Oblá 45, Brno

Rodinná stomatologie pro děti i dospělé.
- vstupní vyšetření
- preventivní kontroly
- záchovná stomatologie - výplně, léčba onemo...

Paní doktorka je trpělivá, pokud dělá bolestivý zákrok ptá se a je ochotna přidat anestezii nebo chvíli počkat až zabere. Nabízí různá řešení daného problému (řekne vám cenu i kvalitu materiálu)
Je také hodná a trpělivá k dětem. Líbí se mi, že se (s malými výjimkami) jsou dodržovány časy na které jsem objednaná.
Jsem s paní doktorkou natolik spokojena že u ní zůstávám, přestože již nebydlím v Brně. Když teď ale bude odcházet na MD nevím jak to bez ní zvládnu. Tímto jí děkuji

Paní doktorka velmi ochotná, hodně opatrná, chybí zkušenost, ale i tak dobrá. Ovšem sestra - také mladá, ale tak otrávená životem nebo spíš prací, až hrůza! Každý pacient ji jen obtěžuje.

Paní doktorka je mladá ale zatím si nemůžu stěžovat i když můj manžel měl bolestivý zub a vzala ho za týden takže celý týden v bolestech to by se u paní doktorky Sísové nestalo škoda že už odešla na odpočinek ale co je nejhorší SESTRA vyloženě ji pacient obtěžuje tváří se jak kdyby dělala 12 hodin denně prostě hrůza asi budu hledat jiného zubaře