STOMACENTRUM AM s.r.o.
Joštova 4, Brno

Umístění: STOMACENTRUM AM s.r.o. zubní kazy

Nikdy více. Jako dlouholetý klient jsem byl u dvou zubařů, kteří potvrdili, že plomby byly špatně udělané a bylo na nich spoustu chyb, kvůli kterým se mi pod nimi brzy začaly tvořit kazy, špatně fungovaly dásně atd.

Zubařka také nesprávně radila ohledně zubní hygieny a nemá moderní vybavení v porovnání s jinými (běžnými!) zubními ordinacemi.

Zubařka se sice tváří mile, ale NEUMÍ to! a často se mi stávalo, že jsem jednou přišel, řekla že tam mám kaz, já neměl čas na ošetření, pak jsem přišel znova a kaz tam údajně nebyl žádný a nevzpomínala si, že by mi to říkala - podvádí pacienty?

Tak nebo tak, jak jsem psal v úvodu, špatně udělané plomby, často mi dělala i dvě za 40 minut třeba, nepoužívala nízkofrekvenční vrtáky (možná je ani nemá) a poškodila mi zuby neskutečně, jak mi potvrdili teď nezávisle na sobě dva zubaři v dobrých ordinacích.

NIKDY VÍCE!

S paní doktorkou Mendlíkovou jsem nad míru spokojená. Bohužel jsem dlouhou dobu neměla důvod navštívit stomatologa a z tohoto důvodu jsem paní doktorce vypadla z databáze. Když jsem po letech měla akutní problém, ochotně mne znovu na druhý den objednala a vše proběhlo bez problému. Je nejen profesionální dentista, ale také vynikající člověk. Je milá a se vším ochotně poradí a každý zoubek konzultuje. Její ošetření je v rámci možností bezbolestný a za nadstandardní péči je třeba si připlatit. Za tu kvalitu to rozhodně stojí. Vřele doporučuji.

Chodím k paní doktorce Mendlíkové poměrně krátce, ale jsem doslova nadšen jejím lidským přístupem a ochotou. Za svůj život jsem poznal již mnoho zubařů, ale před paní doktorkou Mendlíkovou opravdu s úctou smekám. Vnímám jí jako úžasného člověka a zároveň vynikajícího profesionála, který doslova bojuje o každý váš zub. Dokáže navodit mezi lékařem a pacientem tak příjemnou atmosféru, že i poměrně nepříjemný zákrok se dá zvládnout s úsměvem.

K paní MUDr. Adrianě Mendlíkové chodím již devět let a musím bohužel, konstatovat, že ne všechna její rozhodnutí byla správná a její dílo zdařilé, ale na druhé straně se snažila vyjít vstříc přání a požadavkům pacienta, byla ochotná, vstřícná, milá, usměvavá, ale to vše jakoby odnesl čas a v současnosti již tomu tak není. V dnešní době již přání pacienta nebere na zřetel, v potaz a zmizela i ochota. Při poslední návštěvě zubní ordinace dokonce nebyly dodrženy ani základní hygienické zásady, jak ze strany paní doktorky, tak i ze strany její sestřičky. Z diskrétních důvodů o mojí osobě nemohu na veřejný portál uvést konkrétní detaily, ale jedná se o čirou pravdu. Nedodržení hygienických zásad jsem musel sám napravit na WC Stomacentra, abych mohl vůbec jít mezi lidi. Opouštěl jsem tedy zubní ordinaci paní doktorky s velmi nepříjemným pocitem. Je smutné, když požadovaný a zcela samozřejmý servis si musí pacient provést sám na toaletě. Kladu si otázku: "Zda si nemám začít hledat novou zubní lékařku?" Na jedné straně bych byl rád, ale na druhé straně nevím, zda současné, mladší zubařky nebudou ještě horší....... Najít výborného zubaře je totiž stejné štěstí jako vyhrát milión EUR v loterii......

chtěl bych paní doktorce touto formou ještě jednou velmi poděkovat za ošetření. Paní doktorka mi nedávno dělala zubní plombu a ošetřila počínající paradentózu. Nejdříve mi zkontrolovala chrup, poté vše vysvětlila a následně provedla zákrok. Dále mi vysvětlila jak o chrup pečovat a doporučila mi prostředky pro ústní hygienu. Její zákrok byl absolutně profesionální a výsledek skvělý. Navíc Vás vždy v ordinaci vřele přivítá a hezky se na Vás bude usmívat. A co se týče vybavení, je ordinace špičkově vybavena a i zákrok je díky této výbavě bezbolestný. Všem Vám paní doktorku vřele doporučuji navštívit. S přáním hezkého dne Ing. Robert HNILICA

Paní doktorka mi nedávno dělala zubní plombu. Nejdříve mi vše vysvětkila a poté provedla zákrok. Ten byl naprosto profesionální a jestli se to tak dá říci, k mojí plné spokojenosti. Mohu jen doporučit. V ordinaci jsem se cítil jako pacient a nikoliv jako kus. Jsem rád, že mám takovou kvalitní lékařku.

Již to není, co to bývalo ještě před pár lety ....... U Paní doktorky se zhoršil přístup k pacientům, rovněž kvalita provedené práce má klesající úroveň, preventivní prohlídky jsou spíše formálního charakteru. Rovněž se paní doktorka odvolává na časové omezení trvanlivosti provedených zubních zákroků, prací, přitom v minulých dobách nebyly tak kvalitní materiály jako jsou dnes a přesto korunky vydržely do smrti.... Tržní mechanismus zcela jasně získává převahu......

Nedávno jsem byl u paní doktorky Mendlíkové. Provedla mi velmi odborný a bezbolestný zásah na zubu. Nemohu jinak než konstatovat, že je opravdu profesionál na svém místě. V její moderní a prosvětlené ordinaci se jako pacient cítim velmi dobře. Tak pohodový zákrok jsem prostě nečekal. Umí poradit,vysvětlit, doporučit a má velmi lidský přístup. Se sestřičkou jsou sehraný tandem. Líbí se mi atmosféra v ordinaci a úsměv, který rozdává paní doktorka. Pokud bych měl paní doktorku hodnotit, tak jen v superlativech. Jednoznačně jsem spokojen. Takto bych si to v našem zdravotnictví představoval. Přeju jí rovněž hodně spokojených pacientů ...

Paní doktorka by nejraději léčila vše Vectorem (či Viktorem), neboť dle jejího názoru je nejlepší v širokém okolí, ale také nejdražší v širokém okolí, nehledě na skutečnost, že přijemný pocit po zákroku trvá maximálně půl hodiny, což je za 2.000 Kč docela luxus. Pokud při Vás stojí Bůh a štěstí je na Vaší straně tak Vám zuby, plomby vydrží, já jsem bohužel neměl ani jedno, ani druhé, takže se stále něco opravovalo... Paní MUDr. je milá, přijemná, ochotná, ale v současnosti již to tak moc neplatí a pacienti u ní začínají být kusovky ......

Paní doktorku můžu jen doporučit. Její přístup je velmi profesionální a precizní. Sice jsem tam nechala dost peněz, ale pokud člověk nejde několik let k zubaři, může si za to sám.