Laštůvkova 77, Brno
Privátní zubní lékařka (mapa)

K paní doktorce jsem se zaregistrovala v květnu tohoto roku,vzala mě hned a po první návštěvě jsem byla přesvědčena o tom,že to byla skvělá volba.. u zubaře jsem nebyla pár let( panická hrůza mi v tom bránila),takže se mnou měla spoustu práce.. po asi deseti návštěvách mi dala celou pusu dohromady a ještě i pár zubů zachránila ( podotýkám že jsem nemusela na trhání na chirurgii )..Dnes jsem tam byla naposledy,poté až prevence po půl roce.. jsem nadmíru spokojená z její prací,lidským přístupem a pochopením pro takové poseroutky jako jsem já :-)

Od mala jsem chodila k paní zubařce, ale od té doby co mi bez oznameni vytrhla zub k ni nemam duveru a bojim se pred ni otevrit pusu doted i kdyz je to par let zpet. Uz bych tam nikdy nesla, staci mi kdyz uz jen v cekarne slysim, jak na ostatni pacienty krici ( i kdyz z legeace) ale na pohode a klidu to cloveku urcite nepripada, kor kdyz ma ze zubaru hruzu jako ja.

Výborná lékařka. Je mou stomatoložkou již od dětství a vždy se o mne skvěle postarala. S dětmi to skvěle umí a zvládne i takové, které ostatní stomatologivé vyhodí z ordinace s tím, že s těmi prostě spolupracovat nejde.

Velmi dobrý člověk, který má pochopení pro druhé. Ošetření kvalitní, citlivý přístup k dětem i k "poseroutkám" dospělým. Na nic si nehraje, má ke všem lidský přístup.

Prostě mi neseděl její přístup, proto jsem změnila svého zubaře. Když jsem byla malá, ztratila si u mě důvěru tím, že si schovávala kleště na trhání za zádama a řekla ať zavřu oči a vytrhla zub. Přijde mi to jako velmi neprofesionální postup.

Nejlepší paní doktorka, jaká může být. 100% profesionálka, která své práci bezkonkurenčně rozumí. Jediné, na co si buď zvyknete nebo nezvyknete, je její osobnost. Ona se s ničím nepáře, je od rány, ale pokud se s tím vyrovnáte, není co řešit. Já jsem maximálně spokojena a mohu jen doporučit:-)

Paní doktorka je bezkonkurenční jak v práci s dětmi, ale i při řešení problémů u dospělých.

Ošetření trvá jen chvíli, s ničím se nemazlí a chová se stejně v soukromí, jak v práci :). Prostě žádná přetvářka :)

Nejlepší paní zubařka

Výborná paní zubařka, doporučuji! Velmi lidská, vše trpělivě vysvětlí, někomu možná nevyhovuje, že je trochu "sprostá", ale je opravdu profesionálkou ve svém oboru!!! Ošetření je kvalitní, docela rychlé, bezbolestné a ceny, pokud se náhodou doplácí, nízké!