Italská 3, Praha
Ortopedie a rehabilitace

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedie a rehabilitace Skolioza

Paní doktorka mi dfc zachránila život, poslala mne na operaci vážné skoliozy do Brna, kde mi srovnali záda. Je vidět, že je toho na ní občas moc, ale není se čemu divit..má totálně natřískáno a né vždy je to asi snadné. Nicméně mě vždy pomohla, když mám dnes problém, vyšetří mě, předepíše rehabilitace...dávám 5 hvězd a děkuji...

Paní doktorka na mě e působila dojmem, že mě chtěla co nejrychleji dostat z ordinace. Co se týče mého problému. Ten pani doktorka vyřešila dočasně medikamenty. Ale problém se po necelém měsíci opět vrátil. Myslím, že špatnou polohu šlachy v kotníku a diky tomu stále se opakující zánět nevyřeší léky, ale pořádná rehabilitace a případná operace.

Velmi zodpovědná lékařka s citlivým přístupem k pacientům.Dopruuji

Laxní přístup k pacientovi s akutními bolestmi, náladová, převládá pocit, že ji pacient obtěžuje, nedoporučuji. Moje nová lékařka MUDr. E. Nagyová je naprosto
skvělá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moji manželce zachránila pohyblivost ruky po špatně provedeném ošetření na chirurgické klinice všeobecné fakultní nemocnice. Okamžitě během půl dne zařídila operaci na traumatologické klinice v MOtole.

Paní doktorka se vždy snaží najít nejlepší řešení jak pomoci s problémem. Vždy mi velmi pomohla. Proto ji doporučuji.

doporučuji!