Odhadovaná doba odpovědi:

ATA-DENT Sp. s r.o.
Nedvězská 2229/14, Praha

MUDr. Alexej Tačkov - vedoucí zubní lékař.

Ze zdravotního pojištění jsou hrazeny služby:
Vstupní vyšetření

Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Program Akademie JPS onemocnění kloubu 2012
  • Adhezivní zubní náhrady, dlahování chrupu, protetické rekonstrukce zubu a chrupu 2011
  • Estetická fixní náhrada - preparace a otiskování 2011
Zobrazit více

Fotografie

Znalost jazyků

• Ruština,
  • Čeština

Umístění: ATA-DENT Sp. s r.o. Jiný

Velice spokojen s tímto zubařem. 3 roky a žádné problémy a empatický přístup.
Pri vstupni prohlidce udelal rentgen a okomentoval, kde je jaky problem. Odzkousel zuby a domluvil se na další návštěvě popřípadě na další preventivce.
Sestřička i sám lékař mají velice profesionalni přístup.
Od předchozího lékaře jsem chodil vyděšený. Zde jsem spokojený, jelikož se snaží, co nejméně zasahovat do zubu.
5 hvězdiček je opravdu málo

Umístění: ATA-DENT Sp. s r.o. Jiný

Pan doktor mě velmi zklamal neprofesionálním přístupem. Jako člověk nepůsobí špatně, to ne, ale jeho velmi hlučná vrtačka (mohu porovnat s jinou zubní klinikou) je velmi hlučná a způsobila mi akustické trauma, tedy po 2 minutovém vrtání mi začalo pískat v uších. Ovšem to, co jsem nepochopil, bylo to, že šel vrtat nějaký "údajný malý kazík,, ještě předtím než udělal rentgen. Celé to trvalo asi 1 až 2 minuty, čili fakt nevím, co tam vyváděl. V podstatě s tím přestal na základě toho, že na mě viděl, že je něco špatně, tak se ptal, jestli mě to bolí, říkám, že nebolí, ale vrtačka dělá strašný hluk a on na to, že už tedy vrtat nebude. Myslím, že by se první měl zeptat pacienta, zda s vrtáním souhlasí a ne jít na věc hned. A hlavně rentgen až poté, nechápu. Dle mého názoru tam žádný malý kazík k odvrtání nebyl. Co mohu pochválit je velice příjemná sestřička. Závěrem, nenechte si vrtat nic předtím než se udělá rentgen a pokud půjdete sem, tak určitě noste protihluková sluchátka!!!

Umístění: ATA-DENT Sp. s r.o. Jiný

Nechápu, jak si na pana doktora může někdo stěžovat. Je velice trpělivý, pečlivý a milý. Na rozdíl od mého předešlého lékaře se nezdráhá dát injekci a i přesto se neustále ptá jestli to nebolí. Plně souhlasím s názorem, že mě zcela zbavil strachu ze zubaře.

Umístění: ATA-DENT Sp. s r.o. Jiný

Já jsem s panem doktorem naprosto spokojený. Úplně mě zbavil strachu, který u mě vypěstovala školní zubařka na základní škole. Mít pana doktora od začátku, věřím, že by moje zuby byly o 100% v lepším stavu. Pevné termíny, žádné čekání....zákroky bez bolesti. Prostě zubař, ke kterému se nebojíte.

Moje zkušenost s p. doktorem byla velmi špatná. Šla jsem pouze na prevenci. Pan doktor mi vyvrtal během sedmi návštěv 13 zubů které mne nikdy nebolely.Tohoto lékaře rozhodně nedoporučuji.

Umístění: ATA-DENT Sp. s r.o. Jiný

Přesně jak píše paní...neudělá rentgen a říká, že máte pusu plnou kazů. Rozvrtal mi 7 zdravých zubů než mi došlo, že to není možný, protože ani ne půl roku nazpět mi dělali rentgen a nic tam nebylo. navíc jsem nikdy neměla ani jednu plombu. Takže děkuju panu doktorovi, že mi zbytečně vrtal do zubů. Vždycky se mi chce brečet když si na to vzpomenu.

Umístění: ATA-DENT Sp. s r.o. Jiný

Pan doktor když jsem přišla na preventivku, neudělal rentgen nic a sdělil mi, že mám 4 kazy a objednal mě. Když jsem přišla na objednaný termín, koukl do pusy, řekl vidím 2 kazy a objednal mě na další termín - bez jakéhokoliv ošetření, to se opakovalo i příště akorát opět změnil počet údajných kazů. Jen mi řekl příště budete platit za ošetření kazu. Už jsem nepřišla, objednala jsem se k jinému zubaři a ejhle, kazy se asi rozpustili. Kaz jsem sice měla, ale pod plombou a viditelný pouze na rentgenu, který pan doktor nedělal. Takže bohužel došlo k neprofesionálnímu jednání.

Umístění: DEVIDENT s.r.o

Skvělý zubař. Chodím k panu doktorovi tři roky, většinou jen na preventivní prohlídky. Do ordinace se dá snadno dovolat, nemají dlouhé čekací lhůty a vždycky jsem šla do ordinace v ten čas, na který jsem byla objednaná, žádné dvouhodinové sezení v čekárně jako u jiných lékařů. Když jsem přišla s akutním problémem, vzali mě okamžitě a rychle mi pomohli.
Pan doktor se umí tvářit i přísně, ale jinak je moc milý. Záleží mu na tom, aby se u něj pacienti cítili dobře. Sestřička je taky moc milá a s panem doktorem působí jako sehraný tým.
Můžu všem jedině doporučit.

Umístění: DEVIDENT s.r.o Bolest

Pan doktor je milý, přátelský, nic nebolelo.trhani 5 zubů, entodoncie ok, vrtání ok.,nic nevyčítá narozdíl od jiných zubařů.

Jsem naprosto spokojeny.Vzdy se snazi zachranit co se da.KChova se pratelsky.A je citlivy u bolestivych zakroku.Mam pocit ze si dokaze poradit se vsim.Nejlepsi zubar co jsem kdy mel.