MUDr.

verifiedCreated with Sketch.

Oční lékař

15 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře Zeptejte se specialisty

MUDr. Andrea Janeková vystudovala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2012 absolvovala několikaměsíční stáž na Očním oddělení Univerzitní nemocnice Arnau, Llerida,… Více

Adresy

• Oční centrum Praha, a.s.

Jankovcova 1569/2c
    170 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více
    V této ordinaci přijímám:
    dospělí

Služby

Všeobecná ambulance
    Vstupní vyšetření před operací šedého zákalu
    Glaukomová poradna
    Kataraktové vyšetření
    Laserové operace očí
    Léčba vpmd - makulární degenerace
    Běžný termín
    Vstupní vyšetření před laserovou operací
    Vstupní vyšetření před nitrooční operací
    Plastické operace víček
    Refrakční vyšetření
    Operace šedého zákalu
    Korekce presbyopie

Hodnocení pacientů

Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Poraněné oko

Profesionální přístup. Paní doktorka byla svědomitá, přátelská přitom soustředěná. Po předepsaném léčení mám oko v pořádku.

• K
    Umístění: Oční centrum Praha, a.s.

Maximalni spokojnost, pani doktorka Janekova pracuje precizne a profesionalne. Krome odbornosti ocenuji i lidsky pristup a prijemne prostredi. Mohu len doporucit.

• M
    Umístění: Oční centrum Praha, a.s.

Oceňuji profesionální přístup a příjemné vystupování paní doktorky při vyšetření zraku mě i měho syna, vřele doporučuji.

Umístění: Oční centrum Praha, a.s.

Plně profesionální přístup postavený na znalostních základech a příjemném vystupováním s úsměvem - dokonalý lékař! :)

• Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Vyšetření před oční operaci pro odstranění brýlí

Paní doktorka je špičkový profesionál, rozumí věci a navíc dokáže poradit i nad rámec běžného vyšetření. I když jsem musel na vyšetření pár dní počkat, protože přednášela na nějakém kongresu v zahraničí, rozhodně jsem toho nelitoval.

• Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Vstupní vyšetření před laserovou operací

U paní doktorky jsem absolvovala předoperační vyšetření laserového zákroku a následnou kompletní péči. Oceňuji milý, ochotný, ale zároveň velmi profesionální přístup. Člověk se nebojí na cokoliv zeptat, vše je mu jasně a srozumitelně vysvětleno. Za mě maximální spokojenost a mohu vřele doporučit.

• A
    Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Operace šedého zákalu s babičkou

Skvělý přístup celého personálu a odbornost paní doktorky. Dlouho jsem se v žádném zdravotnickém zařízení nesetkal s tak lidským a zároveň profesionálním jednáním.

• Paní doktorka je osoba na správném místě. Míla, vstřícná, všechno bylo v pořádku a odcházel jsem maximálně spokojen.

• Paní doktorka je mila zajímala o zdravotní stav důkladně vyšetřila; vše vysvětlila byl jsem nadmíru spokojen mohu jen doporučit

• J

Paní doktorka bylo pro mne velice milým překvapením. Její příjemné vystupování a ochota, se kterou mi odpovídala na mé laické otázky - vše bylo úžasné. Navštěva kliniky, kam jsem přicházel samozřejmě trochu roztřesený, se změnila v příjemný zážitek právě kvůli ní. Doporučil bych ji všem svým známým!

Dotazy od pacientů (11)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Andrea Janeková vystudovala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2012 absolvovala několikaměsíční stáž na Očním oddělení Univerzitní nemocnice Arnau, Llerida, ve Španělsku (University Hospital Arnau de Vilanova). Od listopadu 2012 působí jako odborná oční lékařka v Očním centru Praha. Zabývá se zejména refrakčními a kataraktovými vyšetřeními. Pravidelně se účastní odborných oftalmologických kongresů a specializovaných kurzů pro oftalmology.

• oftalmologie

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, Praha
  • ESCRS Lisabon 2017 - kurzy: Scleral suturing techniques
  • SOE 2017 - kurzy: Basic phaco wetlab, Intermediate phaco wetlab, Basic suturing wetlab
  • Vienna phacoemulsification one week wetlab course 2017
  • AAO Chicago 2016 - kurzy: Complex IOL calculation, Cataract femtosecond laser surgery lab, Phacoemulsification and advanced Techniques, Advanced refractive cataract surgery and anterior segment reconstruction
  • Strabismus kurz
  • Pražský oční seminář 2015
  • Nové trendy v soudobé oftalmologii 2015
  • OCT diagnostika
  • Kataraktová škola 2014
  • Oční komplikace u diabetiků 2013
  • Praktická refrakce, Suché oko, Binokulární vidění- The vision care institut

Publikace

• ČSRKCH 2017- aktivní účast- Refrakční výsledky rok po implantaci trifokální čočky u myopických pacientů
  • SOE 2017- aktivní účast- 4 YEARS OF CLINICAL EXPERIENCE WITH MULTIFOCAL SEGMENTED BI-ASPHERIC LENS SBL-3 WITH 400 EYES ON FILE
  • Výroční sjezd ČOS 2017- aktivní účast- Výsledky implantace rotačně asymetrické multifokálně dělené bi-asférické nitrooční čočky SBL-3- soubor 400 očí
  • ESCRS Lisabon 2017- aktivní účast- CLINICAL EXPERIENCE WITH MULTIFOCAL SEGMENTED BI-ASPHERIC LENS SBL-3 WITH 400 EYES ON FILE

Znalost jazyků

• angličtina