Nedvězská 2229/14, Praha
ATA-DENT Sp. s r.o.

MUDr. Alexej Tačkov - vedoucí zubní lékař. Ze zdravotního pojištění jsou hrazeny služby: Vstupní vyšetření Preventivní prohlídka 2x ročně Digitá...

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Chybějící zuby

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie

Znalost jazyků

Ruština, Čeština

Umístění: ATA-DENT Sp. s r.o. Jiný

Pan doktor když jsem přišla na preventivku, neudělal rentgen nic a sdělil mi, že mám 4 kazy a objednal mě. Když jsem přišla na objednaný termín, koukl do pusy, řekl vidím 2 kazy a objednal mě na další termín - bez jakéhokoliv ošetření, to se opakovalo i příště akorát opět změnil počet údajných kazů. Jen mi řekl příště budete platit za ošetření kazu. Už jsem nepřišla, objednala jsem se k jinému zubaři a ejhle, kazy se asi rozpustili. Kaz jsem sice měla, ale pod plombou a viditelný pouze na rentgenu, který pan doktor nedělal. Takže bohužel došlo k neprofesionálnímu jednání.

Umístění: DEVIDENT s.r.o

Skvělý zubař. Chodím k panu doktorovi tři roky, většinou jen na preventivní prohlídky. Do ordinace se dá snadno dovolat, nemají dlouhé čekací lhůty a vždycky jsem šla do ordinace v ten čas, na který jsem byla objednaná, žádné dvouhodinové sezení v čekárně jako u jiných lékařů. Když jsem přišla s akutním problémem, vzali mě okamžitě a rychle mi pomohli.
Pan doktor se umí tvářit i přísně, ale jinak je moc milý. Záleží mu na tom, aby se u něj pacienti cítili dobře. Sestřička je taky moc milá a s panem doktorem působí jako sehraný tým.
Můžu všem jedině doporučit.

Umístění: DEVIDENT s.r.o Bolest

Pan doktor je milý, přátelský, nic nebolelo.trhani 5 zubů, entodoncie ok, vrtání ok.,nic nevyčítá narozdíl od jiných zubařů.

Jsem naprosto spokojeny.Vzdy se snazi zachranit co se da.KChova se pratelsky.A je citlivy u bolestivych zakroku.Mam pocit ze si dokaze poradit se vsim.Nejlepsi zubar co jsem kdy mel.

Alex je trochu jiný zubař než na co jsme tady navyknutý, každý zoubek ať je v jakkoli bídném stavu se snaží zachránit a bojuje o něj, žádný rychlý trhání a kašlání na to, zachránil mi víc mrtvolek v mém chrupu a já jsem pořád nadšená z jeho péče i přístupu, avšak přestěhování se do Prahy to je jediný vroubek co u mě Alexi máš, hezký den, a mnoho spokojených pacientů jako jsem já, :-*

Nechápu, jak jsem mohl někdy mít strach ze zubaře. Z pana Tačkova by si měli vzít všichni doktoři příklad. Vždy s dobrou náladou, přátelský a lidský. Díky za něj. Vřele doporučuji.

S panem doktorem jsem 100% spokojená. Vždy odvede výbornou práci a navíc je i velice vlídný a milý. Za sebe mohu jen doporučit!

K panu doktorovi chodím já, moje mamka a i moje téměř tříletá dcerka a nemohu si na něj stěžovat. Hlavně s dcerčiným strachem z doktorů, který vždy dá najevo neskutečným pláčem, má opravdu svatou trpělivost, za což jsem opravdu ráda

Chodím k panu doktorovi jen chvilku,ale jsem s ním i s jeho prací velice spokojená.Je až velice trpělivý,ochotný a ceny za zákroky jsou jsou srovnatelné s ostatními zubaři.(i když pan doktor se snaží aby jste s cenou byl hlavně spokojen vy sám).
Mohu jenom doporučit.

Hledal jsem dobrého zubaře a už nemusím! Pan zubař je opravdu super, všechny zákroky vysvětluje předem, má svatou trpělivost, snaží se zákroky dělat co nejúsporněji ale kvalitně. Opravdu všem doporučuji.

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Chybějící zuby

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Program Akademie JPS onemocnění kloubu 2012
  • Adhezivní zubní náhrady, dlahování chrupu, protetické rekonstrukce zubu a chrupu 2011
  • Estetická fixní náhrada - preparace a otiskování 2011
Zobrazit více