Umístění: AB Zubní ordinace, s.r.o. prevence zubního kazu

Pani doktorka je velmi vstricna, ochotna a odbornik na svem miste. Chodi k ni uz cela nase rodina vcetne deti. Velmi si jeji prace cenime. Dohnalovi

Vránova 1500/172, Brno
AB Zubní ordinace, s.r.o. (mapa)

Nepřijímáme nové pacienty

Umístění: AB Zubní ordinace, s.r.o. ošetření zubního kazu

Měla jsem kazy v mezizubních prostorech. Bylo mi vždy vyvrtáno mnohem víc, a to hned ze dvou důvodů. Aby výplň držela a aby se kaz nevrátil. Jenže po ca 4 letech, ne-li dřív, se mi zuby pod plombami opět zkazily. Mrzí mě dvě věci hlavně: 1. proč vrtají (vesměs všichni zubaři) tak moc? (tj. pochopitelně jen řečnická otázka, stomatologové se tímto chrání před potencionální stížností, když by výplň spadla anebo se pod ní kaz vytvořil ještě dříve, tj. například za rok-dva.), 2. vzhledem k tomu, že "důsledné" vrtání zubů mi jejich zdraví nezaručí, byla bych radši za "decentní" (ani o píď víc, než je třeba) a především možnost volby (myšleno komplexní konzultaci). Vlastních zubů si cením a nerada o ně preventivně přicházím.

Umístění: AB Zubní ordinace, s.r.o. prevence zubního kazu

Výborná, velmi pečlivá a zodpovědná paní doktorka. Velmi si vážím jejího přístupu po profesní i lidské stránce.

Paní doktorka je velmi šikovná a empatická. S pacientem mluví, vše předem vysvětlí, UMÍ NASLOUCHAT - bohužel nedostatečná schopnost u mnoha lékařů! A je celkově velmi lidská. Zároveň je skvělý odborník. Ošetření je vždy rychlé, téměř bezbolestné a výsledek kvalitní. Když jsem k ní přišla do péče, bez nadsázky mi zachránila zub. Prostě člověk na svém místě, doporučuji!

Od dětství jsem se bála chodit k zubaři, ale až u paní zubařky tam chodím v klidu. Chodíme tam už celá rodina a jsme moc spokojení a jen můžu doporučit. Skvěle vybavená ordinace a úžasný přístup.

Paní zubařka je skvělá! Velice příjemný přístup k pacientovi. Veškeré provedené úkony podrobně vysvětlila a navrhla nejlepší řešení. Ošetření bylo bezbolestné a i ta cena za něj nakonec potěší!
Jsem velice spokojena a k paní zubařce se budu velmi ráda vracet.
Hana Janků

Paní zubařku vřele doporučuji!! Úžasná ženská, úžasná práce!

¨Můžu jen doporučit.

Paní zubařka, je nejlepší zubařka kterou znám.Dokonce i můj manžel, který má panický strach z vrtačky, jde k paní zubařce v klidu a vůbec nemá strach, rovněž obě moje dcery.Moc a moc chválím, jak odbornost, pečlivost, tak i lidský a milý přístup.

Vřele doporučuji. Paní doktorka je vstřícná, naslouchá a je profík. Lepšího zubaře jsem nepotkal a její lidský přístup a šikovné ruce jsou perfektní. Přeji jí hodně spokojených pacientů a vše dobré.

Umístění: AB Zubní ordinace, s.r.o. ošetření zubního kazu

Umístění: AB Zubní ordinace, s.r.o. prevence zubního kazu

Jsem velice spokojena a k paní zubařce se budu velmi ráda vracet.
Hana Janků

Paní zubařku vřele doporučuji!! Úžasná ženská, úžasná práce!

¨Můžu jen doporučit.

Nepřijímáme nové pacienty