Praktická zubní lékařka
Štefánikova 1, Brno

Lékařka velmi schopná,zkušená,obětavá.Ošetřuje i moje děti,což nebývá zvykem.Velmi dobře poradí ,zbaví okamžitě bolesti.Velmi si toho cením.Paní doktorka je pro mě nejlepší.

Profesionál, neustále nové metody a postupy, milá, pečlivá, zodpovědná. Vachová

Výborná lékařka,chodím k ní s celou rodinou,vždy si ví rady,nic ji nezaskočí.Rozhodně ji doporučuji,je však problém se k ní zaregistrovat.

Doporučuji tuto stomatoložku.Vlídná,usměvavá,je citlivá na bolest pacienta.Vždy si ví rady,dobře se orientuje v problému.Velmi doporučuji!

Lékařka s mnoholetou praxí,výborná odbornost,vše s dokumentací,jsem kolega,mohu jen doporučit!

Lékařka s odbornou znalostí,vždy vstřícná,nikdy jsem neměl problém,lékařka velmi dobrá,rozhodně doporučuji.

snaživý,obětavý,vždy dobrá nálada,usměvavý,vždy vyhoví

Paní doktorka je skvělá mám vždy nějaké zvláštní problémy zubů a paní doktorka vždy vše zvládla, je velmi příjemná a přestože jsem uní nebyla tři roky jelikož jsem byla v zahraničí tak i po třech letech mě poznala a pamtovala si jak se jmenuji.Sestřička je hodně rázná paní ale s paní doktorkou se báječně doplňují.Nikdy bych v životě nemenila doporučuji.

K zubaři se vždycky bojím,asi jako většina lidí.
Ale paní doktorka je zlato.Pečlivá,vstřícná a vlídná.
Vážím si jí nejen jako lékaře odborníka,ale hlavně jako člověka.Mohu jen doporučit.

Skvělá paní doktorka, ochotná, laskavá, vlídná. Vše trpělivě vysvětlí, ošetřuje velmi citlivě a navíc s úsměvem. Chodím k ní alespoň deset let a všechny zákroky proběhly bez problémů, bezbolestně a byly provedeny kvalitně. Přestože tam chodím jen jednou až dvakrát ročně, paní doktorka si mě už podle jména pamatuje, což je opravdu neobvyklé. Vřele doporučuji - je to zubařka, ke které se dá chodit bez strachu!!