Nedvězská 2229/14, Praha
ATA-DENT Sp. s r.o.

MUDr. Alexej Tačkov - vedoucí zubní lékař. Ze zdravotního pojištění jsou hrazeny služby: Vstupní vyšetření Preventivní prohlídka 2x ročně Digitá...

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Chybějící zuby

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie

Znalost jazyků

Ruština, Čeština

Umístění: ATA-DENT Sp. s r.o. Jiný

Já jsem s panem doktorem naprosto spokojený. Úplně mě zbavil strachu, který u mě vypěstovala školní zubařka na základní škole. Mít pana doktora od začátku, věřím, že by moje zuby byly o 100% v lepším stavu. Pevné termíny, žádné čekání....zákroky bez bolesti. Prostě zubař, ke kterému se nebojíte.

Umístění: jiné místo Jiný

Moje zkušenost s p. doktorem byla velmi špatná. Šla jsem pouze na prevenci. Pan doktor mi vyvrtal během sedmi návštěv 13 zubů které mne nikdy nebolely.Tohoto lékaře rozhodně nedoporučuji.

Umístění: ATA-DENT Sp. s r.o. Jiný

Přesně jak píše paní...neudělá rentgen a říká, že máte pusu plnou kazů. Rozvrtal mi 7 zdravých zubů než mi došlo, že to není možný, protože ani ne půl roku nazpět mi dělali rentgen a nic tam nebylo. navíc jsem nikdy neměla ani jednu plombu. Takže děkuju panu doktorovi, že mi zbytečně vrtal do zubů. Vždycky se mi chce brečet když si na to vzpomenu.

Umístění: ATA-DENT Sp. s r.o. Jiný

Pan doktor když jsem přišla na preventivku, neudělal rentgen nic a sdělil mi, že mám 4 kazy a objednal mě. Když jsem přišla na objednaný termín, koukl do pusy, řekl vidím 2 kazy a objednal mě na další termín - bez jakéhokoliv ošetření, to se opakovalo i příště akorát opět změnil počet údajných kazů. Jen mi řekl příště budete platit za ošetření kazu. Už jsem nepřišla, objednala jsem se k jinému zubaři a ejhle, kazy se asi rozpustili. Kaz jsem sice měla, ale pod plombou a viditelný pouze na rentgenu, který pan doktor nedělal. Takže bohužel došlo k neprofesionálnímu jednání.

Umístění: DEVIDENT s.r.o

Skvělý zubař. Chodím k panu doktorovi tři roky, většinou jen na preventivní prohlídky. Do ordinace se dá snadno dovolat, nemají dlouhé čekací lhůty a vždycky jsem šla do ordinace v ten čas, na který jsem byla objednaná, žádné dvouhodinové sezení v čekárně jako u jiných lékařů. Když jsem přišla s akutním problémem, vzali mě okamžitě a rychle mi pomohli.
Pan doktor se umí tvářit i přísně, ale jinak je moc milý. Záleží mu na tom, aby se u něj pacienti cítili dobře. Sestřička je taky moc milá a s panem doktorem působí jako sehraný tým.
Můžu všem jedině doporučit.

Umístění: DEVIDENT s.r.o Bolest

Pan doktor je milý, přátelský, nic nebolelo.trhani 5 zubů, entodoncie ok, vrtání ok.,nic nevyčítá narozdíl od jiných zubařů.

Jsem naprosto spokojeny.Vzdy se snazi zachranit co se da.KChova se pratelsky.A je citlivy u bolestivych zakroku.Mam pocit ze si dokaze poradit se vsim.Nejlepsi zubar co jsem kdy mel.

Alex je trochu jiný zubař než na co jsme tady navyknutý, každý zoubek ať je v jakkoli bídném stavu se snaží zachránit a bojuje o něj, žádný rychlý trhání a kašlání na to, zachránil mi víc mrtvolek v mém chrupu a já jsem pořád nadšená z jeho péče i přístupu, avšak přestěhování se do Prahy to je jediný vroubek co u mě Alexi máš, hezký den, a mnoho spokojených pacientů jako jsem já, :-*

Nechápu, jak jsem mohl někdy mít strach ze zubaře. Z pana Tačkova by si měli vzít všichni doktoři příklad. Vždy s dobrou náladou, přátelský a lidský. Díky za něj. Vřele doporučuji.

S panem doktorem jsem 100% spokojená. Vždy odvede výbornou práci a navíc je i velice vlídný a milý. Za sebe mohu jen doporučit!

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů
  • Chybějící zuby

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Program Akademie JPS onemocnění kloubu 2012
  • Adhezivní zubní náhrady, dlahování chrupu, protetické rekonstrukce zubu a chrupu 2011
  • Estetická fixní náhrada - preparace a otiskování 2011
Zobrazit více