinace chodit.byla jsem včera opět velmi spokojená.Rehorová

Odborník na svém místě, pracovitý a vstřícný člověk. Vždy dokáže povzbudit a hlavně pomoci.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chci se zeptat mám už asi 5 měsíců u konečníku malou červenou bulku. V poslední době se mi zvětšila a dost mě svědí a bolí. Žádné krvácení nebo výtok nepociťuji. Mažu si to mastí kterou mi předepsal praktický lékař. Jinak je mi 16 let.

Děkuji za odpověď

Pravděpodobně se jedná o zbytek žilní straženiny. Ale délka obtíží je rozhodně indikací k podrobnému proktolog. vyšetření.

MUDr. Bedřich Sixta

• Dobry den,
    Mam cca 2 mesice problem s hemeroidama, kolem konecniku spis zvenku myslim. Obcas nekdy krvacejici pri jedne 2 stolici. A pak hned prestalo ale pouzivala som ubrousky gely na stazeni. Ted dnes cerna stolice , rano a pak pres den zrazenina krve po stolici. Chci se zeptat jak by se treba prejavovali vnutorne hemeroidy i ? Jak moc asi to vazny je? Bricho ani creva mne neboli nic me pocas dna neboli i kdyz cvicim sedim lezim bez bolesti , jenom kdyz du nanstolici tak.to mirne boli a pak nekolik malo krve . Jinak ne. Dekuji

Krvácení z haemorrhoidů bývá jasně červená krev po stolici. Kevní straženina a tmavá krev je známkou krvácení z vyšší části tlustého střeva a vyžaduje bezpodmínečně vyšetření. Neváhejte dlouho.

MUDr. Bedřich Sixta