Adres

Jankovcova 1569/2c, Praha
Oční centrum Praha, a.s. (mapa)

Další dostupný termín:

Vstupní vyšetření před operací šedého zákalu + 10 Více

Vstupní vyšetření před nitrooční operací

Glaukomová poradna

Plastické operace víček

MUDr. Andrea Janeková vystudovala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2012 absolvovala několikaměsíční stáž na Očním oddělení Univ...

• oční onemocnění
  • astigmatismus
  • glaukom

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, Praha
  • ESCRS Lisabon 2017 - kurzy: Scleral suturing techniques
  • SOE 2017 - kurzy: Basic phaco wetlab, Intermediate phaco wetlab, Basic suturing wetlab
Zobrazit více

Znalost jazyků

Angličtina, Španělština

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Poraněné oko

Profesionální přístup. Paní doktorka byla svědomitá, přátelská přitom soustředěná. Po předepsaném léčení mám oko v pořádku.

Umístění: Oční centrum Praha, a.s.

Maximalni spokojnost, pani doktorka Janekova pracuje precizne a profesionalne. Krome odbornosti ocenuji i lidsky pristup a prijemne prostredi. Mohu len doporucit.

Umístění: Oční centrum Praha, a.s.

Oceňuji profesionální přístup a příjemné vystupování paní doktorky při vyšetření zraku mě i měho syna, vřele doporučuji.

Umístění: Oční centrum Praha, a.s.

Plně profesionální přístup postavený na znalostních základech a příjemném vystupováním s úsměvem - dokonalý lékař! :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Vyšetření před oční operaci pro odstranění brýlí

Paní doktorka je špičkový profesionál, rozumí věci a navíc dokáže poradit i nad rámec běžného vyšetření. I když jsem musel na vyšetření pár dní počkat, protože přednášela na nějakém kongresu v zahraničí, rozhodně jsem toho nelitoval.

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Vstupní vyšetření před laserovou operací

U paní doktorky jsem absolvovala předoperační vyšetření laserového zákroku a následnou kompletní péči. Oceňuji milý, ochotný, ale zároveň velmi profesionální přístup. Člověk se nebojí na cokoliv zeptat, vše je mu jasně a srozumitelně vysvětleno. Za mě maximální spokojenost a mohu vřele doporučit.

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Operace šedého zákalu s babičkou

Skvělý přístup celého personálu a odbornost paní doktorky. Dlouho jsem se v žádném zdravotnickém zařízení nesetkal s tak lidským a zároveň profesionálním jednáním.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka je osoba na správném místě. Míla, vstřícná, všechno bylo v pořádku a odcházel jsem maximálně spokojen.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka je mila zajímala o zdravotní stav důkladně vyšetřila; vše vysvětlila byl jsem nadmíru spokojen mohu jen doporučit

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka bylo pro mne velice milým překvapením. Její příjemné vystupování a ochota, se kterou mi odpovídala na mé laické otázky - vše bylo úžasné. Navštěva kliniky, kam jsem přicházel samozřejmě trochu roztřesený, se změnila v příjemný zážitek právě kvůli ní. Doporučil bych ji všem svým známým!

Běžný termín

Všeobecná ambulance

Vstupní vyšetření před laserovou operací

Vstupní vyšetření před nitrooční operací

Cena není uvedená

Vstupní vyšetření před operací šedého zákalu

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Poraněné oko

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Vstupní vyšetření před laserovou operací