Přijímám: dospělí, děti od 10 let

Digitální snímkování RTG a OPG +14 Více

Doplňková anestezie • od 200 kč

Extrakce stálého zubu

Kompozitní faseta • od 2 000 kč

MUDr. Alexej Tačkov - vedoucí zubní lékař. Ze zdravotního pojištění jsou hrazeny služby: Vstupní vyšetření Preventivní prohlídka 2x ročně Digitá...

• zubní kaz

Kompozitní faseta

Kompozitní výplň

od 1 000 kč

DEVIDENT s.r.o

Korunka celokeramická ( oxid zirkoniitý)

od 8 000 kč

DEVIDENT s.r.o

Korunka fasetovaná z plastu, prep. na schůdek

od 3 000 kč

Korunka fasetovaná-VM13

od 4 000 kč

DEVIDENT s.r.o

Korunka plášťová celolitá, prep. na schůdek

od 1 200 kč

Lokální anestezie

Oprava fasetované korunky kompozitem

Ošetření kořenových kanálků

Preventivní prohlídky

DEVIDENT s.r.o

Rozsáhlá dostavba zubu po endodontickém ošetření s prefabrikovaným epem

Vstupní vyšetření

Umístění: DEVIDENT s.r.o

Skvělý zubař. Chodím k panu doktorovi tři roky, většinou jen na preventivní prohlídky. Do ordinace se dá snadno dovolat, nemají dlouhé čekací lhůty a vždycky jsem šla do ordinace v ten čas, na který jsem byla objednaná, žádné dvouhodinové sezení v čekárně jako u jiných lékařů. Když jsem přišla s akutním problémem, vzali mě okamžitě a rychle mi pomohli.
Pan doktor se umí tvářit i přísně, ale jinak je moc milý. Záleží mu na tom, aby se u něj pacienti cítili dobře. Sestřička je taky moc milá a s panem doktorem působí jako sehraný tým.
Můžu všem jedině doporučit.

Umístění: DEVIDENT s.r.o Bolest

Pan doktor je milý, přátelský, nic nebolelo.trhani 5 zubů, entodoncie ok, vrtání ok.,nic nevyčítá narozdíl od jiných zubařů.

Jsem naprosto spokojeny.Vzdy se snazi zachranit co se da.KChova se pratelsky.A je citlivy u bolestivych zakroku.Mam pocit ze si dokaze poradit se vsim.Nejlepsi zubar co jsem kdy mel.

Alex je trochu jiný zubař než na co jsme tady navyknutý, každý zoubek ať je v jakkoli bídném stavu se snaží zachránit a bojuje o něj, žádný rychlý trhání a kašlání na to, zachránil mi víc mrtvolek v mém chrupu a já jsem pořád nadšená z jeho péče i přístupu, avšak přestěhování se do Prahy to je jediný vroubek co u mě Alexi máš, hezký den, a mnoho spokojených pacientů jako jsem já, :-*

Nechápu, jak jsem mohl někdy mít strach ze zubaře. Z pana Tačkova by si měli vzít všichni doktoři příklad. Vždy s dobrou náladou, přátelský a lidský. Díky za něj. Vřele doporučuji.

S panem doktorem jsem 100% spokojená. Vždy odvede výbornou práci a navíc je i velice vlídný a milý. Za sebe mohu jen doporučit!

K panu doktorovi chodím já, moje mamka a i moje téměř tříletá dcerka a nemohu si na něj stěžovat. Hlavně s dcerčiným strachem z doktorů, který vždy dá najevo neskutečným pláčem, má opravdu svatou trpělivost, za což jsem opravdu ráda

Chodím k panu doktorovi jen chvilku,ale jsem s ním i s jeho prací velice spokojená.Je až velice trpělivý,ochotný a ceny za zákroky jsou jsou srovnatelné s ostatními zubaři.(i když pan doktor se snaží aby jste s cenou byl hlavně spokojen vy sám).
Mohu jenom doporučit.

Hledal jsem dobrého zubaře a už nemusím! Pan zubař je opravdu super, všechny zákroky vysvětluje předem, má svatou trpělivost, snaží se zákroky dělat co nejúsporněji ale kvalitně. Opravdu všem doporučuji.

• zubní kaz
  • bolesti zubů
  • chybějící zuby

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Program Akademie JPS onemocnění kloubu 2012
  • Adhezivní zubní náhrady, dlahování chrupu, protetické rekonstrukce zubu a chrupu 2011
  • Estetická fixní náhrada - preparace a otiskování 2011
Zobrazit více