Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

ATA-DENT Sp. s r.o.
Nedvězská 2229/14, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

O mně

MUDr. Alexej Tačkov - vedoucí zubní lékař.

Ze zdravotního pojištění jsou hrazeny služby:
Vstupní vyšetření
Preventivní pr...

Více

Léčené nemoci

  • Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

Stáže

  • Program Akademie JPS onemocnění kloubu 2012
  • Adhezivní zubní náhrady, dlahování chrupu, protetické rekonstrukce zubu a chrupu 2011
  • Estetická fixní náhrada - preparace a otiskování 2011
Zobrazit více

Fotografie


Znalost jazyků

  • Ruština,
  • Čeština

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: ATA-DENT Sp. s r.o. Jiný

Velice spokojen s tímto zubařem. 3 roky a žádné problémy a empatický přístup.
Pri vstupni prohlidce udelal rentgen a okomentoval, kde je jaky problem. Odzkousel zuby a domluvil se na další návštěvě popřípadě na další preventivce.
Sestřička i sám lékař mají velice profesionalni přístup.
Od předchozího lékaře jsem chodil vyděšený. Zde jsem spokojený, jelikož se snaží, co nejméně zasahovat do zubu.
5 hvězdiček je opravdu málo

I
Ověřený profil
Umístění: ATA-DENT Sp. s r.o. Jiný

Pan doktor mě velmi zklamal neprofesionálním přístupem. Jako člověk nepůsobí špatně, to ne, ale jeho velmi hlučná vrtačka (mohu porovnat s jinou zubní klinikou) je velmi hlučná a způsobila mi akustické trauma, tedy po 2 minutovém vrtání mi začalo pískat v uších. Ovšem to, co jsem nepochopil, bylo to, že šel vrtat nějaký "údajný malý kazík,, ještě předtím než udělal rentgen. Celé to trvalo asi 1 až 2 minuty, čili fakt nevím, co tam vyváděl. V podstatě s tím přestal na základě toho, že na mě viděl, že je něco špatně, tak se ptal, jestli mě to bolí, říkám, že nebolí, ale vrtačka dělá strašný hluk a on na to, že už tedy vrtat nebude. Myslím, že by se první měl zeptat pacienta, zda s vrtáním souhlasí a ne jít na věc hned. A hlavně rentgen až poté, nechápu. Dle mého názoru tam žádný malý kazík k odvrtání nebyl. Co mohu pochválit je velice příjemná sestřička. Závěrem, nenechte si vrtat nic předtím než se udělá rentgen a pokud půjdete sem, tak určitě noste protihluková sluchátka!!!

J
Umístění: ATA-DENT Sp. s r.o. Jiný

Nechápu, jak si na pana doktora může někdo stěžovat. Je velice trpělivý, pečlivý a milý. Na rozdíl od mého předešlého lékaře se nezdráhá dát injekci a i přesto se neustále ptá jestli to nebolí. Plně souhlasím s názorem, že mě zcela zbavil strachu ze zubaře.


J
Umístění: ATA-DENT Sp. s r.o. Jiný

Já jsem s panem doktorem naprosto spokojený. Úplně mě zbavil strachu, který u mě vypěstovala školní zubařka na základní škole. Mít pana doktora od začátku, věřím, že by moje zuby byly o 100% v lepším stavu. Pevné termíny, žádné čekání....zákroky bez bolesti. Prostě zubař, ke kterému se nebojíte.


K
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Moje zkušenost s p. doktorem byla velmi špatná. Šla jsem pouze na prevenci. Pan doktor mi vyvrtal během sedmi návštěv 13 zubů které mne nikdy nebolely.Tohoto lékaře rozhodně nedoporučuji.


R
Umístění: ATA-DENT Sp. s r.o. Jiný

Přesně jak píše paní...neudělá rentgen a říká, že máte pusu plnou kazů. Rozvrtal mi 7 zdravých zubů než mi došlo, že to není možný, protože ani ne půl roku nazpět mi dělali rentgen a nic tam nebylo. navíc jsem nikdy neměla ani jednu plombu. Takže děkuju panu doktorovi, že mi zbytečně vrtal do zubů. Vždycky se mi chce brečet když si na to vzpomenu.


N
Ověřený profil
Umístění: ATA-DENT Sp. s r.o. Jiný

Pan doktor když jsem přišla na preventivku, neudělal rentgen nic a sdělil mi, že mám 4 kazy a objednal mě. Když jsem přišla na objednaný termín, koukl do pusy, řekl vidím 2 kazy a objednal mě na další termín - bez jakéhokoliv ošetření, to se opakovalo i příště akorát opět změnil počet údajných kazů. Jen mi řekl příště budete platit za ošetření kazu. Už jsem nepřišla, objednala jsem se k jinému zubaři a ejhle, kazy se asi rozpustili. Kaz jsem sice měla, ale pod plombou a viditelný pouze na rentgenu, který pan doktor nedělal. Takže bohužel došlo k neprofesionálnímu jednání.


E
Ověřený profil
Umístění: DEVIDENT s.r.o

Skvělý zubař. Chodím k panu doktorovi tři roky, většinou jen na preventivní prohlídky. Do ordinace se dá snadno dovolat, nemají dlouhé čekací lhůty a vždycky jsem šla do ordinace v ten čas, na který jsem byla objednaná, žádné dvouhodinové sezení v čekárně jako u jiných lékařů. Když jsem přišla s akutním problémem, vzali mě okamžitě a rychle mi pomohli.
Pan doktor se umí tvářit i přísně, ale jinak je moc milý. Záleží mu na tom, aby se u něj pacienti cítili dobře. Sestřička je taky moc milá a s panem doktorem působí jako sehraný tým.
Můžu všem jedině doporučit.


Ověřený profil
Umístění: DEVIDENT s.r.o Bolest

Pan doktor je milý, přátelský, nic nebolelo.trhani 5 zubů, entodoncie ok, vrtání ok.,nic nevyčítá narozdíl od jiných zubařů.


M
Ověřený profil

Jsem naprosto spokojeny.Vzdy se snazi zachranit co se da.KChova se pratelsky.A je citlivy u bolestivych zakroku.Mam pocit ze si dokaze poradit se vsim.Nejlepsi zubar co jsem kdy mel.


Došlo k chybě, zkuste to znovu